Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Webasto Thermo Top


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Racja zegar 1530 jest paskudny ? Ale nie myślisz chyba o montażu to na desce samochodu?  ?? Wrzucasz to do schowka i tyle,lub w każde inne niewidoczne miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki opis  http://xn--80aejlqpaaj0acd6k.xn--p1ai/manual/AUDI/A4%20A5/1318638B_EN_Audi_A4+A5_2008_B+D_TT-Evo.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Krzy0 napisał:

Znalazłem taki opis  http://xn--80aejlqpaaj0acd6k.xn--p1ai/manual/AUDI/A4%20A5/1318638B_EN_Audi_A4+A5_2008_B+D_TT-Evo.pdf

Instrukcję do evo mamy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione i zamontowane od tego samego allegrowicza w Audi A4 B7 1.9 TDI , Thermo Top C + sterowanie GSM , kilka fotek z montażu , wszystko działa bez zarzutu . Polecam ! 

20190114_123625.jpg

20190114_141559.jpg

20190111_160534.jpg

20190111_111252.jpg

Edytowane przez MotoPlayer
Zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zamontowałem układ do sterowania po gsm simster (teraz sprzedają pod nazwą sim eco).  Polecam bo ma kilka fajnych funkcji (np. pomiar temperatury w aucie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MotoPlayer napisał:

Zamówione i zamontowane od tego samego allegrowicza w Audi A4 B7 1.9 TDI , Thermo Top C + sterowanie GSM , kilka fotek z montażu , wszystko działa bez zarzutu . Polecam ! 

20190114_123625.jpg

20190114_141559.jpg

20190111_160534.jpg

20190111_111252.jpg

Ta nokia w schowku wygrała :D W razie gdyby ktoś chciał Cię napaść możesz go obezwładnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,  sam się zdziwiłem że na bazie telefonu będzie sterowanie ale działa bardzo dobrze :) A najprostsze rozwiązania  są najskuteczniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MotoPlayer napisał:

Dokładnie,  sam się zdziwiłem że na bazie telefonu będzie sterowanie ale działa bardzo dobrze :) A najprostsze rozwiązania  są najskuteczniejsze !

Brawo!  Życzę ciepłych poranków ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2018 o 07:24, Gość napisał:

No i w końcu wyszło tak,że zamiast oryginalnego ogrzewania postojowego zamontowałem webasto thermo top evo z pilotem T100. Pilot umożliwia sterowanie do kilometra na wolnej przestrzeni,ma wyświetlacz co powoduje,że nie musisz pakować do wnętrza samochodu jakiegoś sterownika,psując tym wnętrze.  Szczerze polecam to rozwiązanie w samochodach stojących na zewnątrz. 

20181013_133239.jpg

20181013_133246.jpg

Podpowiesz jak się wpiąć w klimatronik żeby odpalił z webasta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 01:32, Patryk11113 napisał:

Podpowiesz jak się wpiąć w klimatronik żeby odpalił z webasta ?

Jasne.

Demontujesz panel sterujący klimatyzacji . Tam masz wtykę, złącze T20e wpinasz sie przewodem od wesbasto Pin 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilch-1984Mam kilka pytań, czy do montażu trzeba ściągnąć przedni zderzak? I w jaki sposób poprowadziłeś rurkę paliwa? Do baku wierciłeś się przez pokrywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2021 o 11:48, Fear44 napisał:

@kamilch-1984Mam kilka pytań, czy do montażu trzeba ściągnąć przedni zderzak? I w jaki sposób poprowadziłeś rurkę paliwa? Do baku wierciłeś się przez pokrywę?

Cześć kolego. 

Wystarczy ściągnąć prawe koło i nadkole.  Wynająłem warsztat na godziny,więc miałem auto w górze. Co mi znacznie ułatwiło montaż.

- rurkę paliwa ciągnąłem fabrycznym kanałem,który idzie po prawej stronie wzdłuż auta pod plastikową osłoną,

-do montażu przewodu paliwowego potrzebny jest klucz do nakrętek zbiorników paliwa. Przewodu paliwowy montujesz w fabrycznym miejscu (jedno jest wolne)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

Cześć kolego. 

Wystarczy ściągnąć prawe koło i nadkole.  Wynająłem warsztat na godziny,więc miałem auto w górze. Co mi znacznie ułatwiło montaż.

- rurkę paliwa ciągnąłem fabrycznym kanałem,który idzie po prawej stronie wzdłuż auta pod plastikową osłoną,

-do montażu przewodu paliwowego potrzebny jest klucz do nakrętek zbiorników paliwa. Przewodu paliwowy montujesz w fabrycznym miejscu (jedno jest wolne)

Dzięki za odpowiedz ;) Jeszcze pytanko na temat wpięcia się w obieg, w którym miejscu robiłeś? Podobno najlepiej jest to zrobić koło podszybia jak węże wchodzą do nagrzewnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fear44 napisał:

Dzięki za odpowiedz ;) Jeszcze pytanko na temat wpięcia się w obieg, w którym miejscu robiłeś? Podobno najlepiej jest to zrobić koło podszybia jak węże wchodzą do nagrzewnicy?

Ja zrobiłem to jeszcze przed grodzią:p Tak jak pokazano w instrukcji:) Ale faktycznie można zrobić to na podszybiu i chyba jeszcze tak zrobię:)

Tylko jestem w pogoni za rurkami,których nie mogę dostać używanych a nowe kilka stówek :(

Screenshot_20210214-165143_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fear44 napisał:

Dzięki za odpowiedz ;) Jeszcze pytanko na temat wpięcia się w obieg, w którym miejscu robiłeś? Podobno najlepiej jest to zrobić koło podszybia jak węże wchodzą do nagrzewnicy?

Na jakie webasto się zdecydowałeś?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilch-1984 napisał:

Na jakie webasto się zdecydowałeś?  :)

Myślałem o Thermo Top C ale jeszcze nic nie kupowałem bo póki co badam temat ;) 
A te rurki to one idą do podszybia? Nie można tego zrobić wężem gumowym?

Edytowane przez Fear44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Fear44 napisał:

Myślałem o Thermo Top C ale jeszcze nic nie kupowałem bo póki co badam temat ;) 
A te rurki to one idą do podszybia? Nie można tego zrobić wężem gumowym?

No a jak myśli kolega,że mam teraz zrobione ? Wszystko połączone przewodami gumowymi. Ale ale lubię jak jest zrobione na cacy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kamilch-1984 napisał:

No a jak myśli kolega,że mam teraz zrobione ? Wszystko połączone przewodami gumowymi. Ale ale lubię jak jest zrobione na cacy:) 

A myślałem że jest cieżko gumowymi do podszybia podjechać żeby się gdzieś nie zagięły ;) A pan jakie ma Webasto? Top C czy Evo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Fear44 napisał:

A myślałem że jest cieżko gumowymi do podszybia podjechać żeby się gdzieś nie zagięły ;) A pan jakie ma Webasto? Top C czy Evo?

Do Pana mi daleko :) Wkładałem Evo bo podobno Top C jest większy i może być problem z umieszczeniem go . Ale jak jest na prawdę,nie wiem :) W każdym Bądź razie jestem zadowolony z obecnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz wymiarów to jest między nimi jakaś różnica? Bo jeśli rzeczywiście może być problem z wielkością to postawiłbym na Evo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...