Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 Avant Nogaro blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak się właśnie z lekka martwię i wiem że to już na granicy. Niestety zacisk przedni wymusił taki dystans, bo przewidywalem 5mm. Taka niespodzianka ze strony grubych ramion felgi. Ciekaw jestem czy gwint coś pomoże i się koło schowa choć trochę. W ostateczności pomyślę nad nowym heblem, właściwie to już myślę. Póki co pojezdze i potestuje. Tył zawsze mogę schować, mam jeszcze 8mm dystanse w razie co. Gorzej z tym przodem. No zobaczymy

Edytowane przez Kubiszer

Opublikowano

Nie troszcz się o opony to będziesz miał pretekst żeby kupić 225/35 na te 8 cali :evil2:

Opublikowano
  • Autor

Jest to jakieś wyjście jednak komfort ucierpi 

Opublikowano

Co tu duzo pisac... Piekna sztuka w konkretnym kolorze. ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam. Siedzi, pasuje? Nowa felga a przy okazji nowa oponka 225 35 19 Pirelli P zero. Będziemy śmigać ?

IMG_20190330_191537_787.jpgDSC04783.JPGDSC04791.JPGDSC04800.JPG

Opublikowano

Zacnie się prezentuje.?

Opublikowano

miodzio  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

?

IMG_20190330_235734_897.jpg

Opublikowano

Śliczna jest, kolor ryje beret ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam 

Przy aucie na razie cisza ale za to doszło kilka strzałów 

Pozdrawiam ?

 

IMG_20190802_223029_794.jpg

received_1291084111064510.jpeg

IMG_20190728_143326.jpg

Opublikowano

Jeszcze przód lekko w dół było by idealnie a tak jest ......

 

 

 

 

 

 

 

 

tylko super. ??

Opublikowano

Piękne auto tylko pozazdrościć.  ? kolor bomba. 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej przerwie. Okres zimowy był dla mnie dość aktywny przy aucie a mianowicie pracowałem nad nowym swapem hebli. Sporo przy tym zabawy ale już zaczynają się pokazywać pierwsze efekty.

390/356

IMG_20200319_155608_385.jpg

IMG_20200314_091123.jpg

 

IMG_20200314_090922.jpg

IMG_20200314_091405.jpg

 

Pozdrawiam ?

Edytowane przez Kubiszer

Opublikowano

Piękne maxizwalniacze . zazdraszczam. :thumbup:

Jakie felgi minimalnie wejdą na nie 18ki ? :eusathink:

Opublikowano

Hebelek konkret:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.03.2020 o 11:37, dekiel 13 napisał:

Piękne maxizwalniacze . zazdraszczam. :thumbup:

Jakie felgi minimalnie wejdą na nie 18ki ? :eusathink:

Dziękuję ?

Może na tył by zmieścił 18 ale osobiście nie przymierzalem. Na przód już tylko 19 minimum 

Edytowane przez Kubiszer

Opublikowano
48 minut temu, Kubiszer napisał:

Witam po długiej przerwie. Okres zimowy był dla mnie dość aktywny przy aucie a mianowicie pracowałem nad nowym swapem hebli. Sporo przy tym zabawy ale już zaczynają się pokazywać pierwsze efekty.

390/356

IMG_20200319_155608_385.jpg

IMG_20200314_091123.jpg

 

IMG_20200314_090922.jpg

IMG_20200314_091405.jpg

 

Pozdrawiam ?

 

Od czego te heble? ciekawie się zapowiada :D 

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, niwet napisał:

 

Od czego te heble? ciekawie się zapowiada :D 

Oj będzie z 5 różnych aut na raz ?

Opublikowano

Zrób koniecznie foty kół po montażu , będzie to wyglądać. :thumbup1:

Opublikowano

Z tyłu będą obydwa zaciski hamować, czy ten szary jest tylko od ręcznego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.