Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 Avant Nogaro blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Adam87 napisał:

Z tyłu będą obydwa zaciski hamować, czy ten szary jest tylko od ręcznego?

Ten czerwony czterotloczek będzie pracował a mały szary tyło do zaciągania ręcznego, płyn nie będzie do niego dochodził tylko linka 

Opublikowano
2 minuty temu, Kubiszer napisał:

Ten czerwony czterotloczek będzie pracował a mały szary tyło do zaciągania ręcznego, płyn nie będzie do niego dochodził tylko linka 

Aha, no właśnie się zastanawiałem bo widać na nim odpowietrznik.

Super sprawa, że osobno będą działać:ok2:

Czekam na fotkę i ocenę efektu pracy:wink:

Pzdr

 

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie by było ?

IMG_20200321_143013.jpg

IMG_20200321_160807.jpg

Opublikowano

Grubo :kox:

Opublikowano

Hej,

 

Co to za felga ?? Wygląda świetnie.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kupczak90 napisał:

Hej,

 

Co to za felga ?? Wygląda świetnie.

Witam 

MAM A1 8x19 

Opublikowano

Wygląda  super , ledwo wlazły te 'zwalniacze'  w 19ki. :thumbup:

Respect .:hi:

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano

Skąd masz dekielki z logo Audi ? w sprzedaży mają bez logo

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dekiel 13 napisał:

Wygląda świetnie, ledwo wlazły te zwalniacze w 19ki. :thumbup:

Respect .:hi:

Dzięki? wlazły bez problemu?

 

2 minuty temu, kupczak90 napisał:

Skąd masz dekielki z logo Audi ? w sprzedaży mają bez logo

Dekielki dokupiłem inne z allegro, można dostać repliki tańsze jak i oryginały. Wpisz dekielki pajączki Audi to na pewno wyskoczą jakieś oferty 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Długo to trwało ale od dziś jeździmy. Jestem bardzo zadowolony z efektu i na tym projekcie hamulców już koniec

Pozdrawiam grupę ?

IMG_20200524_142902_720.jpgDSC04992.JPGDSC05003.JPGDSC04997.JPGIMG_20200524_142703_064.jpg

IMG_20200524_143136_225.jpg

 

Opublikowano

Potężne:thumbup:

Opublikowano

Mega klawo to się prezentuje.Heble zatrzymałyby pociąg. :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po mału zaczynam się rozkręcać z fotami ?IMG_20200604_180936_597.jpg

IMG_20200604_185914_960.jpg

IMG_20200604_181249_057.jpg

Edytowane przez Kubiszer

Opublikowano

Mega sie prezentuje no i ten kolor ......

 

taki sam jak mojego . :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ? W ubiegłym miesiącu zabraliśmy się za eske Nogaro, mianowicie za poprawienie i regenerację kolektora dolotowego oraz wszystkich przybocznych rzeczy, których żal by  było nie ruszyć przy okazji.

✔️ Demontaż kolektora dolotowego, pełny przegląd oraz regeneracja wraz z podzespołami 
✔️ Wymiana uszczelek odmy, podstawy filtra oleju, sprawdzenie zaworków olejowych i przedewszystkim usunięcie wycieków 
✔️ Montaż przekładek termicznych 5mm grubości oraz podkładek termicznych śrub  także z rezoteksu. Oklejenie od spodu kolektora matą termiczna 5mm grubą. Wszystko w celu odizolowania powietrza dolotowego od gorącego silnika
✔️ Wyczyszczenie kanałów dolotowych w kolektorze oraz głowicy z nagaru 
✔️ Wyszlifowanie i spolerowanie kolanka dolotowego za przepustnica oraz wejścia kolektora

30 godzin pracy za nami, podłączenie komputera, diagnoza i jazda testowa zakończona sukcesem. Różnica w elastyczności silnika odczuwalna gołym okiem, jest spora poprawa. Auto porusza się dynamiczniej, szybciej osiąga pożądana prędkość oraz nie czuć spadków mocy przy wysokich temperaturach pracy.

Pozdrawiam ??

FB_IMG_1594971825243.jpg

FB_IMG_1594971838337.jpg

FB_IMG_1594971848494.jpg

FB_IMG_1594971853995.jpg

FB_IMG_1594971862650.jpg

FB_IMG_1594971866713.jpg

FB_IMG_1594971876941.jpg

FB_IMG_1594971882340.jpg

FB_IMG_1594971904014.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna robota, też planuje to zrobić w swojej esce, powiedz gdzie dostanę taki zestaw do odizolowania dolotu ? Bardzo dobrze to wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, HOLMATRO napisał:

Piękna robota, też planuje to zrobić w swojej esce, powiedz gdzie dostanę taki zestaw do odizolowania dolotu ? Bardzo dobrze to wygląda:wink:

Witam 

Przekładki termiczne kupione w Sidmotorsport. Podkładki pod sruby docięte na wymiar z walka rezoteksu. Śruby osobno i mata termiczna osobna z Allegro?

Opublikowano

Śruby te same co seria tylko dłuższe? Dłuższe oooo...?;)

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Śruby te same co seria tylko dłuższe? Dłuższe oooo...?;)

Tak, o 10mm dłuższe, najlepiej ocynk 

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam na film z udziałem mojej Eski 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.