Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 Avant Nogaro blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy S4 nie powinno mieć na klapie lotki? :eusathink:

Opublikowano

eski w avancie nie miały lotek 

Opublikowano
4 minuty temu, staniek napisał:

eski w avancie nie miały lotek 

No to ładna bzdura nawet S-line miał fajną lotkę. Troche goły ten tyłek jak na eSke

Opublikowano

Piękności . ?

Ja mam spirit blue i tylko poczciwy avf.  Ale tak:

- fele dałbym w grafit .

- emblematy OOOO w czarny połysk,

- lotkę s-line,

- srebrne żarówy w kierunki Osram Diadem ,

- końcówki wydechu zastąpiłbym owalnymi czarnymi.

I jeszcze na pewno cos się znajdzie ...... ?

Opublikowano
  • Autor

Lotek w eskach z tego co wiem nie bylo ale myślę założyć od sline, żeby tak golo właśnie nie bylo?

Opublikowano

Ładnie lecisz z modami, kolor na duży +, bardzo dobrze leży ta felga na b6, walnij te chromy z przodu wraz ze znaczkiem w czerń będzie wyglądać mega, jakoś ten chrom razi po oczach ?

Edytowane przez venom171

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za opinie i sugestie jednak auto zostaje w chromie tak jak wypuściła go fabryka. Tak mi się bardziej podoba a też nie będę dostosowywał auta do bujającej się mody ?

 

Edytowane przez Kubiszer

Opublikowano

ta furka ma 2-

- automat

- nie jest moje ?

 

 

 

Opublikowano

Extra autko:thumbup:

A kolor przepiękny:oklasky:

1 minutę temu, _małyTM_ napisał:

ta furka ma 2-

- automat

- nie jest moje ?

 

 

 

Obydwa minusy można zawsze zmienić:peace:

Opublikowano

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

Opublikowano
11 minut temu, boguc napisał:

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

nie da sie nagrać tego jak chodzi s4 :) ja próbowałem kiedyś ale to sie nie umywa do efektu na żywo i bujania autem na boki przy przegazówkach

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, boguc napisał:

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

Dziękuję. Taki filmik jak to chodzi:

 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dwie fotki z ubiegłego roku załączam do tematu ?IMG_20180909_205703_381.jpgIMG_20180909_125532_358.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna, aż sie prosi o jakis rasowy wydech :kox:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, tomekhxc napisał:

Bardzo ładna, aż sie prosi o jakis rasowy wydech :kox:

Dzieki.  Dwa tylne garnki z nierdzewki w oryginale i na przepustnicach, nie jest źle. Jedynie bym tu pociągnął rury z kwasa do tych tłumików, myślę że powinno starczyć. Rozumiem że zakładają Milteka lub co inne ale mi tak wystarczy, za głośno też nie lubię ?

Opublikowano
6 godzin temu, Kubiszer napisał:

Dzieki.  Dwa tylne garnki z nierdzewki w oryginale i na przepustnicach, nie jest źle. Jedynie bym tu pociągnął rury z kwasa do tych tłumików, myślę że powinno starczyć. Rozumiem że zakładają Milteka lub co inne ale mi tak wystarczy, za głośno też nie lubię ?

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, dekiel 13 napisał:

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

Dzieki. Będę miał na uwadze. Może w przyszłości skorzystam. Jak to mówią nigdy nie mów nigdy ?

Opublikowano

Dokładnie o wydech aż się prosi tutaj ?

Opublikowano
12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

MG Motorsport jest z Siemianowic, to o tego Michala chodzi?

Opublikowano
9 godzin temu, trepek napisał:

MG Motorsport jest z Siemianowic, to o tego Michala chodzi?

 Michał Guzy - dokładnie.Tak z Siemianowic chociaż za murem Sosnowiec już Robota z wydechem na najwyższym poziomie.?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.