Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S4 B6 Avant Nogaro blue


Kubiszer

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, staniek napisał:

eski w avancie nie miały lotek 

No to ładna bzdura nawet S-line miał fajną lotkę. Troche goły ten tyłek jak na eSke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękności . ?

Ja mam spirit blue i tylko poczciwy avf.  Ale tak:

- fele dałbym w grafit .

- emblematy OOOO w czarny połysk,

- lotkę s-line,

- srebrne żarówy w kierunki Osram Diadem ,

- końcówki wydechu zastąpiłbym owalnymi czarnymi.

I jeszcze na pewno cos się znajdzie ...... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotek w eskach z tego co wiem nie bylo ale myślę założyć od sline, żeby tak golo właśnie nie bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie lecisz z modami, kolor na duży +, bardzo dobrze leży ta felga na b6, walnij te chromy z przodu wraz ze znaczkiem w czerń będzie wyglądać mega, jakoś ten chrom razi po oczach ?

Edytowane przez venom171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie i sugestie jednak auto zostaje w chromie tak jak wypuściła go fabryka. Tak mi się bardziej podoba a też nie będę dostosowywał auta do bujającej się mody ?

 

Edytowane przez Kubiszer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra autko:thumbup:

A kolor przepiękny:oklasky:

1 minutę temu, _małyTM_ napisał:

ta furka ma 2-

- automat

- nie jest moje ?

 

 

 

Obydwa minusy można zawsze zmienić:peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, boguc napisał:

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

nie da sie nagrać tego jak chodzi s4 :) ja próbowałem kiedyś ale to sie nie umywa do efektu na żywo i bujania autem na boki przy przegazówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, boguc napisał:

Świetna ta Ska, mogłeś ją chociaż odpalić na filmie, bo dźwięk w tych autach to chyba jeden z powodów dla których kupuje się Skę ?

Dziękuję. Taki filmik jak to chodzi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomekhxc napisał:

Bardzo ładna, aż sie prosi o jakis rasowy wydech :kox:

Dzieki.  Dwa tylne garnki z nierdzewki w oryginale i na przepustnicach, nie jest źle. Jedynie bym tu pociągnął rury z kwasa do tych tłumików, myślę że powinno starczyć. Rozumiem że zakładają Milteka lub co inne ale mi tak wystarczy, za głośno też nie lubię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubiszer napisał:

Dzieki.  Dwa tylne garnki z nierdzewki w oryginale i na przepustnicach, nie jest źle. Jedynie bym tu pociągnął rury z kwasa do tych tłumików, myślę że powinno starczyć. Rozumiem że zakładają Milteka lub co inne ale mi tak wystarczy, za głośno też nie lubię ?

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, dekiel 13 napisał:

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

Dzieki. Będę miał na uwadze. Może w przyszłości skorzystam. Jak to mówią nigdy nie mów nigdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Masz 'za miedzą' Michała z MG motorsport  w Sosnowcu. Robiłem 3 auta u niego , kumple też mocne projekty podawali np. M4 , R 8 ma doświadczenie i super jakość. Zagadaj mailowo bo telefonów nie odbiera dobierze Ci też konkret końcówy. Taką perełkę trzeba dopieścić a nie ori i ori. To nie weteran a dobrane detale do niego na pewno mu nie zaszkodzą wręcz przeciwnie.

MG Motorsport jest z Siemianowic, to o tego Michala chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, trepek napisał:

MG Motorsport jest z Siemianowic, to o tego Michala chodzi?

 Michał Guzy - dokładnie.Tak z Siemianowic chociaż za murem Sosnowiec już Robota z wydechem na najwyższym poziomie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...