Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o pomoc w logach 1.8t AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy mógłby ktoś rozszyfrować moje logi, ponieważ od jakiegoś czasu pojawiają mi się 2 błędy. Jestem laikiem jeśli chodzi o mechanikę ale staram się powoli zgłębiać wiedzę na temat swojego samochodu i coś tam przy nim robić/naprawiać w miarę swoich możliwości ponieważ ogólnie jest to mój pierwszy samochód. Z góry dziękuję za pomoc.

Pierwszy to: 17544 -  Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean
            P1136 - 001 -  Upper Limit Exceeded,

a drugi: 16795 -  Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected
            P0411 - 002 -  Lower Limit Exceeded - Intermittent

Logi:

http://vaglogi.pl/log-032_5lhw7n0.html <-- ten log robiłem jako pierwszy przed dynamicznymi

http://vaglogi.pl/log-115_118_JM7EG39.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_K6sQEYi.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_qjcW851.html

http://vaglogi.pl/log-032_Rog2ve.html  <-- a ten na końcu po dynamicznych 

Edytowane przez DamianM14

Opublikowano

Bardzo duże spalanie stukowe. Kiedy wymieniane były świece?

Możliwe, że też kat przypchany, dolot kompresorem do sprawdzenia i dv.

Błąd od SAI - zacznij od szukania nieszczelności.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przem8 napisał:

Bardzo duże spalanie stukowe. Kiedy wymieniane były świece?

Możliwe, że też kat przypchany, dolot kompresorem do sprawdzenia i dv.

Błąd od SAI - zacznij od szukania nieszczelności.

Nie wiem kiedy były wymieniane bo samochód mam od nie całych dwóch lat.

Czy da radę coś zrobić z katem żeby go trochę odetkać czy tylko wymiana na coś innego lub wycięcie? 

A co do sai to będę szukał 

Opublikowano

Czyli świece do wymiany. Bierz ngk pfr6q.

Kat jak od nowości to i tak będzie przytkany. Najlepsze albo wywalenie albo założenie sportowego kata.

Opublikowano
5 godzin temu, DamianM14 napisał:

Czy da radę coś zrobić z katem żeby go trochę odetkać czy tylko wymiana na coś innego lub wycięcie?  

Sprawdź co powyżej, wymień świece na ngk pfr6q i powtórz logi

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał:

Sprawdź co powyżej, wymień świece na ngk pfr6q i powtórz logi

Jak na razie wymieniłem świece na ngk i po wymianie zrobiłem logi. Co do reszty to muszę poczekać na weekend. 

http://vaglogi.pl/log-002_033_dqt5a0.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_izGi9S.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_tjh3f.html

http://vaglogi.pl/log-032_QjgL6t.html

 

Opublikowano

Kasowałeś błędy przed wykonaniem logów ? Korekty właściwie bez zmian i możliwe, że to przez to, że nie skasowałeś błędów.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Repik napisał:

Kasowałeś błędy przed wykonaniem logów ? Korekty właściwie bez zmian i możliwe, że to przez to, że nie skasowałeś błędów.

Tak. Za każdym razem jak robiłem logi to kasowałem błędy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.