Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8T NOGARO BLUE?Smerf❤️

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się przedstawić mam na imię Dawid pochodzę z Białegostoku. ❤️ Posiadam samochód marki Audi model A4 b5 z silnikiem 1.8T?około 190 kucykow?  lakier nogaro blue o kodzie lakieru LZ5M. Samochód posiadam od 11 listopada 2017 roku po zakupie założyłem instalacje gazowa stag z wyposażenia mogę wymienić kilka ważniejszych rzeczy wiec fotele kubełkowe oraz siedzenia tylne RECARO z ustawieniem ledzwi oraz elektrycznym ustawieniem położenia, koła alufelgi 18 na lato oraz zimowe na alufelgach 15, gwint FK ,Rozpórka, Xenon,full FIS, Climatronic, Nagłośnienie BOSE?, Kierownica trojramienna  i wiele wiele innych również  należę do grupy motoryzacyjne Night Racing Białystok❤️❤️❤️jeżeli ktoś z forowiczow przyjeżdża na spoty to pewnie mnie kojarzy i mój samochód.?? Do zobaczenia na drogach i na spotach❤️

received_1858650140858949.jpeg

received_434767830348303.jpeg

IMG_20180623_124957.jpg

IMG-20180612-WA0006.jpg

IMG_20180412_180130_236.jpg

Edytowane przez Dawcioo

Opublikowano

Ładnie zadbane AUDy, jakieś plany na dalsze mody? Zdradź coś nam ?

Powodzenia i bez awaryjności życzę :whistling:

Opublikowano
  • fura fajna ale foto profilowe jak FABIO :banan3:
Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Dandusiek napisał:

Ładnie zadbane AUDy, jakieś plany na dalsze mody? Zdradź coś nam ?

Powodzenia i bez awaryjności życzę :whistling:

Dziękuję ślicznie ? myślę nad większą turbina centralnym intercoolerem po za tym podniesienie mocy tyci ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, MARCIN607 napisał:
  • fura fajna ale foto profilowe jak FABIO :banan3:

Dzięki ????

Opublikowano

Super się prezentuje. Wygląda na zadbany egzemplarz i do tego fajnie wyposażony. Zazdraszczam foteli. Jak się na co dzień takie Recarosy sprawują?

Pozdrawiam z Białegostoku ?

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, krzysiek_f napisał:

Super się prezentuje. Wygląda na zadbany egzemplarz i do tego fajnie wyposażony. Zazdraszam foteli. Jak się na co dzień takie Recarosy sprawują?

Pozdrawiam z Białegostoku ?

Dziękuję!! ?Powiem Ci tak Krzysiu kolego są bardzo wygodne w długie trasy pompowanie poduszki na plecach naprawdę pomaga ogólnie  jestem zadowolony bardzo! Również pozdrawiam! ??

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz, marzą mi się takie fotele, dokładnie takie jak u Ciebie. Powiedz mi jak jest z wsiadaniem wysiadaniem? Mocno uciążliwe? Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Niewidzialny napisał:

Bardzo ładny egzemplarz, marzą mi się takie fotele, dokładnie takie jak u Ciebie. Powiedz mi jak jest z wsiadaniem wysiadaniem? Mocno uciążliwe? Pozdrawiam.

Witam dziękuję za miłe słowa fakt wrzuca się w oczy na mieście bardzo ten samochod ???? Nie jest to uciążliwe ale niestety nie każdy jest młody i piękny mój dziadek ledwo wsiada i wysiada bo naprawdę jest nisko ? chyba że ustawiasz fotele wysoko to jest normalnie ?

Opublikowano

Jedna z ładniejszych B5 jakie widziałem tu na forum :) Będę wypatrywał na ulicach naszego miasta i na pewno pomrugam jak spotkam :) Zdjęcie nie uchwyciło podłokietnika czy nie ma go? bo bez niego jak bez ręki :)

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Arek8888 napisał:

Jedna z ładniejszych B5 jakie widziałem tu na forum :) Będę wypatrywał na ulicach naszego miasta i na pewno pomrugam jak spotkam :) Zdjęcie nie uchwyciło podłokietnika czy nie ma go? bo bez niego jak bez ręki :)

Dziękuję ślicznie Arku! Tak niestety nie ma podłokietnika ale dla mnie osobiście to nie przeszkadza ? do zobaczenia na spotach jeżeli jeździsz na nie ????

Opublikowano

Niestety nie jeżdżę na spoty, ale chętnie zacznę, tylko nie wiem gdzie takie się odbywają. Jest coś ciekawego w okolicach Białego?

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Arek8888 napisał:

Niestety nie jeżdżę na spoty, ale chętnie zacznę, tylko nie wiem gdzie takie się odbywają. Jest coś ciekawego w okolicach Białego?

Zapraszam na FUNPAGE na FB - - - - - - > Night Racing Białystok. Pewnie ze jest jeżeli nie masz co robić ZAPRASZAM tam aktualne wydarzenie i najbliższy spot :)

Opublikowano

Kolejny nogaro blue ? ale nie wiem czym robisz fotki bo kolor do siebie niepodobny niestety.

Tylko relingi są chrom? czasami takie wersje były.  FMIC jak najbardziej na +, ale też o większych hamulcach trzeba by pomyśleć już przy takiej mocy raczej.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, karol24 napisał:

Kolejny nogaro blue ? ale nie wiem czym robisz fotki bo kolor do siebie niepodobny niestety.

Tylko relingi są chrom? czasami takie wersje były.  FMIC jak najbardziej na +, ale też o większych hamulcach trzeba by pomyśleć już przy takiej mocy raczej.

Cześć! Kolor jak najbardziej nagaro Blue może takie światło i ci się wydaje że kolor inny☺️ chrom jeszcze na listach od szyb. Trzymaj tu zdj  hamulce Brembo Max klocki ferodo z tyłu klocki ferodo tarcze rotinger?

IMG_20180916_123306.jpg

IMG_20180916_123317.jpg

IMG_20180916_123329.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dwa dni temu byłem uczestnikiem sesji zdjęciowej wykonanej przez P&M Photo wraz z Grupą Night Racing Białystok wrzucam kilka zdj 

photo_1542139629469.jpg

photo_1542139757265.jpg

photo_1542139759051.jpg

photo_1542139793436.jpg

photo_1542139709297.jpg

IMG-20181112-WA0000.jpg

Opublikowano

Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.11.2018 o 09:51, Harbonnet napisał:

Naprawdę ciekawy kolorek, wyróżnia się w szarej codzienności. Nie myślałeś może o jakiś nowych flegach bo te trochę straszą.

Mam na lato 18 śliczne :3 zdj wyżej! A te felgi to zimowki to nie opłaca mi się jakiś kozaków na zimę kupywac xd

Edytowane przez Dawcioo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe tarcze i klocki z tyłu do tego łożyska i koronki ABS oraz repeaturki zaciskow ?

IMG_20181215_143222.jpg

Opublikowano

Gdzie sesja? Mazury? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.