Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z otwarciem drzwi.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Fido napisał:

Czy durniem to nie wiem ale to, że i od wewnątrz nie możesz otworzyć powinno się znaleźć w 1 poście który napisałeś.

Jest jeszcze jedna opcja ale.......

Może wpadniesz sam na to rozwiązanie.

Podpowiem tylko że "kij ma 2 końce"

Dziękuję za pomoc strasznie pomogłes.  Nie rozumiem po co udzielasz odpowiedzi jak i tak nic z nich nie wynika i nie chcesz pomóc.

Opublikowano

masz podpowiedź w poście nr.20

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Fido napisał:

Podpowiem.

Którędyś te kable do tych drzwi wchodzą.

Zajrzyj tam.

Podchody ;) dobra nasza konwersacje nie ma sensu. Nie chcesz pomóc to nie. I tyle w temacie

 

Opublikowano

Ja pier**le.

Ściągnij od kierowcy na dole wszystkie plastiki, tam gdzie są bezpieczniki.

Idzie stamtąd wiązka do drzwi.

Czy to takie kuźwa trudne do zrozumienia ???

Nie mówię że akurat się uda naprawić przerwany kabek bo nie wiadomo w którym miejscu się złamał ale jest szansa 50 na 50.

Inaczej pozostaje rwać tapicerę na hama.

Cudów się nie spodziewaj,.

Tyle w temacie.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Fido napisał:

Ja pier**le.

Ściągnij od kierowcy na dole wszystkie plastiki, tam gdzie są bezpieczniki.

Idzie stamtąd wiązka do drzwi.

Czy to takie kuźwa trudne do zrozumienia ???

To nic nie da . Nie dojdę w ten sposób to kabli które są przerwane. Jedynie mogę dojść do kostki z drugiej strony  A to nic nie daje 

Opublikowano

Pozostaje wyrwać tapicerkę drzwi.

Sorry.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Fido napisał:

Pozostaje wyrwać tapicerkę drzwi.

Sorry.

O k**wa na to nie wpadłem ;)

 

Opublikowano

piszą żeby odłączyć akumulator

 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, pilKOZAK napisał:

piszą żeby odłączyć akumulator

 

Niestety to nic nie dało. Już to zrobiłem 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Michał kom napisał:

O k**wa na to nie wpadłem ;)

Cóż, to czekaj na cud.

Będę obserwował temat z ciekawości.

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Fido napisał:

Cóż, to czekaj na cud.

Będę obserwował temat z ciekawości.

Tak też myślałem ;) znasz sie tak jak ja ;) ja przynajmniej nie świruje, że coś wiem w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Fido napisał:

Ja pier**le.

Ściągnij od kierowcy na dole wszystkie plastiki, tam gdzie są bezpieczniki.

Idzie stamtąd wiązka do drzwi.

Czy to takie kuźwa trudne do zrozumienia ???

Nie mówię że akurat się uda naprawić przerwany kabek bo nie wiadomo w którym miejscu się złamał ale jest szansa 50 na 50.

Inaczej pozostaje rwać tapicerę na hama.

Cudów się nie spodziewaj,.

Tyle w temacie.

Wiadomo w którym miejscu się złamał. Tam gdzie jest ta guma którą chroni kabelki. Między drzwiami A kabina samochodu. Jestem tego pewny bo już raz miałem takie objawy niestety kabel przerwał się w innym miejscu .

 

Opublikowano

Chłopie, czego ty oczekujesz ?

Że jest inne rozwiązanie ???

Nie ma.

Rwij tapicerę i po temacie.

Po tej operacji bedziesz miał dostęp do wszystkiego.

Napraw kable, zamek i otwieranie od wewnątrz.

Cudu nie oczekuj.

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, że idzie to zrobić nieinwazyjnie

Opublikowano

Jak się nie da to się nie da.

Podpowiedziałem co mogłem.może da się naprawić kable od strony budy (karoserii) ale zamiast pójść sprawdzić, rozebrać, lepiej zj***ć kogoś na forum.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Fido napisał:

Jak się nie da to się nie da.

Podpowiedziałem co mogłem.może da się naprawić kable od strony budy (karoserii) ale zamiast pójść sprawdzić, rozebrać, lepiej zj***ć kogoś na forum.

Każdy by się wkurzył jak piszesz takie teksty   ;) chciałeś " pomoc"  ale  ie wyszło. Nie będę dłużej kontynuował tematu bo to dla mnie nie ma sensu. Pozdrawiam 

 

Opublikowano

To siedź dalej przed kompem.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Fido napisał:

To siedź dalej przed kompem.

To Ty siedź i komentuj sprawy o  których nie masz pojęcia. I komentujesz tylko z nudów. Masz kiepskie życie i zajmujesz się pierdoleniem na forum

Opublikowano

Weź się kuwa do roboty i sprawdź co podpowiedziałem.

Zobacz, zajrzyj a potem komentuj.

Sama pisanina na forum nie rozwiąże twojego problemu.

Do tej pory nie zrobiłeś nic oprócz pierdolenia.

Opublikowano
  • Autor

Ty wiesz najlepiej co Robiłem A czego nie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.