Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Diagnoza 1.8t


Menkens

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko , 

Potrzebuje dobre diagnozy mojego 1.8t silnik Bex auto w moim posiadaniu 3 msc , problem jest nastepujacy 1.5 tygodnia temu auto zaczelo mi sie przegrzewac temperatura powyzej 90 stopni wentylator latał jak dziki , wiec odrazu na drugi dzien przed odpaleniem macha do gory i patrze zbiornik chlodnicy pusty.... ok kupilem uniwersalny plyn 1.5l zostalo dolane.... jednoczesnie sprawdzilem olej z mysla ze moze to uszczelka jednak barwa oleju byla normalna ok jedziemy zobacztmy co bedzie , 2 dni pozniej zrobilem ok 60 km sprawdzam co sie dzieje , w zbiorniku ubylo znowu plynu chlodniczego ok. 1l na moje oko sprawdzam znow olej pod korkiem wszystko wyglada dobrze , bagnet pokazuje ze ubylo ok. 1/4 z miarki pomiedzy min. A max. 

Coz to moze byc czy ktos orientuje sie , objawy na uszczelke raczej nie sa 100% ciezko stwierdzic czy gdzies plyn wylatuje jak do tej pory plynu jak wycieklo tak niema od tygodnia utrxymuje sie poziom delikatnie na dnie zbiorniczka , nie chce jechac do warsztatu w ktorym powiedza ze to uszczelka .... za ktora zaplace a problem nie zniknie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio u kolegi głowiliśmy się czy może nie dmuchneło uszczelki ... i trafiliśmy na coś takiego

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6267558995

Kupiliśmy ten test sprawdziliśmy wyszło, że nie uszczelka. Jak coś są filmy na YT jak tego używać i czy ten test jest wiarygodny ?

Mała kasa a możesz zaoszczędzić dużo $$$ jak sam pisałeś jechać do mechanika wydać a problem nie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...