Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jezdzisz nim cokolwiek czy tylko grzebiesz w nim ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi92 nierozumiem wojego postu do konca,a co do cięć gięć to bolce dolnych listew drzwi ida out,niebedzie ich,beda same progi troche zrabalem bo moglem to zrobic odrazu ,ale pewna A4 namieszala mi w głowie i musze zrobic taki sam motyw,mam nadzieje ze jak lampki przednie dotra i wrzuce moje poszerzane stalaki uzyskam chociaz 30 % wygladu tej rakiety

569366016_9iXUL-L.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja narzekam że moja :audi: stoi za nisko

Twoja nisko stoi , ta z obrazka Hawaja nisko leży :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawaj chodzi mi o to, że na początku wszystko było w czerni i podałem tutaj przykład tego Audi(z linku) myślałem że zostaniesz przy koncepcji czarna strzała czy coś w tym stylu... ale tak też jest zaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że ta nisko osadzona niunia narobiła Ci w głowie...! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi92 nierozumiem wojego postu do konca,a co do cięć gięć to bolce dolnych listew drzwi ida out,niebedzie ich,beda same progi troche zrabalem bo moglem to zrobic odrazu ,ale pewna A4 namieszala mi w głowie i musze zrobic taki sam motyw,mam nadzieje ze jak lampki przednie dotra i wrzuce moje poszerzane stalaki uzyskam chociaz 30 % wygladu tej rakiety

569366016_9iXUL-L.jpg

ale ktoś przesadził z tym Photoshopem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...:::BRYLANT:::... ta A4 z obrazka jest na pneumatyce :gwizdanie: koleś ładnie odpierniczył furkę z zewnątrz jak i w środku.

p1040802q.jpg

leavenworth14.jpg

I z tego co ja zauważyłem to ta A4 ma pakiet chrom wokół szyb, listwy zostały polakierowane na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...:::BRYLANT:::... ta A4 z obrazka jest na pneumatyce :gwizdanie: koleś ładnie odpierniczył furkę z zewnątrz jak i w środku.

p1040802q.jpg

leavenworth14.jpg

I z tego co ja zauważyłem to ta A4 ma pakiet chrom wokół szyb, listwy zostały polakierowane na czarno.

może chociaż wątpię no ale nie będę się kłócił co do szczegółów ale nie zbyt to wygląda :kwasny: szczególnie te koła a dokładnie te ranty felg i wystające po za obrys tylne koła, ranty po za oponę:sick3: ni ładu ni składu :kox: chyba że ma rozstaw zgodny z rozstawem torów i dzięki tej pneumatyce jeździ nim po torach na tych rantach :polew: po za tym autko wypas :good: ciekawe gdzie ma lusterko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem teraz całe 20 stron tego projektu bo dawno tu nie zaglądałem.

Powiem tyle Hawaj jak dla mnie najlepszy projekt odnośnie B5 na forum :kox: :kox: :kox:

Tak 3maj chłopie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...