Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedz mi odnosnie tych stalówek to one są od tt tak? a rozstaw srób? bo wydaje mi sie ze inny/

Opublikowano

a powiedz mi odnosnie tych stalówek to one są od tt tak? a rozstaw srób? bo wydaje mi sie ze inny/

o ile się nie mylę to hawaj spawał je z dwóch kompletów stalówek :gwizdanie:

Opublikowano

On już o tym wie, że to jest inny (5x100) rozstaw :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zawsze to wiedzialem,dystanse zmieniajace rozstaw juz leza w domu,poki co kupilem mieszkanko i sa inne priorytety jak auto,ale bede updatował jak cos sie pojawi

tak dojazdowki sie pospawaly,nie 2 zespawane razem bo to by bylo bez sensu

DSC01773z.jpg[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 15:25_________________________________________________kilka strzałów z ostatniego eventu na wyspie

DSC01534.jpg

DSC01584.jpg

DSC01586.jpg

Opublikowano

Hawaj zakładam, że tylna rejestracja nie jest oryginalna. Czy mógłbyś mi powiedzieć jak zorganizować taką rejestrację (często na vw je widać).

Opublikowano

fura świeci się jak psu orzechy na wiosne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hawaj zakładam, że tylna rejestracja nie jest oryginalna. Czy mógłbyś mi powiedzieć jak zorganizować taką rejestrację (często na vw je widać).

DANE FIRMY TŁOCZĄCEJ MAŁE TABLICE REJESTRACYJNE

PPHU "AGO"

Antoni Godziński

tel/fax (042) 211 23 36

602 362 839

www.ago.konst.pl

KOSZT TO OK 60PLN ZA SZT + PRZESYLKA [ZA POBERANIEM]

wysyła sie tylko emila:

ze jestes z VWZONE.PL

i ze chcesz zamowic tablice USA

o wymiarach 6/12"

o numerach bla bla bla

i ze ma byc w 2ch rzedach [tak jak ta na obrazku po czarnym HIT]

albo ze ma cyc w 1 rzedzie - szalu ni ma

i adresior swoj podajesz

Opublikowano

te tylne lampy to pisofszit , bardziej widzą mi się całe czerwone :cool1:

Opublikowano

te tylne lampy to pisofszit , bardziej widzą mi się całe czerwone :cool1:

a jakoś mnie zaprosiłeś do b5batalionu , a też mam takie :tongue4:
Opublikowano

te tylne lampy to pisofszit , bardziej widzą mi się całe czerwone :cool1:

a jakoś mnie zaprosiłeś do b5batalionu , a też mam takie :tongue4:

patrzę na całokształt a nie na detale , detale można dopracować :tongue4: :tongue4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czerwone leżą wyklarowane i wypolerowane ,cierpliwości :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________bady luk sie zrobił :kox:

100_4300.jpg

100_4299.jpg

Opublikowano

to akurat kiepsko wygląda :no: furka koxik i szpecisz ja brewkami :gwizdanie:

Opublikowano

ostatni mod :sick3:

Opublikowano

weź to ściąg , póki jeszcze nikt nie widział :cool1:

Opublikowano
  • Autor

w życiu , bo wszyscy sciagaja jak im sie powie ? ha a ja zakładam i mi sie podoba :evil:

Opublikowano

w życiu , bo wszyscy sciagaja jak im sie powie ? ha a ja zakładam i mi sie podoba :evil:

twardziel :decayed:
Opublikowano

hmmm nie powiedzialbym ze brewki znajda sie w takim projekcie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

cały czas ochów nie musi być,w takim razie dałem wam powód do krytyki,hehe :decayed:

niewidzicie calego auta jak sie prezentuje a z góry widze sceptycysm do takiego typu stylingu,ja chcialem wrócić troche do stylu z dawnych lat,jakim był german w latach 90 -tych' i pakiety RIEGER-a[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 11:35_________________________________________________no dobra pitusie,brewki na tasiemke zostaly przyczepione zeby zobaczyc jak bedzie to wygladalo,bede musial tak polatac jakis czas,a staneło na tym co zawsze bylo w planie i juz do mnie lecą z hameryki nowiutenkie :good:

341_1107P_USH.jpg

Opublikowano

Brewki dobre są nie słuchaj ich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.