Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mały aktual z eventu ,kilka fot :good:

dscf8369.jpg

1001642g.jpg

dscf8349u.jpg

Opublikowano

Hawaj co się stało że OOOO w chromie, ja bym zostawił tak jak było, i zmienił felgi, na nie chromowe :gwizdanie:

Opublikowano

dla mnie jest juz wypas znaczek w chromie plus fegi są dobrym kierunkiem :good: pomalowanie znaczka na czarno moim zdaniem to tak jak kupienie grila jom bez znaczka :gwizdanie:

Opublikowano

teraz znaczek chociaz pod fele pasuje :tongue4::decayed:

Opublikowano

Fajnie, fajnie, ale fele święcą się "jak ... psu na wiosnę" - dla mnie to za dużo.

Przednie ringi powinny też iść w czarno, skoro brak jest jakichkolwiek innych chromów na aucie (felgi pomijam, bo to inna bajka).

Opublikowano

mały aktual z eventu ,kilka fot :good:

1001642g.jpg

ile masz K w lampach?

Opublikowano

jest dobrze, nawet bardzo, ale lampy przód i tył lipa, fele takie sobie to nie hot rod, wiem możesz powiedzieć kwestia gustu, Twojego gustu, ale czasami dobrze jest posłuchać opinni innych, bo każdy tu chce, aby audi było najlepsze :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Hawaj , no tył OK , ale blacha to chyba samoróbka co?? bo kwadratowa jest dłuższa , ale tak wygląda :good: :good:

ja bym jeszcze znaczek OOOO z tył nakleił (chrom lub czarny , nie wiem jaki lepiej pasował ) , mnie sie źle kojażą sonary przednie , ale Ty masz rezane na bixenon także do przeżycia, i wydaje mi sie że tył siedzi niżej od przodu :chytry:

bo każdy tu chce, aby audi było najlepsze :a4fan: :a4fan: :a4fan:

i żeby wszystkie audi wyglądały tak samo :gwizdanie: wystarczy wejść w jakikolwiek temat moja B5 i jest tak : większe fele, wymień kierunki na clear, lampy drugi lift przód tył , grill po drugim lifcie i pakiet S4 i będzie malina...
Opublikowano
i żeby wszystkie audi wyglądały tak samo

ale takie ringi to do bmw, a tylne lampy dymione podobają Ci się?

Opublikowano
  • Autor

mi podobaja sie ringi z hondy i lampy dymione,przymierze jeszcze czerwone ale niewiem czy zostaną,auto robie w moim guscie i uwazam ze wyszlo mi to,a czy ktos ma uprzedzenia do sonarow to jego brocha,sonar zostal tylko na przednim szkle,ksenon 6000 k dojdzie jeszcze taki sam halogeny w zderzaku,dokladnie tak jak pisze keżor,wiekszosc A4 robiona w sposob identyczny,a ja zwolennikiem kserowania nie bylem,przyjdzie sciema szyb i żółte hamulce

Hawaj , no tył OK , ale blacha to chyba samoróbka co?? bo kwadratowa jest dłuższa , ale tak wygląda :good: :good:

ja bym jeszcze znaczek OOOO z tył nakleił (chrom lub czarny , nie wiem jaki lepiej pasował ) , mnie sie źle kojażą sonary przednie , ale Ty masz rezane na bixenon także do przeżycia, i wydaje mi sie że tył siedzi niżej od przodu :chytry:

bo każdy tu chce, aby audi było najlepsze :a4fan: :a4fan: :a4fan:

i żeby wszystkie audi wyglądały tak samo :gwizdanie: wystarczy wejść w jakikolwiek temat moja B5 i jest tak : większe fele, wymień kierunki na clear, lampy drugi lift przód tył , grill po drugim lifcie i pakiet S4 i będzie malina...

Keżor tablica jest dla wersji Japan/USA ,robil mi ja zakład ktory ma sprzet i to robią,to plexa a nie blacha tloczona,połowa aut na takich jezdzi,tutaj to nie problem

Opublikowano

racja kwestia gustu, ale mieć coś fajnego co nie jedzie- lipa :gwizdanie:

Opublikowano

Auto ma na pewno swój styl i nie jest kalką :good:

Przydał by sie czarny dekielek z logiem na felgach no i trochę rażą dziury po spryskach, ale rozumiem że spryski jak i halo zostaną dorzucone. Dobra robota :good:

Chętnie bym też zobaczył te czaderskie dojazdowki na aucie :kox:

Opublikowano

Auto wyglada bardzo fajnie.

A co z silnikiem? Zostaje to 1.8 N/A ?

Opublikowano

jest swietnie... tylko na drugim zdjeciu te fele sa "za małe" do tego auta :evil: mi sie podobaja chromowane fele do tego koloru :good:

Opublikowano

Super sprzęt fele robią wrażenie :good:

Opublikowano
i żeby wszystkie audi wyglądały tak samo

ale takie ringi to do bmw, a tylne lampy dymione podobają Ci się?

wejdź do mojej galerii to zobaczysz czy mi sie podobają te lampki :tongue4:

a co do silnika to przecież Hawaj już pisał nie jeden raz że robi SWAP na 1.8T z TT :hi: także tylko czekać na efekty :evil:

Opublikowano

tak, tak coś słyszałem o tym 1,8t :kox:

Opublikowano

jest konkrecik, i ta tablica z tyłu :good: byle tak dalej.

Opublikowano

No Hawaj coraz bardziej mi się podoba.... :good:

Widzę że przychyliłeś się do mojego zdania z chromowanym znaczkiem :naughty:

A ja chyba pójdę w czarne lampy :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.