Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

szymas chyba twoje,ja podnioslem wyzej przy zderzaku S4 bo jest nizszy i w IRL jest od H#$% ja progów zwalniajacych :chytry:,zmierze dzisiaj i zapodam fote[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:55_________________________________________________lampy sklejone,zamontowane,zenon podłączony :good:

DSC01096aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakaś fotke z bliska tych lampek, jak to sie prezentuje z biXenonkiem :evil: znaczek Audi to mógł byś mieć w chromie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no od razu lepiej z tymi światłami :gwizdanie:

przydałby się znaczek w chromie :naughty:

ściema będzie? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie znaczek w chromie nie pasuje do tego projektu po mojemu to jedynymi elementami w chromie w tym samochodzie powinny byc felgi a reszta na czarno, mysle ze Hawaj mysli tak jak ja czyli wszelkie dodatki jak lusterka i klamki w chromie to szajs, od dawno po glowie chodzil mi taki pomysl na taki samochod lecz funduszy brak na szczescie moge przynajmniej popatrzec na kolegow i pomarzyc :hi: co do wygladu to jeszcze tylko sciema szybek i powstanie najpiekniejsza a4 jaka widzialem SZACUN :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko lukaszooo... bo moje jeszcze nie skończone :polew: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem te lampki i niestety jestem zdania że cobyś tam z nimi nie zrobił to to będzie szajs :kwasny:

mi popękała sama z siebie szybka także , jak dopadniesz lampy z USA to nawet sie nie zastanawiaj , albo tak jak Nosb walnij zwykłe valeo , albo chociaż depo na czarno i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym te fele w chromie też zmienił, ale malowanko wyszło miodzio, kolorek no i to lustro, bajerka :kox:, jedno co mi się nie podoba, to ta ori kierowniczka w środku, masz już jakąś na oku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet z tym zderzakiem od "s" bym niepodnosił , a nawet chciałem go kupic ale 1000zł teraz to dla mnie za duzo, mam inne wydatki. miałem ten ala rs i od dołu ztarty do samej zywicy czy co tam to jest. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ,mi tam szkoda szurac zdesiem po asfalcie,dlatego po wakacjach montuje pneumatyke i problem sie rozwiaze sam :przebiegly:

A to kupiłes tamte części co ci aukcje podesłałem pare stron temu :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...