Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz to nie potrzebujesz lustra żeby się ogolić. :kox:

Opublikowano

witam ponownie a mozesz zmierzyc ile masz błotnik od ziemi , chodzi mi o centralny srodek nad oponką , jestem ciekaw ktore autko nizej stoii :kox:

Opublikowano
  • Autor

szymas chyba twoje,ja podnioslem wyzej przy zderzaku S4 bo jest nizszy i w IRL jest od H#$% ja progów zwalniajacych :chytry:,zmierze dzisiaj i zapodam fote[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 09:55_________________________________________________lampy sklejone,zamontowane,zenon podłączony :good:

DSC01096aa.jpg

Opublikowano

Zrób jakaś fotke z bliska tych lampek, jak to sie prezentuje z biXenonkiem :evil: znaczek Audi to mógł byś mieć w chromie :good:

Opublikowano

witam ponownie, niezły kasek sie szykuje. szacun za wklad. a jak tam moje pytanko , :kox::naughty:

Opublikowano

no od razu lepiej z tymi światłami :gwizdanie:

przydałby się znaczek w chromie :naughty:

ściema będzie? :cool1:

Opublikowano

co wy gadacie znaczek w chromie nie pasuje do tego projektu po mojemu to jedynymi elementami w chromie w tym samochodzie powinny byc felgi a reszta na czarno, mysle ze Hawaj mysli tak jak ja czyli wszelkie dodatki jak lusterka i klamki w chromie to szajs, od dawno po glowie chodzil mi taki pomysl na taki samochod lecz funduszy brak na szczescie moge przynajmniej popatrzec na kolegow i pomarzyc :hi: co do wygladu to jeszcze tylko sciema szybek i powstanie najpiekniejsza a4 jaka widzialem SZACUN :hi:

Opublikowano

spoko spoko lukaszooo... bo moje jeszcze nie skończone :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

ja miałem te lampki i niestety jestem zdania że cobyś tam z nimi nie zrobił to to będzie szajs :kwasny:

mi popękała sama z siebie szybka także , jak dopadniesz lampy z USA to nawet sie nie zastanawiaj , albo tak jak Nosb walnij zwykłe valeo , albo chociaż depo na czarno i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie nie zadnego chromu,zostaje jak jest,co do lamp to zaczne polowanie na usa w nast tygodniu ,ściema tez bedzie :good: Szymas ustawienie optymalne 60 cm

DSC01101eeee.jpg

Opublikowano

ja bym te fele w chromie też zmienił, ale malowanko wyszło miodzio, kolorek no i to lustro, bajerka :kox:, jedno co mi się nie podoba, to ta ori kierowniczka w środku, masz już jakąś na oku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na oku jest wiele rzeczy,wszystko powoli :hi:

Opublikowano

przodek masakra. ale musze stwierdzic ze moje nizej stoi :kox: przód 58 ; tył 59 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hah wiedzialem,szymas ja tez mialem niezej ale podnioslem go bo na parkingi wjechac niemoglem :evil: i oslone urwalem od silnika :>

Opublikowano

osłone ?? :mysli: a co to takiego :kox: ja juz dawno ją wywaliłem :naughty: a planuje jeszcze z 1 cm moze 2 nizej jak sie uda posadzic i bede mógł kręcic kierą :polew:

Opublikowano
  • Autor

dlatego zz zdesia masz po lifcie ,ten od E-ski jest nizszy panie dlatego mozna tak szalec z obnizeniem :decayed:

Opublikowano

nawet z tym zderzakiem od "s" bym niepodnosił , a nawet chciałem go kupic ale 1000zł teraz to dla mnie za duzo, mam inne wydatki. miałem ten ala rs i od dołu ztarty do samej zywicy czy co tam to jest. :kox:

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem ,mi tam szkoda szurac zdesiem po asfalcie,dlatego po wakacjach montuje pneumatyke i problem sie rozwiaze sam :przebiegly:

Opublikowano

no nie wiem ,mi tam szkoda szurac zdesiem po asfalcie,dlatego po wakacjach montuje pneumatyke i problem sie rozwiaze sam :przebiegly:

A to kupiłes tamte części co ci aukcje podesłałem pare stron temu :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.