Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna furka, świetne felgi. Tak trzymać. :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jest gleba :cool1:

Opublikowano

Nie chcial bym innych kolegow zasmucic ale dlamnie jest to najbardziej koksiarska i odjechana A4 B5 na tym forum :slina::kox: .Chyba tez pujde w zderzaczki S4 fura wyglada bombowo !!!! Powodzenia

Opublikowano

Piękne autko :>

Ja też myślę o bumperach z s4 :D ale nie wiem czy się skuszę

Opublikowano

<olaboga> co to za felgi, chromowane, nieee zupelnie nie pasuja do a4!!--- HAHAHA jak ja mam dosc takich txt'ow, Twoje felgi wygladaja do czarnego sedana megazajebiscie i nie zmieniaj, chyba ze na wieksze, jesli masz w UK lepsze drogi:P grill z plastrem miodu i chromowanym znaczkiem tez mega kozak, ringi tak samo- pasuja b.dobrze i nie sluchaj nikogo kto gada o lampach poliftowych,

bo na forum panuje jakas chora tendencja do robienia z kazdej a4 przed liftem model poliftowy-kutwa, gdyby ktos chcial miec model poliftowy, to zamiast wydawac hajs na czesci poliftowe kupilby nowszy model po lifcie i mialby to z bani:]

jak dla mnie masz git fure, szkoda jedynie ze kiera z prawej strony:)

Opublikowano
ze kiera z prawej strony:)

przerobi się :kox:

Opublikowano
  • Autor

no ba,wszystko da rade :D mały strzał na ulicy

100_4269.jpg

Opublikowano

f*ck shit revelation!! tez tak chce miec w swoim kombi:D

Opublikowano

Auto juz wyglada... bardzo fajnie. Kiedy swap? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szukam dawcy :> niekoniecznie moze to byc 1.8 T ,jak cos sie trafi fajnego to sie ujawni :naughty:

Opublikowano

a34c54eace04b52b.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

fuckin shit OMG , może być :kox:

Opublikowano

Yep, dokładnie keżor tymbardziej, że MAMy robią się mocno oklepane. Niezły koncept :good:

Opublikowano

I teraz HAWAJ będzie mia zgrzyta :polew:

Na VT Kężora samochód wygląda teraz tak jak powinien :evil:

Opublikowano

dokładnie!!!! keżor pokazał jak te auto powinno wyglądać :kox:

ja bym się nie zastanawiał, bo te MAM są za bardzo w chromie! i to nie pasuje...w czarnych butach jest bardzo agresywny i taki też powinien być :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie czarna cala felga niemoze byc,przy czarnym aucie polerowany rant i zloty środek na przykład :gwizdanie:,pozatym mam dojazdowki szerokie jak cholera,wlasnie czarne ktore w nast miesiacu wskocza na auto,celuje w ten typ ,czyli RH albo BBS-y, 2 tlg lub 3 ltg

RHZW4.jpg

RHZW3.jpg

Opublikowano

Ja się chętnie zamienie za Twoje felgi :> tylko, że u mnie nie ma takiego parapetu.. Szukasz zw1 lub zw3 w 18 calach?

Opublikowano
  • Autor

nom ,ogolnie z modelu RH ZW

Opublikowano

Hawaj wal w biale felgi :kox: ale ogolnie buda kozak, jeszcze tylko silnik i bedziesz miszczem :decayed:

Opublikowano

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.