Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcial bym innych kolegow zasmucic ale dlamnie jest to najbardziej koksiarska i odjechana A4 B5 na tym forum :slina::kox: .Chyba tez pujde w zderzaczki S4 fura wyglada bombowo !!!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko :>

Ja też myślę o bumperach z s4 :D ale nie wiem czy się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<olaboga> co to za felgi, chromowane, nieee zupelnie nie pasuja do a4!!--- HAHAHA jak ja mam dosc takich txt'ow, Twoje felgi wygladaja do czarnego sedana megazajebiscie i nie zmieniaj, chyba ze na wieksze, jesli masz w UK lepsze drogi:P grill z plastrem miodu i chromowanym znaczkiem tez mega kozak, ringi tak samo- pasuja b.dobrze i nie sluchaj nikogo kto gada o lampach poliftowych,

bo na forum panuje jakas chora tendencja do robienia z kazdej a4 przed liftem model poliftowy-kutwa, gdyby ktos chcial miec model poliftowy, to zamiast wydawac hajs na czesci poliftowe kupilby nowszy model po lifcie i mialby to z bani:]

jak dla mnie masz git fure, szkoda jedynie ze kiera z prawej strony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, dokładnie keżor tymbardziej, że MAMy robią się mocno oklepane. Niezły koncept :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz HAWAJ będzie mia zgrzyta :polew:

Na VT Kężora samochód wygląda teraz tak jak powinien :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie!!!! keżor pokazał jak te auto powinno wyglądać :kox:

ja bym się nie zastanawiał, bo te MAM są za bardzo w chromie! i to nie pasuje...w czarnych butach jest bardzo agresywny i taki też powinien być :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie czarna cala felga niemoze byc,przy czarnym aucie polerowany rant i zloty środek na przykład :gwizdanie:,pozatym mam dojazdowki szerokie jak cholera,wlasnie czarne ktore w nast miesiacu wskocza na auto,celuje w ten typ ,czyli RH albo BBS-y, 2 tlg lub 3 ltg

RHZW4.jpg

RHZW3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawaj wal w biale felgi :kox: ale ogolnie buda kozak, jeszcze tylko silnik i bedziesz miszczem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...