Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest pięknie , halogeny załóż i tyle. Pomyśl nad ładną BBS :naughty:

Opublikowano

Też mam sporo artykułów do karoserii, szyb, deski rozdzielczej, felg, uszczelek, opon, skóry. Pełen wypas :kox::naughty::decayed:.

Samochód ideał, ale brewki bym zdjął bo psują cały efekt :disgust::angry::kwasny::wallbash:.

Opublikowano
  • Autor

to jak bedziesz mial to se zdejmiesz :good:

po dzisiejszym VAG evencie audi zajeło 2 miejsce :good:

Opublikowano

Fajnie masz odpicowane auto. :good:

Tylko te brewki..... :confused4:

Opublikowano

to jak bedziesz mial to se zdejmiesz :good:

po dzisiejszym VAG evencie audi zajeło 2 miejsce :good:

gratulacje masz jakieś fotki z tej imprezy (np. zwycięzcę i pozostałych) ?

Opublikowano
  • Autor

bleee bleee tylko te brewki,przestańcie płakac z tymi brewkami bo i tak zostaja i tak,ci co mowili mi to na forum tu gdzie przebywam na wyspie grubo sie zdziwili ,bo jak pisali ee brewki,cofasz sie itd.dzis przyznali racje i powiedzieli ze nie widzieli na zadnym aucie brewek zeby tak wspołgraly z całościa,wiec przestancie pitolic ,foty konkurencji wrzuce jutro,ocenilo jury,z otoczenia ludzi wiem ze moja A4 powinna byc na 1 miejscu,ale coż tamta A3 miala 1.8 T i to przewazyło,nastepnym razem bedzie 1 :good:

Pare zdjeć,jak kumpel zrzuci z aparatu beda tez inne,foty nie sa dłubane,jest konkretnie nawoskowane stąd efekt na pierwszych 2 fotach

DSC02887.jpg

DSC02905.jpg

DSC02909.jpg

IMG_2063.jpg

100_4585-1.jpg

100_4572.jpg

100_4578-1.jpg

Opublikowano

prezentuje się rewelacja a jeśli chodzi o wyniki to dziwne że z powodu silnika Twoja niunia nie wygrała :wallbash: poczekam na resztę fotek i się zobaczy jak wyglądało A3 :)

Opublikowano

Wszystko fajnie, to co lubię czyli auto agresywnie wygląda (na co mają wpływ i brewki), ale ta felga nie pasuje do agresora. Ona ładnie wygląda na B6, A6 C6 i A8 D3. Tu pasuje coś z rantem i to konkretnym. Jak celujesz w German Style i w projekty Riegera to wiesz co mam na myśli :naughty: Wiem że masz w planie zmianę felg i to powinien być priorytet :wink4:

Opublikowano

Ni kuta brewki z niczym nie współgrają i wie to 99,99% osób na tym forum!

Opublikowano

Ni kuta brewki z niczym nie współgrają i wie to 99,99% osób na tym forum!

Może i wie, ale powiedz co to zmieni? Nie wiem albo to co Hawaj napisał nie dociera, albo takim gadaniem chcesz sobie posty nabić... Napisał wyraźnie, że

i tak zostaja i tak

Moim zdaniem przy tak ciemnym lakierku prezentują się całkiem fajnie, a w nocy włączasz lampki fobisz foto przodu ślicznotki i jest jakaś różnica pomiędzy innymi A4 z forum... A o to chyba chodzi, żeby każdy robił coś tak jak jemu się podoba i wmiare oryginalnie? Zwłaszcza jeśli ma się w planach taką inwestycję jak ma Hawaj.

Felgi mógłbyś dać coś z rantem lub to co masz w czarny wraz z dekielkiem i chromowanym OOOO myślę, że całkiem fajnie by się prezentowało...

Pozdrawiam,

Grado

Opublikowano

Ja bym pchal skrecane jakies klasyczne 19" z rantem i czarnym srodkiem :) Np takie jak w nowszym A8 ;)

Opublikowano

a czemu z przodu i z tyłu są różne tablice?? bo z tego co jest w pierwszym poście widać że wcześniej miałeś z przodu i z tyłu :mysli:

Opublikowano

a czemu z przodu i z tyłu są różne tablice?? bo z tego co jest w pierwszym poście widać że wcześniej miałeś z przodu i z tyłu :mysli:

hmm obstawiam ze dla bajeru :polew: :gwizdanie: :good:

nie mial pewnie dwoch USA wiec dla zlotu zalozyl jedna taka druga taka :good:

Opublikowano

Auto prezentuje się pięknie i do tego ta czerń :kox:

Gratuluje zapału do zmian i powodzenia... :good:

Opublikowano
  • Autor

Ni kuta brewki z niczym nie współgrają i wie to 99,99% osób na tym forum!

sikam na to ..moze ta jednoznaczna odpowiedz ci to odzwierciedli,

Pomysłów na felgi nie musicie dawac bo dokladnie mam caly projekt w glowie,siedze w tym juz ze 12 lat i widzialem juz kazda forme tuningu,od tamtych lat do teraz i wiem dokladnie w jaka strone iść,jak zwykle chec zrobienia czegos innego bierze góre,napewno bedzie to zaskoczenie,to moge zagwarantowac,aha i nie zapominajcie ze mam jeszze to :naughty: :

100_3527.jpg

A potkwale sie :)23

100_4586-1.jpg

oto zwycięsca 1 miejsce

2.jpg

i miejsce II -> staliśmy obok siebie

3.jpg

Opublikowano

gratuluje 2 miejsca!! :notworthy: Twoja fura jest dla mnie rewelacyjna, w takiej formie jak jest teraz wyglada swietnie. wiem ze masz jeszcze plany wiec trzymam kciuki i dalej bede sledzil watek Twojej niuni bo milo jest ogladac tak zadbane auto!

Opublikowano

Ta A3 niczym specjalnym się nie wyróżnia :kwasny::wallbash::blink::shocked:. Pewnie ten właściciel A3 dał w łapę sędzią :thumbdown: :gwizdanie:. Twoja Audiczka zasługuje na 1 miejsce :decayed::naughty::kox::wink4:.

Opublikowano
Może i wie, ale powiedz co to zmieni? Nie wiem albo to co Hawaj napisał nie dociera, albo takim gadaniem chcesz sobie posty nabić... Napisał wyraźnie, że

po prostu takie jest moje zdanie i wielu, wielu innych osób bo mam rację, a ten wątek nie nabija postów jakbyś niewiedział...

Opublikowano
  • Autor

okej zdejme te brewki specjalnie dla frania :polew:nie widziales auta na zywo to przestan pitolic bo juz mnie drażnią twoje komenty,

pojezdzij troche po zlotach w Europie i na wyspach i wypowiadaj sie wtedy jako jury,nie masz pojecia ale klepiesz ciagle to samo,z checia zobacze twoja A4 i ocenie ja,wiele osob wypowiedzialo sie na temat brewek raz i nie pitola o tym w koło,a co najlepsze chlopaki z irlandzkiego vag forum gadali to samo,ze przez brewki projekt sie cofa,jakos szybko zmienili zdanie jak zobaczyli auto na evencie i usłyszalem "fucking awesome" i głupio im sie zrobilo rowniez po takich komentach,koniec tematu brewek,jak chcesz zapraszam tu na event i zobacz na zywo

P.s to S3 mialo wiadomo 1.8 T,halogeny,progi,srodek w pikowanej skórze..u mnie brak halogenow,progow, "zwykle" Recaro z S4,patrzac oczami jury troche rozumiem decyzje,skoncze detale i nastepnym razem pozamiatam wszystkich.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pieprzenie - mi się ta A3 nie podoba, chyba, że ma zrobione w środku Emiraty Arabskie :> Gratuluję ładnej fureczki, wydanych funduszy i wkładu pracy :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.