Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:blink:

Hawaj mam nadzieję że to nie Twoja fura :wallbash::decayed:

SoMeS prawie jak Twoja z początków Twojej zabawy z modyfikacjami :kox::polew:

Opublikowano

Dibo zbiera Ci się :rant::baseball: ale coś w tym jest... :decayed:

Opublikowano

Gwiezdne wojny :polew: :polew: :polew:... Hawaj ma inne lampy... :evil:

Opublikowano

120436687966905750.jpg

no hawaj ale koks teraz :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Fajny plug :polew: :polew: :polew::sick3:

Opublikowano

Przynajmniej sobie nie połamie zderzaka jak zająć wbiegnie,od razu do środka Wessie :kox: :kox:

Opublikowano

siatex go przemieli wcześniej na pasztet :D A gdzie te lampy USA???

Opublikowano

hehe jeszcze troche i ktoś uwierzy że to wóz Hawaja :decayed:

Opublikowano

No hawaja :P Haha :) Hawaj co milczysz nic sie nie pucujesz ? :)

Opublikowano

Wstydzi się :polew:

Opublikowano

Hawaj co milczysz nic sie nie pucujesz ?

Bo reza tylny zderzak żeby pasował do przedniego :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hawaj żyjesz zapuśc no jakie nowe fotki furki ? ;)

Opublikowano
  • Autor

Siemanko,milczalem tyle bo neta niemialem,przeprowadzke do nowego mieszkanaka,duzo sie zmienilo,wrocilem do PL,teraz auto idzie pod nóż i przekładke robie,niestey ktos jak wczesniej napisal mialem w Berlinie przygode i baba mnie stuknela,przerysowala caly bok,blotnik drzwi do wymiany,jutro przekladam opony na dojazdowki zeby zobaczyc jaki dystans musze dac,przy okazji chyba bedzie swap :hi:

Opublikowano

Siemanko,milczalem tyle bo neta niemialem,przeprowadzke do nowego mieszkanaka,duzo sie zmienilo,wrocilem do PL,teraz auto idzie pod nóż i przekładke robie,niestey ktos jak wczesniej napisal mialem w Berlinie przygode i baba mnie stuknela,przerysowala caly bok,blotnik drzwi do wymiany,jutro przekladam opony na dojazdowki zeby zobaczyc jaki dystans musze dac,przy okazji chyba bedzie swap :hi:

rob swapa, Nosb swoje 1,8T silniczek goni :good:

Opublikowano

No gadalismy juz na ten temat ale hawaj chyba sam nie wie czego chce ;) I ile co kosztuje :) Bierz hawaj i nie marudz :)

Opublikowano

No gadalismy juz na ten temat ale hawaj chyba sam nie wie czego chce ;) I ile co kosztuje :) Bierz hawaj i nie marudz :)

Bierz bierz Hawaj, jak sie okaze ze cos jest nie tak z silniczkiem to forumowicze Nosba zjedza bez popity :good: :gwizdanie: :bicz3: :bicz::rant::good:

Opublikowano

eee 1.8t daniela to jest zdrowizna :good: gdybym miał coś więcej $ to ja bym te graty łyknoł :decayed: ale zima idzie i wiecie węgiel trzeba kupić :decayed:

Opublikowano

Jakby nie byla to bym na allegro sprzedawal a nie forum :) Zreszta i tak sie wszystko sprzeda od razu albo za jakis czas :) Nie ma co zasmiecac tematu :)

Hawaj ze tak spytam : masz graty do przekladki ? Czy wstawiaszdeche od TT jak pisales ? U typa co biore silnik lezy kilka przekladek do B5 :)

BTW : jak to wszystko liczyles , koszta naprawy , przekladke , swap itp nie przeszlo ci przez banie kupic 1,8T w PL i Quattro ? nie sa drogie u nas a wszystko co lepsze poprzekladasz ze swojej cala reszte sprzedajesz na graty . Ja bym tak dzialal ale jak babcia uwaza :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no cos dzisiaj sie urodziło :naughty:

100_4725.jpg

100_4726.jpg

100_4732.jpg

Opublikowano

No :good: świetnie będą się prezentowały na samochodzie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.