Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
audi ma sie bardzo dobrze i mam nadzieje pojawic sie na zlocie A4 w tym sezonie,choc by z kierownica po prawej stronie

czyl że coś źle zinterpretowałem podczas czytania? :decayed: to pięknie :-D ale siara ;p

Opublikowano

audi ma sie bardzo dobrze i mam nadzieje pojawic sie na zlocie A4 w tym sezonie,choc by z kierownica po prawej stronie :naughty:

:good:
Opublikowano

Hawaj czyżbyś rezał body od RSa :kox:

Opublikowano

Hawaj czyżbyś rezał body od RSa :kox:

to by grila nie sprzedawał z RS , kiery z S i stołków recaro :gwizdanie:

a poza tym wcześniej Hawaj pisał

zmieniam auto pany

na cabrio :naughty: a wiecej nie powiem poki co :naughty:

:mysli:

a teraz

audi ma sie bardzo dobrze i mam nadzieje pojawic sie na zlocie A4 w tym sezonie,choc by z kierownica po prawej stronie :naughty:

także ja już nic nie czaje :rolleyes:
Opublikowano

no to ja też już nie czaje :wallbash:, Hawaj to jak w końcu jest?

Opublikowano

Będzie B5 w cabrio :naughty:

Opublikowano

Będzie B5 w cabrio :naughty:

audi1269.jpg

:decayed:

Albo lepszy ewenement :polew: :polew: :polew:

audi1317.jpg

Opublikowano

Będzie B5 w cabrio :naughty:

audi1269.jpg

:decayed:

kaaarwa, niezła suka :kox:

Opublikowano

Hawaj tylko nie mów że takie bzdury rezasz zamiast wziąć od Daniela ten silnik? :cool1:

Opublikowano

ale on nie ma Q :gwizdanie:

Opublikowano

ale on nie ma Q :gwizdanie:

no i co z tego :wink4:

gdybym miał benzynkę to już dawno bym był u Nosba na swapie :)

Opublikowano

mocne :> :>

Opublikowano

265 koni, na jedną oś, musi to niezłą siekę robić :naughty:

Opublikowano

265 koni, na jedną oś, musi to niezłą siekę robić :naughty:

dobry kapeć na przodzie + opanowanie kierowcy i była by kosa :wink4:
Opublikowano

wiesz jak to jest z opanowaniem, chwila i lecisz :kox:

Opublikowano

wiesz jak to jest z opanowaniem, chwila i lecisz :kox:

bzdura :tongue4:
Opublikowano

wiesz jak to jest z opanowaniem, chwila i lecisz :kox:

bzdura :tongue4:

no Tobie akurat wystarczy 130koni :decayed: (wjazd na autostrade :wink4: )
Opublikowano

no Tobie akurat wystarczy 130koni :decayed: (wjazd na autostrade :wink4: )

do tego właśnie nawiązywałem :decayed: to serię jeszcze miałem :tongue4: ale zawias z d*py i daremny lać :wink4:

bądź co bądź teraz zmądrzałem i nawet na gwincie i nowych oponach bym w ten łuk 120km/h nie wszedł

Opublikowano

2,7 + oska było już przerabiane w temacie parówy moskala :gwizdanie: wiec juz dajcie spokój :decayed:

Opublikowano

2,7 + oska było już przerabiane w temacie parówy moskala :gwizdanie: wiec juz dajcie spokój :decayed:

tu nie chodzi o to bo z tego co mi wiadomo to Hawaj miał już kiedyś od Daniela ten silnik brać :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.