Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty lubisz przepłacać :decayed: Trochę cierpliwości i można dużo taniej kupić :wink4:

kupiłeś? :cool1:

przepłacać nie lubię.. ale nie lubię też czekać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

somes pokarz mi klape usa za 100 zl :cool1:

Zderzak jest perfekcyjny,najlepiej polakierowac reszte auta w kolor zderzaka :D

Opublikowano

Potwierdzam, były niedawno dwie klapy USA na allegro po 99 PLN! :kox:

Opublikowano

Potwierdzam, były niedawno dwie klapy USA na allegro po 99 PLN! :kox:

o tym właśnie mówiłem :wink4:
Opublikowano
  • Autor

szkoda ze nie widziałem bo bym 2 brał odrazu :P

Opublikowano

somes pokarz mi klape usa za 100 zl :cool1:

Zderzak jest perfekcyjny,najlepiej polakierowac reszte auta w kolor zderzaka :D

ja widziałem jakiś czas temu do sedana za 80zł , ale jakoś mi sie nie widzi taka klapa :)
Opublikowano

Keżor dobrze prawi polać mu :naughty:

optycznie zwęża samochód a u mnie ma być low&wide :yeah:

Opublikowano

Topor wyrwał za 100zł :naughty:

Opublikowano

kupiłeś? :cool1:

Nie, ale mogłem go wyrwać za 400 PLN :cool1:

Opublikowano

kupiłeś? :cool1:

Nie, ale mogłem go wyrwać za 400 PLN :cool1:

też kiedyś mogłem za 500z ale wtedy to się jeszcze w to nie bawiłem :wink4: jak potrzebujesz coś kupisz to to kupujesz a nie czekasz rok aż będzie 50zł tańsze... takie ja mam podejście :wink4:
Opublikowano

pertolicie 3 po 3:D

wszytsko mozna kupic w takiej cenie ze sie nikomu nie snilo;) jest allegro, jest ebay, i wcale somes nie tzreba dlugo czekac na graty za cene haribo :polew:

Opublikowano
  • Autor

pertolicie to wy,idzcie bajerzyć na ogólny bo śmietnik zrobiliście :wallbash:

Opublikowano

co do klapy usa to była czarna igła za 150 zł

Opublikowano

pertolicie to wy,idzcie bajerzyć na ogólny bo śmietnik zrobiliście :wallbash:

ok...

temat do zamknięcia :closed:

Opublikowano

Po co gadacie głupoty za ile była do wyrwania itp aż się słuchać nie chce. Chcecie to kupujecie nie to nie...

Opublikowano

Po co gadacie głupoty za ile była do wyrwania itp aż się słuchać nie chce. Chcecie to kupujecie nie to nie...

sprowadziliśmy tylko kolege na ziemie z tymi cenami :wink4:

kolege który domyślam się nie jest już posiadaczem a4 :cool1:

Opublikowano

przyznam szczerze że sobie zrobiłem lekturkę, czytałem temat od początku i coraz bardziej fascynowały mnie modyfikacje Hawaja, a tu jeb na koniec wrócił do polski auto rozebrał i posprzedawał na części... gdzie jest faken happy end? Tyle serca i pracy, że o sianie nie wspomne :decayed: wydaje mi sie że to wszystko jest sprawa tego typa co mu smucił o brewkach :polew: ogólnie auto było kox na maxa. Przekalkulowałeś może ile na nim straciłeś? :kox:

Opublikowano

przyznam szczerze że sobie zrobiłem lekturkę, czytałem temat od początku i coraz bardziej fascynowały mnie modyfikacje Hawaja, a tu jeb na koniec wrócił do polski auto rozebrał i posprzedawał na części... gdzie jest faken happy end? Tyle serca i pracy, że o sianie nie wspomne :decayed: wydaje mi sie że to wszystko jest sprawa tego typa co mu smucił o brewkach :polew: ogólnie auto było kox na maxa. Przekalkulowałeś może ile na nim straciłeś? :kox:

:polew:

wiesz coś więcej niż my? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

audi ma sie bardzo dobrze i mam nadzieje pojawic sie na zlocie A4 w tym sezonie,choc by z kierownica po prawej stronie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.