Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] spinki w dywanikach


Piotr13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam bardzo duzy problem, brak spinek w dywanikach ktore jezdza ze mna jak chca... Moje pytanko, czy spinki z B5 sa takie same jak w B6? :biggrin:

Bylem dzis w ASO zapytac czy maja, ale moga jedynie zamowic i jedynie do nowszego modelu. W starym ta czesc nie ma numeru... :rotfl:

pozdr,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam głowy ale chyba będzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaż tych spinek , to podniesienie wykładziny i nabijanie ich od spodu - trzymaja się na takich szerokich blachach, ale dziwne że ty ich nie masz, myslałem że są w każdym Audi

jest to super sprawa, dywaniki są zawsze na miejscu :wink:

[ Dodano: 25-03-2007, 11:28 ]

brak spinek w dywanikach ktore jezdza ze mna jak chca.

to stwierdzenie jest dla mnie nie czytelne, bo nie wiem czychodzi o wykładzinę czy dywaniki z otwoemi pod te zaczepy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orentuje, to calosc sklada sie z czesci ktora jest w podlodze, otworu oraz spinki ktora spina czesc z podlogi z otworem w dywaniku... :wink: Tak to przynajmniej wyglada w etce... czytelniej nie potrafie... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO we Wrocłąwiu da się kupić te spinki do B5.

Kosztuję yy te dolne chyba 4-5 PLN /sztuka a te mniejsze części chyba 2 czy cos koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ASO w Lodzi okazalo sie po zamowieniu, ze mozna kupic.... komplet za 48zl :rotfl:

Kupilem komplet na jeden dywanik na aukcji na allegro, koszt 3zl za sztuke czyli 6zl + przesylka. Mniej wiecej pasuja (na pewno nie tak jak oryginaly), dywanik na razie sie trzyma, jedynie otwor w dywaniku trza bylo delikatnie powiekszyc.... :wink: Lepsze to niz dotychczasowa prowizorka...

pozdr,

Piotrek

ps.

dla zainteresowanych:

http://moto.allegro.pl/item176105748_stopery_zatrzaski_klipsy_do_dywanikow_welurowych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam 100% pewnosci czy to jest dedykowane rozwiazanie do B5, nie mialem okazji przyjzec sie oryginalom.. U mnie sie trzyma, spinasz tym dywanik od gory i od dolu, nastepnie napinasz to na ten bolec co wystaje z podlogi... :wink:

pozdr,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej a4 z 97 r z przodu mam te bolce super sprawa trzymają łanie dywaniki ale z tyłu dziurki w dywanikach mam ale bolców brak przejezdzając obok szrotu koles mi powiedził moze takie cos mi wyciągnąc bo są jakies a4 do cięcia chce na piwo za dwie ale nie wiem czy po demoztażu bedą sie nadawały do ponownego zamocowania

pozdrawiam

\

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam takie pyatanie czy da się wogule zamontować z tyłu te bolce bo z przodu mam a z tyłu nie mam tych bolców co wystają z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek321 pewnie ze da z przodu montują to i z tyłu sie da

musiasz miec tylko te spinki dziurawisz problemem moze tylklo byc fakt ze bedziesz musiał przdziurawic wykładzine bo pod nią i na niej montuje sie te spinki

pozdrawiam

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...