Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres 1.9 Q avf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, rzucilibyscie okiem na ten wykres? No więc tak autko to b6 1.9 avf Q 130. Zrobiłem dolot z nierdzewki 54 fmic 230 założyłem turbo gtb 2056 sprzęgło brd pompki AL kat wywalony no i oczywiście dp jest  no i dałem na zrobienie programu i takie coś wyplulo:( Co o tym sądzicie? W tym polu czerwonym zaznaczyłem taki lekki spadek, mówili mi że to może być przez czujnik położenia wału, idzie to jakoś inaczej sprawdzić? I jak to jest ze tu jest moc sprawdzana na kołach czyli wyplulo 180 koni czyli na silniku jest 220 : /? 

IMG_20181118_151832.jpg

IMG_20181117_175938.jpg

Opublikowano

Może to być zmiana biegu poza tym jak na takie turbo bardzo szybki spadek momentu jedź do kogoś sprawdzonego

Opublikowano

Proponuje jechac do Rybnika Grzegorz Dawiec ogarnie bez problemu. U mnie tylko turbo inne gtb 2060 vklr a wykres taki. J42664122_308659043049820_4599262632250179584_n.jpgJesli chesz podam Ci kontakt.

Edytowane przez zadzik

Opublikowano
W dniu 29.11.2018 o 10:47, zadzik napisał:

Proponuje jechac do Rybnika Grzegorz Dawiec ogarnie bez problemu. U mnie tylko turbo inne gtb 2060 vklr a wykres taki. J42664122_308659043049820_4599262632250179584_n.jpgJesli chesz podam Ci kontakt.

ALki są w stanie dać tyle paliwa?

Opublikowano

Tak podkręcone :).

Opublikowano

Ja na AL podkreconych od Mariusza zrobiłem podobny wynik. Pytanie do autora tematu, auto było strojone na ori map sensorze czy wkładałeś 4 barowy? Na AL i GTB2056 trzeba dmuchnac te 2.2 bar. 

Edytowane przez danielstol

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować 

Opublikowano
8 godzin temu, wojoo37 napisał:

Kurcze przepraszam że tak dużo zajęła mi odpowiedź:/ auto bo strojone na oryginalnym map sensor 2 bary, dawałem im 4 barowy ale mówili że nie potrzeba montować 

Amatorzy

Opublikowano
  • Autor

No amatorka:) 

Opublikowano

Mialem podobna konfiguracje tyle ze w ajm-ie, niestety na tych wtryskach watpie zeby dal rade wiecej wyciagnac, zmieniaj na hf-y 50 i powinno powyzej 250 pyknac, oczywiscie mapsensor 4b :)

Opublikowano
W dniu 18.02.2019 o 21:03, szafa napisał:

Mialem podobna konfiguracje tyle ze w ajm-ie, niestety na tych wtryskach watpie zeby dal rade wiecej wyciagnac, zmieniaj na hf-y 50 i powinno powyzej 250 pyknac, oczywiscie mapsensor 4b :)

Po co  ładować hf 50 jak można na podkręconych al wyciągnąć 280 km. Na pewno końcówki boscha  będą trwalsze. Miałem firady 80 i nie polecam tych końcówek.

Opublikowano
W dniu 17.02.2019 o 10:10, wojoo37 napisał:

No amatorka:) 

Ta turbina daje chyba do 2,2 bara wiec powinien byc mapsensor 4 bary. Jeden taki magik zrobil mi 280 km na takim sensorze (2 barowym) i twierdzil ze jest ok, tylko za mna byla widoczna sciana dymu. Także polecam sprawdzonych tunerów do grubszych modyfikacji.

Edytowane przez zadzik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.