Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Centralny zamek - otwiera i zamyka auto


darek_d83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch dni mam problem z centralnym zamkiem. W momencie jak otwieram auto z pilota, centralny po sekundzie go zamyka. Dziś podłączyłem auto pod Vag i wyrzucił mi błąd:

01030 - Central Locking Key Switch: Driver Side: Lock

27-00 - Implausible Signal

Czy ktoś z was może miał podobny przypadek? Wiecie jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwa awaria przycisku do zamykania drzwi od wewnątrz lub modułu centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdjąć tapicerkę drzwi kierowcy i dostać się do mikrowłącznika zamka i wtyczki przy nim i wtedy sprawdzisz co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem panowie z centralnym zamkiem :mysli:. Wsumie to wszystko dziala tak jak powinno , otwieranie zamykanie z pilota dziala bez zarzutu , tak samo otwieranie manualne z kluczyka przy drzwiach. Niestety nie wiem dlaczego , ale od jakis paru dni zauwazylem ze nie moge otworzyc drzwi z guzika ktory mam przy drzwiach od strony kierowcy i pasazera przy klamce. Zazwyczaj jak przychodzilem do auta to pilotem jednym nacisnieciem otwieralem drzwi kierwocy a reszta drzwi byla zamknieta( kwestia przyzwyczajenia , zawsze naciskam raz na pilocie a nie dwa razy zeby sie wszystkei otworzyly). Przewaznie pozniej zeby otowrzyc reszte drzwi naciskalem ten przycisk przy klamce gdzie moglem otworzyc reszte drzwi. Od pewnego czasu jak naciskam go to nic sie nie dzieje , tylko slysze klikanie w bagazniku :kox:. Jezdze z CB i myslalem ze klape mam nie domknieta , ale okazalo sie ze to klikanie nie jest w zamku klapy tylko po prawej stronie w bagazniku tam gdzie jest wtyczka zasilania 12 V na zapalniczke lub lodowke itd... Moze ktos sie z tym spotkal i wie co sie stalo ? doslownie tydzien temu to dzialalo... ;( Wsumie Auto przywiozlem z USA i zmienilem tydzien temu VAGiem kodowanie "instruments" parametry z Mil na Km , ale nigdzie nie slyszalem zeby to mialo jakis wplyw na centralny zamek... :mysli: prosze o pomoc, bo sie denerwuje ze cos nie dziala w mojej a4... :kwasny:

Tutaj dodaje fotke tego przycisku ( to sa dwa przyciski , jeden zamyka ( dół ) drugi otwiera ( góra))

62c4396a367bef31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajny przypadek. Podłączyłem dvd do RNS-E przez interfejs, wszystko hula jak ta lala. Tylko numery zaczynają się gdy zamykam auto z pilota, auto zamknie się ale przez pół minuty siłowniki centralnego cały czas jakby domykają auto. Minie pół minuty i nastaje cisza. Interfejs odłączę problem znika. Na vag-u ok, jest to troche obciach z tym pykaniem. Z vag jestem cieńki jak cały Szczecin, według mnie to kwestia kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sorki, za odgrzewanie "kotleta"... ale problem mam podobny....

Goncarz i jak, poradziłeś z tym problemem??

U mnie jest jakby podobnie - przyciskiem od środka zblokuję drzwi, lecz drugim już nie dam rady odblokować - muszę ręcznie każde drzwi od środka klamką odblokować lub wyciągnąć kluczyk ze stacyjki i dwa razy przycisnąć przycisk "otworzyć". Z tą różnicą, że u mnie od początku tak było.....

Może podasz, jakie masz kody ustawione w VAGu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2009 o 21:56, darek_d83 napisał:

Witam, od dwóch dni mam problem z centralnym zamkiem. W momencie jak otwieram auto z pilota, centralny po sekundzie go zamyka. Dziś podłączyłem auto pod Vag i wyrzucił mi błąd:

01030 - Central Locking Key Switch: Driver Side: Lock

27-00 - Implausible Signal

Czy ktoś z was może miał podobny przypadek? Wiecie jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Witam,

Czy udało się rozwiazać problem, mam takie same objawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...