Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] FMIC - założone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem Coolera z orurowaniem od Boostera i postanowiłem je założyć. o godzinie 22 zaczełem a skończyłem o 4 z rana, najwiecej kłopotów było ze zderzakiem tzn docinaniem go na wymiar (zderzak przedni ściągałe i zakłądałem mozę 20 razy). Belke oczywiście trzeba było podciąć i powstał problem halogenów na które nie ma miejśca (ale jest plan włożenia samych szkiełek od halogenów do kratek)

Efekt - zbytnio przyrostu nie czuć moze dlatego iż jest mocno ślisko i trakcja non stop sie włancza. Sory za kiepska jakosc zdjec

przymiarka

20090223003g.jpg

ciecie belki

20090223002v.jpg

w1280.png

cooler siedzi na miejscu

20090223005.jpg

podlaczenia wezy

20090225014.jpg

przymiarka zderzaka

20090225018.jpg

efekt koncowy

20090226003.jpg

z kratkami bez halogenow

20090226006.jpg

Opublikowano

nie chcę być dokuczliwy ale troszke krzywo leży :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

złudzenie optyczne bo po prawej stronie rury idą do góry a po lewej na dół

Opublikowano

Gratulacje za wlozony wysilek :good:

OT. Znaczenie slowa szum nabiera u ciebie nowych wymiarow :wink4:

Opublikowano

Kolego podziwiam starania .... :wallbash: chyba na wiosnę się skusze , czekam z niecierpliwością na strojenie . Pzdr PIXI

Opublikowano
  • Autor

na strojenie jestem juz umówiony bo mam zrobiony wydech turbo hybryde fmic i popmki al ale to juz bedzie koniec modów na tym samochodzie bo mam nowy paln kupienia dla zabawy lupo i wstawić tam 2.0 brd albo 1.8t i przymodzic

Opublikowano

Możesz na pw ile taka zabawka cie wyniosła :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to ci powiem 850 za coller z orurowaniem 20 zł przejściówka i swoja praca bezcenna

Opublikowano

No ładnie i gratki za samodzielną robotę :)

Opublikowano

gratulacje za ogarnięcie tematu, fajnie wygląda i robi swoją robote :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

po testach na vagu temperatura otoczenia 4,5 C w dolocie 18,6 C przy butowaniu (kilka przejazdów i robienie logów) max 27 C wiec chyba spełnia swoje zadanie

Opublikowano

po testach na vagu temperatura otoczenia 4,5 C w dolocie 18,6 C przy butowaniu (kilka przejazdów i robienie logów) max 27 C wiec chyba spełnia swoje zadanie

Warto było siedzieć do rana i rezać jeszcze raz gratki :good: ..... pzdr PIXI :hi:

Opublikowano

Ciesze sie ze fmic sie sprawdza :good: gratki za robote wyglada super :decayed:

  • 3 lata później...
Opublikowano

obrazkow brak prosba o reanimacje!!

Opublikowano

Pozwolilem sobie na korekcje tych linkow bo nie kazdy jeszcze wie jak je otwierac :wink:

przymiarka

http://img17.imageshack.us/img17/5752/20090223003g.jpg

ciecie belki

http://img6.imageshack.us/img6/7063/20090223002v.jpg

cooler siedzi na miejscu

http://img17.imageshack.us/img17/5752/20090223003g.jpg

podlaczenia wezy

http://img6.imageshack.us/img6/4889/20090223005.jpg

przymiarka zderzaka

http://img518.imageshack.us/img518/6177/20090225018.jpg

efekt koncowy

http://img518.imageshack.us/img518/3127/20090226003.jpg

z kratkami bez halogenow

http://img518.imageshack.us/img518/545/20090226006.jpg

Opublikowano

Jak podcinasz belke nie zostawiaj takich ostrych rogów tak jak jest na fotce z ciecia belki, takie ciecie powoduje zniszczenie coolera nawet przy delikatnym stuknieciu, pisze na własnych doswiadczeniach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.