Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] A4 AVANT :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takie żółte RS4 pomyka czasem przez 3miasto, bo ktos na kaszubach . ma / miał ... to ten sam egzemplarz??

Opublikowano

Autko super, ale ten wiszący "zapach" mnie powala :tongue4:

Opublikowano

Gratulacje, fajny kolor i w PZU pewnie zniżki za czadowy kolorek :)

Opublikowano

Widziałem to autko wczoraj pod salonem Audi - Szewczyk na Radzymińskiej 267 - na 99,9 % ta sztuka, dzwięk silnika mnie przewalił...

Grats

Opublikowano

January masz racje. Wczoraj wymieniali pare rzeczy :) Widziałeś jak już stał sobie w rogu na placu, czy jak nim już odjeżdzałem ??

Jakie fotki mam Wam wrzucić i co napisać o aucie ? Ten spocik to we wtorek w Arkadii o 19.00 ??

Opublikowano

dokładnie, widziałem jak wyjeżdżał z garażu u Szewczyka i jak go stawiali w rogu na placu, piękna sztuka... nawet fotke pstryknąłem

Opublikowano

I ładnie go umyli, byłem pod wrażeniem. Wrzuciłem dystanse na tył + 20 mm było widać ?? Zastanawiam sie czy dać też na przód. W sumie u Szewczyka pełna kulturka i nie tak drogo jak niektórzy piszą o ASO.

Opublikowano

to nie 2,5TDI :chytry:

ale może być :good:,daje radę :decayed:

gratki :oklaski:

PS.wpadnij na spota,objedziesz malika,to może szybciej uturbi swoją eSe :wink4:

Opublikowano

Jak to jakie zdjecia??

Tak zeby mozna bylo poogladac :)

Tak jakbys sprzedawal auto, czyli srodek, z zewnatrz, bo na tym jednym zdjeciu to za duzo nie widac ;)

Opublikowano

Ja :slina: pie***le, q*wa mać :shocked: ...Cud miód i orzeszki :notworthy: dawaj kolego na spota to lukniemy live ( ale i tak opis i zdjęcie robi swoje ) Kanarek piękny . Pzdr PIXI :hi:

Opublikowano

I ładnie go umyli, byłem pod wrażeniem. Wrzuciłem dystanse na tył + 20 mm było widać ?? Zastanawiam sie czy dać też na przód. W sumie u Szewczyka pełna kulturka i nie tak drogo jak niektórzy piszą o ASO.

wiesz, jak się widzi takie autko to na dystanse i inne duperele uwagi się nie zwraca :tongue4:

Zgadzam się, że u Szewczyka kulturka, bardzo miła obsługa i szanują nasze samochody...

Opublikowano

Wpadaj na spota to wezmę lustrzankę i obfotografuję brykę :)

Opublikowano

Czyli we wtorki w Arkadii ?? Postaram się, ale nie mogę obiecać.

Opublikowano

Tak, w kazdy wtorek, 19:00, Arkadia, poziom -2, sektor zolty :) Zapraszamy :kox:

Opublikowano

autko na maxa :good: gratulacje

Opublikowano

:good:aż ściska w dołku,ale oczywiście w pozytywnym sensie.kolorek beauty :hi:

Opublikowano

Autko, kolor malyna :kox:

takie żółte RS4 pomyka czasem przez 3miasto, bo ktos na kaszubach . ma / miał

Dokładnie widziałem w Gdyni kilkakrotnie rej. GBY....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.