Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś plany na sezon letni 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, karolek_ust napisał:

Jakieś plany na sezon letni 

Najbliższe plany są czysto eksploatacyjne: wymiana oleju przy okazjili zrobię płukankę silnika. Czeka mnie też wymiana tulei w przednich wahaczach. 

 

Z ciekawszych rzeczy to prawdopodobnie wrzucę lepsze głośniki z wygluszeniem drzwi bo teraz po przekodowania na b&o gra godnie jednak głośniki są za słabe..

 

Myślałem też o wrzuceniu niższych sprężyn, mam zawieszenie 1be -20mm ale biorą pod uwagę poprzednie moje auta to :audi: stoi trochę za wysoko..

 

Generalnie nic się nie dzieje trzeba jeździć obserwować :lol:

Opublikowano

Podobny styl wiedzę mamy ja bym tutaj zmienił koło na 19/20

Opublikowano

pokaż poprzednie audi . no moje poprzednie wszsytkie VW leżały ze wahacz mial ok 2 cm :D a Audi na serii to dla mnie jak Allroad :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.02.2020 o 20:06, karolek_ust napisał:

pokaż poprzednie audi . no moje poprzednie wszsytkie VW leżały ze wahacz mial ok 2 cm :D a Audi na serii to dla mnie jak Allroad :D

Audicy wczesniej nie miałem ale było troche tego w moim posiadaniu;)

człowiek sie starzeje .. I WYBIERA WYGODE:facepalm:

 

  1.  

Edytowane przez wielik

Opublikowano

No powiem Ci Ibi w EVO zawsze mi sie podobały , a Twoja miałą dobry kolor

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i czekajac na cieplejsze dni zaczynam cos tam powoli kompletowac..

Planuje zrobic płukanie wtryskiwaczy - chociaz korekty sa jak fabryczne, płukanie silnika i doleje wraz z nowym olejem dwusiarczek molibdenu:)

W sobote planuje wrzucic kamere - oczywiscie chinczyk ale wyglada jak ori.. powinno dziłać 

c9526a1bdf72.jpg

5495c0b80c66.jpg

Opublikowano

Ty masz MMI czy AMI ? tez chce kamerke ale mam AMI Concerta

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, karolek_ust napisał:

Ty masz MMI czy AMI ? tez chce kamerke ale mam AMI Concerta

Mmi 3g

Opublikowano

pozazdroscic 

Opublikowano
  • Autor

No i dzisiaj udało mi się podłączyć  kamerę cofania.

Wizualizacja czujników też działa razem z wyświetlanym obrazem na tyle :thumbup1:

1c3e408f8851.jpg

c4bcc96c6a74.jpg

e9fdeb38f7af.jpg

6e04c7609fac.jpg

 

 

Opublikowano

No i elegancko , w moim drugim aucie Touran 1T3 tez dokładałem am kamerę do RNS 315 i też działa wizualizacja , jak wszystko jest zrobione zgodnie z aso to musi działać. W Touranie to mam PLA 2.0 nawet parkuje sam :D  szkoda ze Audi moja nie ma nawet czujników :D

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj kurier przyniósł to co mnie mega irytowało .. brak podświetlanego schowka.. no i już siedzi niby chińczyk ale logo :audi: jest :naughty:

Pakiet 1qq coraz pelniejszy

d9d8bb61e888.jpg

2274a87db248.jpg

ba16f80b9d08.jpg

No i powoli przygotowania do sezonu.. 

700f7bbc21ce.jpg

 

 

 

Opublikowano

no  pkiet QQ1 dobra sprawa , akrat u mine był już , widze kazdy kupuje nowe gumy na lato :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skąd zamawiałeś kamerkę? Podłączenie jest P&P + kodowanie czy trzeba coś więcej ciąć? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Gregios napisał:

Skąd zamawiałeś kamerkę? Podłączenie jest P&P + kodowanie czy trzeba coś więcej ciąć? 

Kupiłem na allegro.  Kamera jest p&p i pasuje idealnie w miejsce klamki i również nią też zastępuje. 

Nic się nie tnie instalacji wpina się w fabryczna kostkę.

Jest trochę zabawy z podłączeniem jak i kodowaniem ale jak widać działa super

 

 

Opublikowano
W dniu 2.03.2020 o 19:52, wielik napisał:

Kupiłem na allegro.  Kamera jest p&p i pasuje idealnie w miejsce klamki i również nią też zastępuje. 

Nic się nie tnie instalacji wpina się w fabryczna kostkę.

Jest trochę zabawy z podłączeniem jak i kodowaniem ale jak widać działa super

 

 

siemka
stanowczo żądam więcej szczegółów - gdzie co jak ;)
1. mógłbyś pokazać z bliska obraz na MMI z tej kamerki za dnia i w całkowitej ciemności tylko ze swiatłem tylko z lamp cofania?
2. kabelki ciągniemy do samego MMI do przodu czy gdzie indziej się wpinamy?
3. mógłbyś zarzucić linka lub konkretny model/nazwę kamerki
4. co tam z kodowaniem trzeba namieszać?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

siemka
stanowczo żądam więcej szczegółów - gdzie co jak ;)
1. mógłbyś pokazać z bliska obraz na MMI z tej kamerki za dnia i w całkowitej ciemności tylko ze swiatłem tylko z lamp cofania?
2. kabelki ciągniemy do samego MMI do przodu czy gdzie indziej się wpinamy?
3. mógłbyś zarzucić linka lub konkretny model/nazwę kamerki
4. co tam z kodowaniem trzeba namieszać?

Ok postaram się wrzucić na dniach fotki i opisać co i jak 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

siemka
stanowczo żądam więcej szczegółów - gdzie co jak ;)
1. mógłbyś pokazać z bliska obraz na MMI z tej kamerki za dnia i w całkowitej ciemności tylko ze swiatłem tylko z lamp cofania?
2. kabelki ciągniemy do samego MMI do przodu czy gdzie indziej się wpinamy?
3. mógłbyś zarzucić linka lub konkretny model/nazwę kamerki
4. co tam z kodowaniem trzeba namieszać?

1.Dzialanie kamery w dzien:

 

809b7437a151.jpg

e79b3d0bd669.jpg

e60a6c09919c.jpg

3ba57806f19b.jpg

(w nocy praktycznie nic nie widac ale to wina słabych żarówek cofania i folii na lampach( jak przyjd ledy z ali to wrzucę zdjecia - mysle ze bedzie dobrze):

2. Z kamery wychodza dwa  kable:

a).Czerwono/czarny - czarny podpiałem pod mase koło skrzynki bezpieczników z tyłu  a czerwony do stałego plusa po zapłonie - podałcznie pod plus ze wstecznego powoduje ze kamera nie dziala za kazdym razem

b). Przewód RCA ciagniemy do mmi z przodu samochodu.

Najlepiej pocignc kabel po prawej stronie podsufitka.

Odcinamy wtyczkę RCA. Sa trzy przewody

Żółty zarabiamy konektor 000 979 009 E i wpinamy w pin 11 niebieskiej wtyczki quadblock MMI.

Czarny zarabiamy konektor 000 979 009 E i wpinamy w pin 5 niebieskiej wtyczki quadblock MMI.

Czerwony przewód od RCA pozostaje wolny- izolujemy.

3. Nie ma nazwy tej kamery po prostu jakiś Chinol

0684677e873c.jpg

Daje opis parametrów i wymiary:

kamera cofania   CCD HD nie CMOS.

wymiary 112mm x50 mm

Montaż zamiast klamki bagaznika

Dane techniczne:

 

4. Kodowanie w VCDS. : -centrala 10 – longcodehelper – aktywujemy Reverse Camera, (Byte 0 – Bit – 5) -centrala 5F – longcodehelper – aktywujemy Menu Reverse Camera (Byte 7 – Bit 1).

Ja wchodziłem jeszcze przez dostęp upoważniony.

 

 

 

Edytowane przez wielik

Opublikowano

DZIĘKI!!!!!

nie miałem pojęcia, że można dołożyć uniwersalną kamerkę i wpiąć bezpośednio sygnał video :)

superrrrrrrrr

Jeszcze dopytam...

Czy mi się wydaje, czy obraz jest jakby trochę przekrzywiony?

Linie parkowania są generowane z kamerki, nie? Da się odpalić te z MMI co się wyginają przy kręceniu kierownicą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.