Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a3


wielik

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się prezentuje tylko wywaliłbym  te srebrne lusterka albo zrobił już je w całości a nie tylko front... tylnie lampy ładnie wyszły lekko sciemnione ,jakiej foli użyłeś ?

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilloo2188 napisał:

Dokladka to fajny pomysl, ale szkoda, ze nie chcesz zmienic zderzaka na s line skoro juz robisz auto na wzor s line:(

Generalnie zderzak frontowy s line  względem zwykłego moim zdaniem posiada tak minimalne różnice że nie warto.  Tym bardziej że nie chce robić kolejnego pospolitego s line tylko coś innego.  :)

12 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Ładnie się prezentuje tylko wywaliłbym  te srebrne lusterka albo zrobił już je w całości a nie tylko front... tylnie lampy ładnie wyszły lekko sciemnione ,jakiej foli użyłeś ?

Lusterka są jedynie  oklejanie folia która można w każdej chwili usunąć.  Myślałem nad polakierowaniem w kolor l1rr  ale to czas pokaże.  

Folie do lamp brałem tu

https://allegro.pl/folia-na-lampy-do-lamp-przyciemniajaca-50x100-niem-i7164808463.html

Kolor jasny czarny.  Jak narazie  jest ok tylko myślę nad tą ciemniejsza czy nie prezentowały by się lepiej ale nie chce też  zbytnio ograniczać przejrzystosci świateł.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wielik napisał:

Generalnie zderzak frontowy s line  względem zwykłego moim zdaniem posiada tak minimalne różnice że nie warto.  Tym bardziej że nie chce robić kolejnego pospolitego s line tylko coś innego.  :)

Lusterka są jedynie  oklejanie folia która można w każdej chwili usunąć.  Myślałem nad polakierowaniem w kolor l1rr  ale to czas pokaże.  

Folie do lamp brałem tu

https://allegro.pl/folia-na-lampy-do-lamp-przyciemniajaca-50x100-niem-i7164808463.html

Kolor jasny czarny.  Jak narazie  jest ok tylko myślę nad tą ciemniejsza czy nie prezentowały by się lepiej ale nie chce też  zbytnio ograniczać przejrzystosci świateł.. 

Tak tak  widzę że to folia tylko chodziło mi o to że masz tylko przód lusterka  zrobiony a środki nie. Moim zdaniem ta jaśniejsza jest wystarczająca, bardziej nawiązuje do nowych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wielik napisał:

Za wymiane musisz liczyć minimum 600 zł.

 

Ja zakupiłem cały zestaw na tej aukcji:

https://allegro.pl/oferta/kolo-dwumasowe-sprzeglo-sachs-audi-a4-b8-2-0-tdi-6771964552

Jak najbardziej polecam bo sprawdzaja zgodność po numerze Vin, a zestaw był identyczny jak oryginał z 2010 roku

Polecam!

Ja płace 300zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamilloo2188 napisał:

A propo bardzo fajna furka, tez mam z 2010 roku, tez planuje troche zmian:)

Rowniez mam juz zakupiony zderzak tyl s line polift, wiesz moze czy bedzie pasowal bez problemu do naszych Audi?

nie trzeba zmieniać slizgów na polfitowe :D zdejmujesz zwykły zderzak zakładasz s-line po lift i wszystko pasuje idealnie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj porównanie stary vs nowy dwumas - sorry za jakość aparat nie załapał ostrosci

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

W piątek rano samochód mnie po raz pierwszy zawiódł. Pilot nie reagował a na zegarach pełno kontrolek.. Otworzyłem auto za pomocą kluczyka schowanego w pilocie. Jak sie okazało akumulator zdechł na amen - po kilkugodzinnym ładowaniu napiece 5v. Najlepsze jest to ze przez okres zimowy mrozy itd nic nie wskazywało na to że jest juz na wykonczeniu a mmi pokazywało 90/100% naładowania. Oczywiście przez tych pieprzonych ekologów i sysytemy start/stop wsadzili tu  akumulator AGM ktróry kosztuje... no własnie 900 zł?  Zastanawiałem sie nad wsadzeniem zwykłego (koszt mniej wiecej połowe AGMa) bo wyłaczyłem start/stop juz dawno vcdsem ale ostatecznie zakupiłem AGM Varty 110 Ah.

1445f3e5a3d4.jpg b1ed9f4713ad.jpg d510015c8483.jpg

1d266bb977d4.jpg 

 

 

Z ciekawszych rzeczy: 

Zakupione dystanse 4x20 mm / obecnie 2x5 mm i 2x 15mm

Zderzak z dyfuzorem od polifta w lakierowaniu: 

1f973522dd19.jpg  df7c32d9dc70.jpg cb1bddf460ad.jpg

Dokładka już na samochodzie: 

 e3f8786d96b5.jpg 449c343ff308.jpg

 

 

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się robi wiosna więc tak jak planowałem wpadł zderzak od polifta s-line.

Wszystko ładnie pod spodem wyczyściłem a auto zmieniło się niesamowicie;)

59202f7e1595.jpg 1361fa7a942d.jpg dcca6504c819.jpg

82bedeca6b46.jpg a6dd00c27cfd.jpg 9b9facf04c89.jpg

takie małe porównanie dystanse sezon 2018 vs 2019 

3c3dc2adce10.jpg

 

Zastanawiam się czy na przód nie dać jeszcze tej gumowej dokładki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2019 o 18:32, MaciekPL napisał:

To teraz przód na lifta i będzie fajnie :)

Generalnie za dużo $$$ na przekladke przodu,  a poza tym przedliftowy front bardziej mi się podoba.  

 

Chodzi  mi po głowie pomysł oklejenia halogenow  folia tylko nie wiem czy lepiej ciemna jak tylne świata  czy folia kameleon..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiosna zawitała na dobre :)

Dystanse przód  i tył 4 x20mm.  Przód chyba trochę za szeroko..  :)

18ec793d0517.jpg

de323a888ed2.jpg

a996e160cfaf.jpg

60ac9584a1c2.jpg

17999bb46e63.jpg

e6f7710d72bb.jpg

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne elementy tej układanki:

- przyciemnione halogeny przód

-gumowy splitter pod dokładką przód

9c0414ff3d2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wielik napisał:

Kolejne elementy tej układanki:

- przyciemnione halogeny przód

-gumowy splitter pod dokładką przód

9c0414ff3d2a.jpg

Przod zdecydowanie za szeroko.... nie wiem czy to kwestia zdjęć Ale wygląda jak lekki negatyw.  Co do przodu to jak dla mnie już trochę za dużo tych dokladek. Ta czarna to już wygląda jak dokladka dokladki. Wzór felg na duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zlocio napisał:

Przod zdecydowanie za szeroko.... nie wiem czy to kwestia zdjęć Ale wygląda jak lekki negatyw.  Co do przodu to jak dla mnie już trochę za dużo tych dokladek. Ta czarna to już wygląda jak dokladka dokladki. Wzór felg na duży plus.

Co do odsadzenia przodu zgadzam się już mam dystanse  10mm jednak 20mm to zbyt hardcorowo... Tył siedzi moim zdaniem idealnie.  Splitter pod dokładka  w realu wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach ( przydaje się przy kraweznikach) zresztą jak całe auto..  Chiński telefon niestety nieco oszukuje na minus..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek w innej scenerii.

Dystanse z przodu zmienione na 10

4a97becf3f51.jpg

76b53a6993af.jpg

10bc59f29dc6.jpg

0cc39ac6bbce.jpg

0ba3b598548c.jpg

18d839cfe281.jpg

11a9ce3c088e.jpg

 

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam dwa szybkie pytania.

1. Dlaczego wymieniałeś termostat?

2. Napisałeś, że koło dwumasowe dawało o sobie znać. Co konkretnie miałeś tutaj na myśli?

PS Świetne modyfikacje, tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką folią przyciemniałeś tylne lampy? 3M?

Da się ją oderwać bez problemu w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, animaes napisał:

Cześć! Mam dwa szybkie pytania.

1. Dlaczego wymieniałeś termostat?

2. Napisałeś, że koło dwumasowe dawało o sobie znać. Co konkretnie miałeś tutaj na myśli?

PS Świetne modyfikacje, tak trzymać :)

Termostat wymieniłem ponieważ nawet w ciepłe dni temperatura nie dochodziła do 90 st (przeważnie było to ok 75) . Po wymianie wszytko okej w mrozy ładnie trzyma temperature.

Dwumasa objawiała się tym że przyśpieszając na trzecim biegu auto zaczeło "falować" czy drgać. Na biegu jałowym od czasu do czasu postukiwała.

34 minuty temu, vertus69 napisał:

Jaką folią przyciemniałeś tylne lampy? 3M?

Da się ją oderwać bez problemu w razie czego?

Nie mam pojęcia jaka, kupiłem na allegro podobno jakaś niemiecka. 

Nie zrywałem, sama też nie odchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...