Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T Przerywa przy przyspieszaniu, brak bledow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Looknie ktos LOGI 1.8T 150km ?? Log przeprowadzony na drugim biegu (na trzecim nie mam gdzie sie rozpedzic, a i tez bardziej przerywa w tym samym zakresie obrotow)

http://vaglogger.apphb.com/log/5c154d38dfdaaaaf54c7761e (002 + 115 + 118)

Auto przerywa, szarpie, trzesie podczas jazdy, czuć najbardziej miedzy 1800 obr/min a 3000 obr/min.

Sterownik zadnych bledow nie wykazuje. 
Kanały 15 i 16 podczas jazdy tez nic nie wykazują... Gdzie dalej szukac przyczyny?

 

Dodam, że auto plynnie przyspiesza, gdy pedal gazu naciskam tylko w 1/2 albo 1/3.

Edytowane przez SowaBezOka

Opublikowano

Zrób jeszcze 002+033, na pierwszy rzut oka to pompa paliwa umarła.

Opublikowano

czasy wtrysku za duże?

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za zainteresowanie.

Zrobilem rządane logi... NA dodatek po pierwszym butowaniu (znaczy logowaniu) auto nie chcialo jechac (widac na drugim logu, ze nie zbieral sie w ogole).

Bledow w dalszym ciagu ZERO.

W ktoryms kolejnym (trzeci albo czwarty od góy) logu auto jakby odblokowywalo sie (widac po cisnieniu sprezarki, ze dawala wiecej). Po logowaniu auto teraz trzesie sie juz od wcisniecia 1/4 pedalu gazu, nie trzesie jak delikatnie przytrzymuje gaz.
 
Logi ulozone chronologicznie (od najstarszjego do najmlodszego):
 
http://vaglogi.pl/log-115_118_002_ucJ1x.html (widac, ze turbina nie dmuchala ile trzeba, a pozniej chyba sie zalaczyla??)
http://vaglogi.pl/log-115_118_bwwY1t8.html (tutaj juz dmuchala tyle ile ecu chcial)
Opublikowano

Pompa paliwa nie daje rady...

Opublikowano

Wymien pompe paliwa i auto zacznie jezdzić.

Opublikowano
  • Autor

Ok, wiec zamawiam pompke.

Poki co N75 i przeplywke wymienilem do tej pory. 

 

Myslalem jeszcze, ze moze katalizator zapchany....

Opublikowano
  • Autor

na nowej pompce też trzesie, dalej to samo.
Filtr paliwa podmienie jak dojdzie, a później może regulator ciśnienia na listwie?

Edytowane przez SowaBezOka

Opublikowano
  • Autor

Więc wymieniając filtr paliwa spostrzegłem, że zarówno filtr jak i pompka wody mają średnice wężyków Fi8mm, a w moim aucie był wężyk 6mm. Zmieniłem na 8mm (nie wiem czy tak ma być, czy jednak 6mm??) i nie pomogło.

 

Natomiast rozwiązaniem mojego problemu była wymiana świec zapłonowych na nowe, szkoda, że tam wcześniej nie spojrzałem, bo stare świece strasznie wyglądały.

Więc temat do zamknięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.