Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Red Sportback 2.0TQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przypomniałem sobie, że mam dobre koła zimowe z B7 :decayed:

Tak więc szybka przymiarka

IMG_7826.JPG

IMG_7830.JPG

IMG_7828.JPG

 

Rożnica w ET i szerokości zrobiła swoje i zostają na zimkę :decayed: Fakt, koza straszna ale może to się zmieni :) 

 

 

IMG_7855.JPG

IMG_7859.JPG

:hi: 

Opublikowano

Norbi, można w norwegii zakładać dystanse???

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Adam87 napisał:

Norbi, można w norwegii zakładać dystanse???

Można, ale trzeba mieć tuv na nie. Te co ja miałem z dystom były w NO jako nie legalne :decayed: 

Opublikowano

To skąd najlepiej kupić???

Chciałem u siebie w vectrze założyć bo teraz jest troszke taka koza :whistling: i żeby nie było lipy przy kontroli:decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

To skąd najlepiej kupić???

Chciałem u siebie w vectrze założyć bo teraz jest troszke taka koza :whistling: i żeby nie było lipy przy kontroli:decayed:

Sparco, eibach, h&r itd. Potem musisz jechać do vegvesen i oni to zatwierdzają albo nie. Mimo wszystko musis zapłacić chyba 600 koron... 

musisz sam wybrać co i jak. Ile tego dystansu potrzebujesz jak 10mm to zakładałby co popadnie ;) 

Opublikowano

Dobra zmiana :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Paczka na mały serwis od Dziczka. Jeszcze czekam na termostat oraz świece i wymiana :decayed: 

F7B42A9A-EA4D-4111-824F-21F51CF2A8EB.jpeg

:hi: 

Opublikowano

Bardzo dobry olej do tego silnika :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No mam nadzieje, ze będzie zadowolony ? 

w między czasie zamówiłem wahacz na tył bo wyrżnalem i się wygiął... ??

Opublikowano
W dniu 15.01.2019 o 20:17, Norbas napisał:

No mam nadzieje, ze będzie zadowolony ? 

w między czasie zamówiłem wahacz na tył bo wyrżnalem i się wygiął... ??

Dryftować się zachciało:kox:

Ciekawe co żonka na to:baseball:

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Adam87 napisał:

Dryftować się zachciało:kox:

Ciekawe co żonka na to:baseball:

Oj tam dryftowac zaraz ?? żona musi to przeżyć ? 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu śnieg spadł... :kox: Przy okazji wyleciały znaczki z klapy poza Q :) 

DSC01500c_edited.jpg

DSC01502c_edited.jpg

DSC01495c_edited.jpg

DSC01490c_edited.jpg

DSC01510c_edited.jpg

DSC01515c_edited.jpg

DSC01529_edited.jpg

:hi: 

Opublikowano
1 minutę temu, Norbas napisał:

W końcu śnieg spadł... :kox: Przy okazji wyleciały znaczki z klapy poza Q :) 

DSC01500c_edited.jpg

DSC01502c_edited.jpg

DSC01495c_edited.jpg

DSC01490c_edited.jpg

DSC01510c_edited.jpg

DSC01515c_edited.jpg

DSC01529_edited.jpg

:hi: 

No i fajnie :) Jak ściągać napisy/znaczek audi, to pod spodem wystarczy tym gumowym talerzykiem ściągnąć i bez żadnych rys będzie? Zastanawiam się zmienić znaczek audi na czarny, ale nie wiem czy fajnie to będzie wyglądało na czarnym aucie.

Opublikowano

Jak to mówi moj mały junior - „mniama” :radocha:

Opublikowano

Bravissimo,

Też znaczków, logo itp. się pozbyłem ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Fajnie Norbi :oklasky: znaczek z tyłu na czorno jeszcze....

Co tak cienko u was ze śniegiem:decayed:

Tutaj jest masakra, pługami jeżdżą od 3 rano, że spać nie można:facepalm:

Opublikowano
18 minut temu, black4 napisał:

Bravissimo,

Też znaczków, logo itp. się pozbyłem ?

Pozdrawiam

Żebyś się przez przypadek auta nie pozbył... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Częściowo tak zrobiłem ?

Patrząc na klapę to no name ?

Opublikowano

kurczę fajne tereny? A3 pasuje  idealnie  do tego krajobrazu:thumbup1:

Opublikowano
41 minut temu, black4 napisał:

Częściowo tak zrobiłem ?

Patrząc na klapę to no name ?

Takie tam.... exeo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.