Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sonda OFF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanownych kolegów. Czy mogłby ktos byc tak zyczliwy i wyłaczy mi sonde za katalizatorem w Audi a4 B6 2.0 ALT. Bardzo prosze o pomoc. Ewentualnie prośba sprawdzenia wsadu z programu DPF EGR Lambda OFF ten drógi. Bardzo prosze o pilna odpowiedż. Pozdrawiam

8E0909557D 0002.Bin

lambda off

Opublikowano

@Łukasz13 zajmuje się takimi rzeczami na odległość.

Opublikowano
  • Autor

A mógłbyś zrobic to w moim pliku zamieszczonym wyżej? Albo chociaż sprawdził ten drogi z programu dpf egr lambda remover? Będę bardzo wdzięczny

Opublikowano
  • Autor

Widzę że nikt mi nie pomoże. 

Opublikowano
  • Autor

Widzę że nikt mi nie pomoże. 

Opublikowano

Napisz PW do Łukasz13 ale za frajer nikt Ci tego nie zrobi.

Opublikowano

Przecież dali tobie kolego namiar ,na człowieka, który się tym zajmuje na odległość!  Niestety każdy tutaj, który umie to zrobić, nie robi tego za Free,tylko po prostu, zarabia na tym kasę i jest to normalne .

Opublikowano

Nie masz też daleko pod Lublin więc możesz udać się do galetto, czyli softmod performance.

Opublikowano

Chcesz wyłączyć sondę czy tylko powiadomienie o błędzie katalizatora?, jeśli sonda sprawna to wyłączyć bit diagnostyki kata i po bólu, check już nie będzie świecił.

Opublikowano
  • Autor

Chce wyłączyć sondę. Tylko nie mam w tej chwili na to pieniędzy bo prawie całą wypłatę oddaje na kredyt na dom

Opublikowano

 

W dniu 22.12.2018 o 21:32, mariuszek2501 napisał:

Witam szanownych kolegów. Czy mogłby ktos byc tak zyczliwy i wyłaczy mi sonde za katalizatorem w Audi a4 B6 2.0 ALT. Bardzo prosze o pomoc. Ewentualnie prośba sprawdzenia wsadu z programu DPF EGR Lambda OFF ten drógi. Bardzo prosze o pilna odpowiedż. Pozdrawiam

8E0909557D 0002.Bin

lambda off

Oba pliki są identyczne.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor

Czyli ten program nic nie zrobił. A mógłbyś mi przerobić ten wsad? Bardzo proszę 

Opublikowano

Po co chcesz wyłączać sonde? jest niesprawna? czy o co chodzi

Opublikowano
  • Autor

Najpierw błędy katalizatora a teraz też błędy samej sondy. Jeden od grzałki a 2 rezystancja za wysoka

Opublikowano
16 minut temu, mariuszek2501 napisał:

Najpierw błędy katalizatora a teraz też błędy samej sondy. Jeden od grzałki a 2 rezystancja za wysoka

to wymien sonde , na szrocie pewnie taka kupisz za grosze .

Opublikowano
  • Autor

I znowu będzie błąd katalizatora? Jaki w tym jest sens? Na katalizator mnie nie stać 

Opublikowano
23 minuty temu, mariuszek2501 napisał:

I znowu będzie błąd katalizatora? Jaki w tym jest sens? Na katalizator mnie nie stać 

Kolego ,ogólnie to ja nikomu w portfel nie zaglądam ,ale czy stać cie na poruszanie się autem (takim z rozbudowaną elektroniką ) ,może lepiej sprzedać i kupić coś pokroju passat B4 ,tam kata możesz wywalać i nić z sondami i innymi pierdołami nie trzeba robić .

Nie odbierz mojej wypowiedzi jako złośliwa ,sam płace kredyt ,za mieszkanie i to spory ,do pracy smigam tramwajem ,żona smiga naszym autem do pracy ,tak więc znam ból ..  ale niestety za darmo nic nie ma:(

Edytowane przez bartez80

Opublikowano
  • Autor

A ja akurat auto muszę mieć sprawne na codzień. Mam dwoje małych dzieci i nie mieszkam w jakimś mieście. Do pracy muszę jeździć samochodem niestety

Opublikowano
20 minut temu, mariuszek2501 napisał:

A ja akurat auto muszę mieć sprawne na codzień. Mam dwoje małych dzieci i nie mieszkam w jakimś mieście. Do pracy muszę jeździć samochodem niestety

Kolego ja to wszystko rozumiem i tak jak pisałem wyżej ,może warto sprzedać AUDi ,kupic Passat b4 za 3000 pln ,włożyć trochę na początek w jego stan techniczny ,typu zawieszenie hamulcee (a wszystko to nowe w sklepach kosztuje grosze w porównaniu do cen części z audi ,oraz możesz to sobie wymienić samemy ,przy pomocy "młotka i przecinaka" ) i cieszyć się autem na dojazdy do pracy ,tanim w użytkowaniu .A lepsze auto kupić sobie jak się "odkujesz" … 

 

 

Edytowane przez bartez80

Opublikowano
  • Autor

W tym też wszystko potrafię sam zrobić jak i każdym innym rozrząd itp nikogo nie proszę. A gdybym miał go sprzedać to po co bym kupował? Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.