Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym przedstawić moje skromne wozidełko, które posiadam od roku i jeszcze mnie nie zawiodło bo audi samo w sobie jest super autkiem.

Trochę opisu :>

Audi A4 B6 z 2002 r z silnikiem 2.5 TDi V6 o mocy 155 KM, niestety bez quattro :kwasny: Poddana lekkiemu tuningowi:

-komplet ospojlerowania firmy Caractere

-blenda oraz spojler na klapie

-obniżone zawieszenie (niestety nie wiem jakiej firmy i jaki rodzaj)

-felgi 18 firmy Koya z oponkami 225/40

-dwie ozdobne końcówki wydechu firmy Ulter

-srebrne ramki wokół szyb

-nakładki na progi S-line

-brak oznaczeń modelu i pojemności

Planuje jeszcze kilka zmian m.in. lampy diodowe (przód i tył), jakieś dobre audio i zwiększenie mocy. Pomysły i propozycje co do zmian mile widziane :decayed:

przemek19022809152426.jpg

przemek19022809152038.jpg

przemek19022809152132.jpg

przemek19022809152725.jpg

przemek19CIMG0567.JPG

przemek19022809152317.jpg

Opublikowano

foty

Opublikowano

No ja tam z tej prezentacji nic nie zobaczyłem :no:

Opublikowano

Pewnie fajna niunia tylko emblematy RS4 zdejmij :)[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:20_________________________________________________Chociaż jedna fota jest - pakiet Caractere jest oki :)[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:23_________________________________________________Zapodaj virusa u Rogala wtedy będziesz miał codziennie banana na twarzy :)

Opublikowano

wrzuć więcej fotek :cool1:

Opublikowano

fajny pakiecik :good: ale kominy duuuuże trochę :tongue4: no i emblematy do kosza :thumbdown: super by też wyglądały bixenony na tym czarnym przodzie :wink4: ogólnie pozytywnie :good:

Opublikowano

Teraz już całkiem cool jak wszystkie fotki wskoczyły - niezła niunia w B6

Opublikowano

fajny pakiecik :good: ale kominy duuuuże trochę :tongue4: no i emblematy do kosza :thumbdown: super by też wyglądały bixenony na tym czarnym przodzie :wink4: ogólnie pozytywnie :good:

Podzielam w 100%
Opublikowano

fura (będzie) koks jak ściągniesz te emblematy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

obawiam się że gdybym ściągnął ten emblemat z klapy to zostałby widoczny ślad, a co do przednich lamp to zamierzam zamontować diodowe Dayline Black :naughty:

Opublikowano

obawiam się że gdybym ściągnął ten emblemat z klapy to zostałby widoczny ślad

czyli miejsce na logo klubowe :naughty:
Opublikowano

Ogólnie wsi nie ma, :mysli: zderzaki doskonale się komponują,pozbądź się tych emblematów i pomyśl nad listwami zewnętrznymi od S4.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedź GILI :good: ale zdaje mi się że te emblematy na forum są tylko przeznaczone do montowania na grill a przydałby mi się taki tylko że na klapę od bagażnika zamiast tego co mam

Opublikowano

Ciekawa.. :good:

Na pewno sie wyroznia. Nie jest ordynarna.. :)

Opublikowano

z tymi emblamatami to prawie jaki bmw316 M3 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Emblematy już zdjęte :> :tongue4:

Opublikowano

Emblematy już zdjęte :> :tongue4:

:good:
Opublikowano

Emblematy już zdjęte :> :tongue4:

dobra wiadomosc :good:

Opublikowano

ładnie Ci to wyszło :good:

Opublikowano

jak dla mnie to strasznie wielkie i brzydkie końcówki rur, do tego straszna lotka i ten przedni zderzak :/. Jedynie bo mnie się podoba z zewnątrz to tylko znaczek audi :confused4: . A środek ok. Proszę, nie psuj więcej tak pięknych samochodów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.