Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Spadające ciśnienie w oponach


andzia18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z oponami,a mianowicie z ciśnieniem w oponach.Wymieniłem przednie oponki na nowe i czesto schodzi z nich powietrze.Sprawdzali je w wulkanizacji pod wodą i nic wszystko w porządku,a wystarczy,że postoi kilka dni w garażu i...kapcie;( Powiedzcie jaki może być problem,czy mogłem kupić złe oponki do felg?? felgi 17 opony 225/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a przy wymianie oponek na nowe, wymieniałeś też zaworki? często zaworki jak są stare to też puszczają powietrze, koszt jest niski (około 5zł/szt w mojej okolicy), jak również klej którym smarują felgę przy założeniu oponki może być źle nałożony. Albo masz kogoś kto Cię nie lubi :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaworków nie wymieniłem :embarrassed:, a czy ktoś mnie nie lubi :mysli: to raczej nie to,bo auto stoi w garażu.Rozmiar opony raczej dobry,bo na takich kapciach jeżdziłem przed wymianą,to jeszcze może być felga troche krzywa(muszę sprawdzić),dzięki za pomoc :notworthy:Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaworków nie wymieniłem :embarrassed:, a czy ktoś mnie nie lubi :mysli: to raczej nie to,bo auto stoi w garażu.Rozmiar opony raczej dobry,bo na takich kapciach jeżdziłem przed wymianą,to jeszcze może być felga troche krzywa(muszę sprawdzić),dzięki za pomoc :notworthy:Pozdro

moze ktos Cie na wulkanizacji nie lubi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze wszystkich opon Ci schodzi?? Wszystkie 4 zaworki to mało prawdodpodobne. U mnie wulkanizator zaworków nigdy nie wymieniał, dopiero ostatnio bo mi z jednego koła zaczęło schodzić to wymienił i nie schodzi.

Ja bym stawiał, że z tymi oponami może coś jest nie tak, albo na coś wjechałeś i siedzi w oponach, dopuki się nie wyrzuci obcego ciała z opony to tak może być, zwłaszcza jak jest jakiś małych rozmiarów.

Ja wjechałem na gwóźć kiedyś i z gwoździem w oponie powietrze się utrzymywało przez 2 dni.

Albo zmień wulkanizatora i podjedź do innego niech inny zerknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz krzywe felgi albo zaworki nie trzymają i schodzi bardzo powoli powietrze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle co to za temat? Przecież to jest sprawa nie cierpiąca zwłoki, ja jeździłbym od zakładu do zakładu, żeby to porobić. Forum tych felg nie naprawi i możemy sobie gdybać w nieskończoność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...