Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzis wpadly lusterka ori S4 dwa duze aluminiowe i dokladka z cupry ?

20191125_152736.jpg

Opublikowano

Zazdroszczę lusterek :decayed:. Spoko projekt, robiony pod siebie i to jest szanuje :thumbup1:.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.11.2019 o 00:15, Rumaq napisał:

Zazdroszczę lusterek :decayed:. Spoko projekt, robiony pod siebie i to jest szanuje :thumbup1:.

Dzieki?Tak projekt robiony pod siebie?Troche zostało zrobione ale przede mna jeszcze sporo pracy ?Ale nie da sie wszystkiego odrazu zrobic?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe fanty. Lusterka elektrycznie składane. Został tylko temat przełożenia stelaża z anglika do małego eu elektrycznie sterowanego.

Screenshot_20200503-161757_Messenger.jpg

Opublikowano
  • Autor

Muszę pomyśleć żeby podłączyć jakieś lepsze głośniki... Tylko trzeba przemyśleć kwestie radia.. Zostawić czy zmienić?

Screenshot_20200509-020612_Gallery.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dużo pracy przy przejściu na elektrycznie składane? Wydaje mi się, że kilka chwil trzeba żeby to na spokojnie ogarnąć.

Co ro radia to zależy jak bardzo wyczulony jesteś na jakość dźwięku. W dodatku jeśli nie potrzebujesz większej funkcjonalności i głównie słuchasz tylko radia to lepiej zostać już przy oryginale. Zawsze możesz wymienić głośniki z przodu, a jeśli będzie mało wystarczy dorzucić dyskretny wzmacniacz klasy D (który bez problemu zmontujesz pod ori radio) i będziesz zadowolony z efektu :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, longer_xd napisał:

Dużo pracy przy przejściu na elektrycznie składane? Wydaje mi się, że kilka chwil trzeba żeby to na spokojnie ogarnąć.

Co ro radia to zależy jak bardzo wyczulony jesteś na jakość dźwięku. W dodatku jeśli nie potrzebujesz większej funkcjonalności i głównie słuchasz tylko radia to lepiej zostać już przy oryginale. Zawsze możesz wymienić głośniki z przodu, a jeśli będzie mało wystarczy dorzucić dyskretny wzmacniacz klasy D (który bez problemu zmontujesz pod ori radio) i będziesz zadowolony z efektu :)

No trochę jest zabawy. Dodatkowo musiałem zdobyć lusterko od anglika z miejscem na silnik.Poniewaz chce zostawić moje obudowy od s4 aluminium.

Opublikowano

Właśnie tak mi się wydawało. Z tym prawym jest tak, że koniecznie trzeba szukać dużego elektrycznie składanego (np od anglika) czy da się to przerobić z wykorzystaniem części zwykłego bez silniczka?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.05.2020 o 10:15, longer_xd napisał:

Właśnie tak mi się wydawało. Z tym prawym jest tak, że koniecznie trzeba szukać dużego elektrycznie składanego (np od anglika) czy da się to przerobić z wykorzystaniem części zwykłego bez silniczka?

Z tego co wiem to trzeba szukać od angola.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche sie dzieje ;) Przypadkiem wpadły duże lusterka alu 10pin , teraz czekam na urlop i montaż wiązki pod składanie. Zakupiłem rownież zwrotnice na duży rozstaw , zaciski 320 od B7 , komplet tarcze i klocki . Tak jak wyzej czekamy na urlop i montujemy. Wpadly tez nowe lampy , teraz kwestia czy zakladac ?

Screenshot_20200715-084029_Gallery.jpg

Opublikowano

moim zdaniem - lamp nie zakładać,ori ładniejsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, radimm napisał:

moim zdaniem - lamp nie zakładać,ori ładniejsze :decayed:

Musze sie przekonac jak siada na aucie , nie jest pewne ,że zostana. 

Ostatnio zamówiłem sportowe amorki i do tego sprezyny eibacha -30. 

Wpadł też mały gadżet ,do kluczy ;D 

 

Jest nowy zderzak, wracamy do ori s4.

Screenshot_20200718-015607_Allegro.jpg

Edytowane przez jachim22

Opublikowano
  • Autor

Juz nie moge doczekac sie urlopu ;) Troche rzeczy juz czeka na montaz ;P Jeszcze tydzień i ruszamy.Najbardziej czekam na zmiane hamulcy ?Zaciski juz sie maluja na inny kolor ;)

received_621536312072071.jpeg

received_968238276982246.jpeg

received_2657788907841796.jpeg

IMG-20200713-WA0002.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadło nowe kółko , ale czeakmy jeszcze do przyszlego tygodnia ,żeby wpadło -30mm , a co za tym idzie koza sie zmniejszyla ??? Wg mnie troche sie poprawilo , bo wkoncu kolo i lusterka tworza calosc ?

20200724_132842.jpg

20200724_172113.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadły nowe hamulce ?

Oraz tylne lampy ;P

20200731_150752.jpg

20200801_074148.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wrocily stare dobre czasy , trzeba aby popracowac zeby dobrze spasowac ;)received_3312561808810919.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Jutro polereczka ;) Po malu do przodu ;)

20200806_090038.jpg

Opublikowano

Kolor hamulców kozak, ale może coś poeksperymentować też z kolorem felg? :D

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, marcinkaszek napisał:

Kolor hamulców kozak, ale może coś poeksperymentować też z kolorem felg? :D

Narazie zostaje jak jest ;) swieza zmiana i narazie mi sie podoba, fajnie sie zgrywaja z lusterkami i grillem rs4 ?

Opublikowano
  • Autor

Po mału do przodu ? Zewnatrz i wewnatrz po malu konczymy i bierzemy sie za moc ?

20200807_205022.jpg

20200808_111742.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.