Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Niebawem odbędzie się zlot w Bukowinie. W związku z tym wykonaliśmy cztery klubowe breloczki z napisem "Bukowina 2009"

Otwieramy na forum licytację dwóch z czterech breloczków. Całkowity dochód z licytacji zasili klubowe konto charytatywne.

W licytacji biorą udział jednocześnie dwa breloczki, czyli ostatnie dwie osoby, które wylicytują najwyższą cenę, otrzymają breloczki.

Licytacja trwa do 17 marca. Pozostałe dwa breloczki zostaną poddane licytacji na zlocie w Bukowinie.

Osoby które wylicytują breloczki na forum, są proszone o przesłanie pieniążków na klubowe charytatywne konto, w tytule prosimy wpisać "Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna" i koniecznie swój nick.

Szczegóły w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/akcje_charytatywne_wszystkie_informacje-t51022.0.html

Breloczki są pamiątkami z tegorocznego zimowego zlotu w Bukowinie i tam nowi właściciele je otrzymają.

Rozpoczynamy licytację:

Deklarowane kwoty za breloczek:

Breloczek nr 1. - fantastic - 150zł

Breloczek nr 2. - Adas - 130zł

Opublikowano

Dam 30 pln. :>..

Opublikowano

Dam 30 pln. :>..

ale to na aukcje, na aukcje a nie tutaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Musashi tutaj, tutaj :)

Opublikowano

Azunia zrob w podwieszeniu liste wraz z zadeklarowana kwota... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Azunia zrob w podwieszeniu liste wraz z zadeklarowana kwota... :wink4:

:good:
Opublikowano

zeby nie bylo tak pusto dam 35 :kox:

Opublikowano

oj w taki sposób trudno Ci będzie z tą licytacją :kox:

Opublikowano
  • Autor

zeby nie bylo tak pusto dam 35 :kox:

To wpisuje jako breloczek nr 2 bo chętnych nie widać :(
Opublikowano

a ile trzeba dac zeby byl z nickiem :kox: :kox:

Opublikowano

Azunia.

Pomyśl nad tym, żeby licytację pozostałych 2-ch zrobić na zlocie.

Niech aukcję, jako chrzest bojowy w Klubie poprowadzi 2-ch, 3-ch nowo (np w ostatnim półroczu pasowanych) Klubowiczów.

1) Z pewnością efekt finansowy będzie wymierniejszy

2) Będzie ubaw (trza to zrobić zanim towarzycho się całkiem popije, np podczas kolacji), możecie zagadać z góralami z kapeli - oni z chęcią pomogą zagadywać, bo lubią tego typu zagrywki

3) Będzie można zobaczyć, czy coponiektórzy wygadani na Forum, są tak samo wygadani w realu :D

Opublikowano

Dam 30 pln. :>..

No to ja trochę podbije... - 35 pln

Opublikowano
  • Autor

Azunia.

Pomyśl nad tym, żeby licytację pozostałych 2-ch zrobić na zlocie.

Niech aukcję, jako chrzest bojowy w Klubie poprowadzi 2-ch, 3-ch nowo (np w ostatnim półroczu pasowanych) Klubowiczów.

1) Z pewnością efekt finansowy będzie wymierniejszy

2) Będzie ubaw (trza to zrobić zanim towarzycho się całkiem popije, np podczas kolacji), możecie zagadać z góralami z kapeli - oni z chęcią pomogą zagadywać, bo lubią tego typu zagrywki

3) Będzie można zobaczyć, czy coponiektórzy wygadani na Forum, są tak samo wygadani w realu :D

Pomysł nawet ciekawy :mysli::naughty:

Opublikowano

No cóż :cool1:.. No to 45 pln :wink4:

Opublikowano

46 :naughty:

Opublikowano

70 :decayed: nie płakajta - bardzo chce mieć ten breloczek

Opublikowano

Też mi się podoba :gwizdanie:.. 80 pln :przebiegly:

Opublikowano

pamietajcie ze ja go rezerwowalem :decayed:

100 :gwizdanie:

Opublikowano

110

Opublikowano

110

a co tam ;p podbijemy troche aukcje ;p

130[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 23:24_________________________________________________w takim tempie to oddamy nasze A4 za te bryloczki

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.