Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Listwy S-line


marre

Rekomendowane odpowiedzi

marre, stary tobie chodzi pewnie o listwy od S4 - takie grubsze prawda?

wchodzą bez żadnego problemu - tzw. plug&play

swego czasu poszukiwałem używek - bez sukcesu - tylko aso za 950 zeta komplet :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze są i listwy od s-line,ale dostać je na rynku wtornym to cud, bywaja jeszcze rzadziej niz od s4 :confused:

82f7e7ea2def7ebem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpe zebyc cos znalazl ja szukalem pol roku i udalo mi sie dostac na gieldzie w Poznaniu 3 sztuki za 350zł. Jednej nadal szukam :/. Listwy od S-line sa takie same jak od zwyklej. Mozesz jeszcze sobie zalozyc listwy od nowego modelu z takim rancikiem. :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu poszukiwałem używek - bez sukcesu - tylko aso za 950 zeta komplet :evil::evil:

Pół roku temu w ASO kosztowały 820zł.Trzebaby teraz sprawdzić , może jakaś lepsza cena jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu poszukiwałem używek - bez sukcesu - tylko aso za 950 zeta komplet :evil::evil:

Pół roku temu w ASO kosztowały 820zł.Trzebaby teraz sprawdzić , może jakaś lepsza cena jest :wink:

jak dla mnie cena i tak jest zbyt wysoka :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy natknęliście się na te od S4 ?? i w jakich cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, odkrecasz dwie czy trzy śrubki i sciagasz listwe, zakładasz drugą i gotowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trafiłem listwy w zeszłym tygodni na allegro 400zł za komplet.. :>

drogo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dolne listwy od b6 sa identyczne jak od b7

seryjne mają troszkę inny kształt w B7, ale S-line i S4 są takie same[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:56_________________________________________________

Tak ja właśnie takie mam...... Mario wiem że drogo ... w wawie dodają je pewnie do zestawy Happy Meal w McDonald's :polew:

Nie wiem czy dodają listwy, ale ostatnio dostałem od Pani McD wiatraczek :banan:

co do ceny...

żartowałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , odgrzaliscie niezłego kotleta :gwizdanie:

jest przecież temat o pakietach zewnetrznych do B6 , wystarczylo poczytać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...