Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o rozpoznanie sprężyn


wodi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mozecie powiedziec mi co to sa za sprężyny? Sprzedający twierdzi ze to sa 1BE jezeli tak to ile obniżają auto?

1458493dd76e302dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Osobiście mam auto takie jak Ty ale bez QUATTRO z oryginalnym zawieszeniem 1BE

Pojeździłem na takim niskim ok 3 miesięcy i już miałem dość.

Każdy kamień, nieruwność na asfolcie koleina przy 100km/h była odczuwalna nie wspominając o wjechaniu na chodnik.

Radzę Ci nie zmieniaj na 1BE chyba, że nie szkoda Ci podwozia.

Takie niskie zawieszenie to bylko na autostrady i to niemieckie a nie na polskie drogi szczególnie takie jak teraz po zimie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Osobiście mam auto takie jak Ty ale bez QUATTRO z oryginalnym zawieszeniem 1BE

Pojeździłem na takim niskim ok 3 miesięcy i już miałem dość.

Każdy kamień, nieruwność na asfolcie koleina przy 100km/h była odczuwalna nie wspominając o wjechaniu na chodnik.

Radzę Ci nie zmieniaj na 1BE chyba, że nie szkoda Ci podwozia.

Takie niskie zawieszenie to bylko na autostrady i to niemieckie a nie na polskie drogi szczególnie takie jak teraz po zimie.

Pozdrawiam

kolego co ty piszesz 1BE w budzie b5 stoi bardzo wysoko i jest male prawdopodobienstwo ze bedzie gdzies chaczyl nawet po polskich drogach poczyt.troche wiecej o tym zawieszeniu w budzie b5...ja mialem 1BE u siebie ale wlasciciel posadzil auto bardziej -60,-40 i tragedi nie ma nawet w polsce wiec korzystac wiecej z forum i szukac...moze miales wiecej posadzona niz 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mozecie powiedziec mi co to sa za sprężyny? Sprzedający twierdzi ze to sa 1BE jezeli tak to ile obniżają auto?

Z tego co widzę to nie są sprężyny do B5 tylko do B6.

Najlepiej poproś sprzedającego o większe zdjęcie, albo niech przepisze jakie są kolory na tych sprężynach, bo nic nie widać.

Jedynie prawie można odczytać kolor z tylnych sprężyn: chyba 3 x różowy, niebieski, a to są sprężyny 1BE, ale tak jak wspomniałem od B6 (WR=10).

Pojeździłem na takim niskim ok 3 miesięcy i już miałem dość.

Każdy kamień, nieruwność na asfolcie koleina przy 100km/h była odczuwalna nie wspominając o wjechaniu na chodnik.

Radzę Ci nie zmieniaj na 1BE chyba, że nie szkoda Ci podwozia.

Takie niskie zawieszenie to bylko na autostrady i to niemieckie a nie na polskie drogi szczególnie takie jak teraz po zimie.

Totalne brednie - lepiej jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, bo wprowadzasz tylko ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ale na kołach 15 i oponach 225/50 i nowych amorach auto wisiało dokładnie 10 cm od ziemi więc cudów nie było.

Pokaż mi kogoś kto na 15 calowe felgi zakłada opony 225/50 - to już trzeba mieć nie do końca w porządku poukładane w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry bardzo ale kto obniza auto i wstawia 15, chyba ze na zime ale to nie taki profil opony. Standardowo do audi B5 masz 15 profil opony 75 jak ty miales 50 to nie dziwie sie ze byla ostra gleba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam 195/ 65 cali 15 jak na zime przy tym -40mm i tragedii nie ma.

Jedynie jak nawali duzo sniegu i nie rowno jest to 4 trybu nie ma co zalanczac nawet.

Wysokosc w sam raz jest po drodze nie szoruje podwoziem.

Wiec jak dla mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...