Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stawiałbym na 35, 30 to za mało, może trzeć o nadkole. Tak jak pisałem wcześniej bezpieczniej jest kupić fele z większym ET to później dopasować osadzenie dystansami. Wybór rozmiarów jest dość duży. Z za małym ET nic już nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ET smsem jest to felga 8cali szeroka 19cali wielkość, ET35 z oponami 235/35 - 19 czy wejdzie to do a4? jeździły w a6c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie w ET 35 nie powinno nic obcierać ale w oponie 225

...w 235 to podam ci taki przykład (ale 17") że jak ściągałem kolesiowi z B5 ET35 to oponka była lekko poobcierana na zew. (przód) ale jezdziłem tym autem i nic nie obcierało (zawias totalna gleba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyższa jest o ~7mm czyli po 3,5~ na każdą stronę licząc od piasty

a szerokość to rozumiem że będzie szersza o 5mm na stronę :mysli:

no ciekawe, widziałem na forum u niektórych taką oponę na 19stkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę już jutro bo udało się termin na jutro, będzie przymiarka w wulkanizacji i mała rundka w koło...

najwyżej trochę paliwa pójdzie tylko w atmosferę nic więcej, poinformuje jutro jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ET smsem jest to felga 8cali szeroka 19cali wielkość, ET35 z oponami 235/35 - 19 czy wejdzie to do a4? jeździły w a6c5

napewno wejda bo sam mialem takie zalozone ale niestety nie zrobilem na nich rundki wiec nie moge ci powiedziec czy przycieralo na nierownosciach (ja mam zawias -30).

od wewnatrz do gornej czesci wachacza bylo jakies 5 mm luzu, a z zewnatrz bylo rowno z blotnikiem wiec na naszych drogach napewno by obcieralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wejdą czy będą obcierać :kox:

wejda ale podczas jazdy na naszych "super" drogach beda napewno przycierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) muszę to zobaczyć i przymierzyć no i sprawdzić ....[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:57_________________________________________________toopor jeździ na takiej oponie a do tego ma felgę 9cali i nic nie trze :gwizdanie:

ja właśnie jadę przymierzać "moje".... jeśli będą ok wieczorem się pochwalę :decayed: choć nie bardzo będzie czym no ale [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:19_________________________________________________Byłem, przymierzyłem, pojeździłem i kupiłem :naughty::decayed:

Na wstępie sprzedający oznajmił że myślał że 00r to będzie b6 i wtedy pasuje bez problemu a w B5 to nie wie :decayed: więc zaczęło się od "dobrych wiadomości"

Pojechałem na wulkanizację, gosć był bardzo ogarnięty i od razu mówi że do -40~60 wejdzie na tej oponie przy 35ET jesli przód jest taki sam jak w passacie b5

Przymiarka, i jazda, nic nie trze :gwizdanie:

zrobiłem 60 km drogami wątpliwej jakości i nie było śladu ani na oponie ani nigdzie na nadkolach :slina:

zdjcie406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy taka fela podejdzie do b7 18x8J ET35 i jaka oponka do tego :)

Spokojnie podejdzie :wink4: A co do opon to tak 225-235/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy taka fela podejdzie do b7 18x8J ET35 i jaka oponka do tego :)

Spokojnie podejdzie :wink4: A co do opon to tak 225-235/40/18.

wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Felga 7,5J x 17 x ET43 idealna do B6 z oryginalnie sportowym obniżonym zawieszeniem? (chyba 1BE)

Tylko jakie oponki? 225-235/45/17. Czy odczuję różnicę w komforcie pomiędzy 205/55/16 ?

Niektórzy patrze mają 225/50/17 - jest sens takie coś kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarami idealnie i bedzie bardzo dobrze wyglądać przy 1BE :good:

Co do opon bierz zdecydowanie 225/45. Różnice w komforcie odczujesz ale nie znaczną. Skoro masz 1BE to i tak już jest troszkę twardziej. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...