Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Do B5 mozna przeciez założyć felgi o Et mniejszym od 35... Tak miał kolega keżor i jezdził bez kłopotu.

Byloby bardzo niefajnie jakby bylo cos nie tak... bo sam zakupilem 17 8j et48 i do tego dystanse 15mm przod i tyl. Na tym opony 225/45/17 zawias 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do B5 mozna przeciez założyć felgi o Et mniejszym od 35... Tak miał kolega keżor i jezdził bez kłopotu.

Byloby bardzo niefajnie jakby bylo cos nie tak... bo sam zakupilem 17 8j et48 i do tego dystanse 15mm przod i tyl. Na tym opony 225/45/17 zawias 1be

chłopaki rozmawiali powyżej o 18tkach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z takim felunkiem do b6 avanta(zwiecha standard) 8.5j 18" ET30 oponki 255/35 podejdzie to???

Oponki pewnie do zmiany czy wejdą 235/40???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z takim felunkiem do b6 avanta(zwiecha standard) 8.5j 18" ET30 oponki 255/35 podejdzie to???

Oponki pewnie do zmiany czy wejdą 235/40???

troche male te ET i z opona 255 napewno ci nie wejdzie, proponuje 225 i powinno byc na styk (moze przytrzec gdy auto bedzie zaladowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z takim felunkiem do b6 avanta(zwiecha standard) 8.5j 18" ET30 oponki 255/35 podejdzie to???

Oponki pewnie do zmiany czy wejdą 235/40???

Odpuściłbym na Twoim miejscu. Poszukaj czegoś z większym ET bo opony to na pewno trzeba będzie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

Poproszę o radę czy takie felgi http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.645.html będą pasowały do vw passata b5fl ( kombii)jeśli to ma jakieś znaczenie .

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 20:29_________________________________________________Hejo ,

coś pokręciłem z linkiem http://moto.allegro.pl/item921567969_komplet_16_do_audi_a4_a6_vw_passat_golf_5_touran.html#gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę przyjąć że przy -40mm zawieszeniu wejdą mi każde felgi 19" 8szerokie w przedziale ET 35~45 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę przyjąć że przy -40mm zawieszeniu wejdą mi każde felgi 19" 8szerokie w przedziale ET 35~45 ??

ja niebylbym do konca taki pewny jesli chodzi o ET wieksze nic 40 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę przyjąć że przy -40mm zawieszeniu wejdą mi każde felgi 19" 8szerokie w przedziale ET 35~45 ??

A jaka jest szerokość tej felgi ?

Ja mam opony 235/45/17 fela 8J i z tyłu nie można wcisnąć małego palca między gumę a wahacz. Przy 235/35/19 niby opona węższa ale fela dużo szersza no i jeszcze to -40mm. :mysli: Nie ryzykowałbym kupna felg w ciemno. 19 cali to rzadkość w B5 więc może się nie mieszczą :mysli:

Polecałbym sprawdzić czy nic nie ociera przy takim zestawie i wtedy zakupił koła. Zawiechę możesz kupić od razu i najwyżej będziesz jeździł na 18''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiechę możesz kupić od razu i najwyżej będziesz jeździł na 18''.

18 :blink::shocked: nie ma mowy

Zawieszenie mam już -40

Pisałem fela 8cali z oponami 235/35

19 cali to rzadkość w B5 więc może się nie mieszczą

rzadkość to 20...... 19 bez problemu można znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: w sobtę będę męczył czy wejdą, niestety nie wiem jakie mają ET i muszę jechać 80km w ciemno :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...