Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, aż sam nie wierzę, że to napisałem :blink:

66,5 to jest rozmiar otworu od Mercedesa, do Audi/VW naturalnie 57,1mm.

Zapewne miałem na myśli na co uważać, bo MB ma felgi w identycznym rozmiarze jak B5, tylko różni się otworem centrującym.

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Czy zakładał ktoś felgę 17' 6j et 42?

Jaka opona będzie do tej szerokości górną granicą a jaka optymalna?

Opublikowano

Witam

Czy zakładał ktoś felgę 17' 6j et 42?

Jaka opona będzie do tej szerokości górną granicą a jaka optymalna?

Wszystko masz tu:

http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Szerokosc_opony__a_szerokosc_felgi_,3,32,15.html

Ja bym załozył max 205. Sam w lato bede zakladal 6.5Jx16'' ET 45 (i jakis dystans) a na nie 205/55

Opublikowano

szczerze to myślałem o 225 i profil 45

205 to ja w zimie smigam heh

a co do ET będzie potrzebny jakis dystans żeby to miało "ręce i nogi" ?

Opublikowano

6j to trochę mało do 225. Min 7.0, Max 8.5

Opublikowano
szczerze to myślałem o 225 i profil 45

na 6J? nigdy w zyciu :no: 205 bedzie optymalna

Opublikowano

a co do ET będzie potrzebny jakis dystans żeby to miało "ręce i nogi" ?

Mozesz włożyć flansze 10-15mm. Chyba ze masz idealne drogi u siebie w okolicy to grubsze..

Do 225/45 to felga min 7" szeroka musi byc, a najlepiej 7.5

Opublikowano

Witam!!

Czy te koła wejdą do mojej ślicznotki A4B5?

Jestem nowicjuszem ale z tego co widze na tej aukcji:

http://allegro.pl/item794807990_15_vw_audi_zima_dunlop_6_mm_zobacz.html

ET wynosi 47 a do audi powinno być 45. Sprawi to jakąś różnice?

Prosze o szybką odpowiedz bo na 20:00 jestem umówiony aby obejrzeć te kołka.

Pozdrawiam

Łukasz

Opublikowano

ET nie jest tutaj problemem.

Opublikowano

Wie ktoś czy felgi seryjne stalówki do Passata b5 będą pasowały do A4 b5?

Opublikowano

Wie ktoś czy felgi seryjne stalówki do Passata b5 będą pasowały do A4 b5?

Będą pasować

Opublikowano

witam

wiele watkow czytam i chce sie upewnic bo wielu z was sie na tym zna z praktyki,chce załozyc do mego autka 8jx16H2.ET35 z oponami 205x55x16 i czy bedzie dobrze? bo teraz mam 7,5''x17xET45 z oponami 235x45x17

prosze o podpowiedz dzieki

Opublikowano

witam

wiele watkow czytam i chce sie upewnic bo wielu z was sie na tym zna z praktyki,chce załozyc do mego autka 8jx16H2.ET35 z oponami 205x55x16 i czy bedzie dobrze? bo teraz mam 7,5''x17xET45 z oponami 235x45x17

prosze o podpowiedz dzieki

mysle ze 8'' szerokosci to troche duzo jak na 205/55. Felga bedzie narazona na obtarcia. A jak Ci lezy 235 na 7.5 calowej feldze?

Opublikowano

powiem ze swietnie auto sie prezentuje szeroko wyglada [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:23_________________________________________________a co do tej szerokosci? to mozesz wiecej napisac ja duzo? i jakie obtarcia?[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:26_________________________________________________dopytuje bo mam okazje kupic felgi ATS tanio za 300zł i na zime chcialem takie wrzucic

Opublikowano

Felga bedzie wystawac i dlatego bedzie narazona na obtarcia o krawezniki etc. Tu masz tabelke zalecanych szerokosci felgi do danych opon:

http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/Szerokosc_opony__a_szerokosc_felgi_,3,32,15.html

Na upartego wejdzie ale lepiej by było na 8'' zalozyc 215. Jak na 16'' to mocno szeroka felga - na zime nie bardzo :mysli:

Opublikowano

DZIEKI

CHOC TERAZ TO SAM NIEWIEM CO ZROBIC![br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________A DYSTANSE COS BY ZMIENIŁY?

Opublikowano

Albo 215 na tą 8'' felge albo weższą felge o 0.5-1'' i wtedy 205.

Opublikowano

DZIEKI

CHOC TERAZ TO SAM NIEWIEM CO ZROBIC![br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________A DYSTANSE COS BY ZMIENIŁY?

Dystanse nie zmienią szerokości felgi ;)

Poszukaj 7Jx16'' :good:

Opublikowano

dzieki za wszystkie podpowiedzi

Opublikowano

Czy w A4 B5 na feldze 7x16 et45, oponie 225/55 będzie coś tarło??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.