Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

mamy pytanko jakie ET ma audi A4 B5 i A6 C5 ? chodzi mi głównie o to czy zmieszczę tam felgi do A8 o rozstawie śrub 5x112

i szerokości 8J x 18" oraz ET 48 :mysli:

Potrzebne będą dystanse bo obciera. 10 mm wystarczy :good:

myślę że wystarczające, no chyba ze 13mm :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślę że wystarczające, no chyba ze 13mm :cool1:

Na 100% wystarczy 10 mm..., taki zestaw mam u siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam u siebie 17" 225/45 aktualnie najprawdopodobniej 8j i et 30 lub 35(nie wiem bo z takimi juz kupiłem) i nic mi nie wystaje i z racji tego ze mam 2 oponki do wymiany zastanawiam sie czy by czasami do tyłu nie kupic 245/40 JAk myslicie nie ma zadnych przeciwskazan?Chyba nie powinno wystaawac co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

245/40 JAk myslicie nie ma zadnych przeciwskazan?Chyba nie powinno wystaawac co?

Wystawać jeszcze nie powinno ale 245 na feldze 8J to z deka balon :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na tyle 255/35 i jest całkiem spoko, ale już czekam na oponkę i zmieniam na 225/40, szczerzę mówiąć myślałem że będzie tarło ale na ET35 jest elegancko, przy zawieszcze -40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie do was poniewaz nie jestem w tym zbyt dobry jezeli kupie felgi 18/8j et 45 czy i zaloze na nie opony 245 na tyl i 235 na przod to czy calosc mi podejdzie do mojej a6

panowie pilnie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie do was poniewaz nie jestem w tym zbyt dobry jezeli kupie felgi 18/8j et 45 czy i zaloze na nie opony 245 na tyl i 235 na przod to czy calosc mi podejdzie do mojej a6

panowie pilnie prosze o pomoc

Trochę za szerokie opony do tej felgi. Będzie balon :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam felgi 17/7.5j i opone 235/45 wiecmysle ze u ciebie bedzie ok ta 255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zalozyc 235 i 245 na tyl i dlatego pytam jak to bedzie czy z et 45 wogole podejdzie do mojej a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzieki bardzo mi pomogles gdybys czegos kiedys w radomiu potrzebowal wal smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

mam male pytanko, przymierzam sie do felg mam7 nuvo 8"x17" z et 35 czy beda pasowaly z oponami 225x45 niedawno kupilem nowe opony i glupio znow robic sobie koszty, a co do szerokosci felgi, 8" z et 35 ???? nie za szerokie? nie za male et???nie beda gdzies obcierac?? a moze wie ktos jak ma sie to do mocy auta?? niestety moja audi a4 b6 (8e) ma tylko 74kw :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

mam male pytanko, przymierzam sie do felg mam7 nuvo 8"x17" z et 35 czy beda pasowaly z oponami 225x45 niedawno kupilem nowe opony i glupio znow robic sobie koszty, a co do szerokosci felgi, 8" z et 35 ???? nie za szerokie? nie za male et???nie beda gdzies obcierac?? a moze wie ktos jak ma sie to do mocy auta?? niestety moja audi a4 b6 (8e) ma tylko 74kw :(

Będzie OK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie pytac, to sprawdzcie czy juz podobnego pytania nie bylo. Po co w kolo walkowac to samo..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc. mam pytanie. Przymierzam sie do zakupu felg s-line 5-cio ramiennych i chce do mojej a4 założyć fele 17 7,5` aleniewiem jakie et będzie dobre. Oponki 215 ewentualnie 225 na 50 . Może nie jest to szczyt marzeń ale staram się pogodzić jakoś komfort i design :wink4: Bardzo prosze o odpowiedź jakie et do takich felg i opon oraz czy musze obniżać auto zebynie stało jak na drabinie czy będzie tak samo jakby stało na 15` ale na balonie 65. dzięki za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc. mam pytanie. Przymierzam sie do zakupu felg s-line 5-cio ramiennych i chce do mojej a4 założyć fele 17 7,5` aleniewiem jakie et będzie dobre. Oponki 215 ewentualnie 225 na 50 . Może nie jest to szczyt marzeń ale staram się pogodzić jakoś komfort i design :wink4: Bardzo prosze o odpowiedź jakie et do takich felg i opon oraz czy musze obniżać auto zebynie stało jak na drabinie czy będzie tak samo jakby stało na 15` ale na balonie 65. dzięki za odp:)

Przede wszystkim opony 215/45 albo 225/45. Co do felg to ET 35 :wink4: No i pasuje obniżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...