Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

jakie dystanse sa najlepesze (jaka firma itp)

H&R :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakie dystanse sa najlepesze (jaka firma itp)

H&R :good:

Zdecydowanie H&R, sam mam takie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam najtansze z allegro i sobie bardzo chwale, zero bicia, idealnie wyciete otwory.. jak ktos sie tym zajmuje na codzien to w dystansach nie ma wielu rzeczy ktore mozna zapsuc, wazne zeby nie kupowac dystansow robionych przez kolege w garazu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam najtansze z allegro i sobie bardzo chwale, zero bicia, idealnie wyciete otwory.. jak ktos sie tym zajmuje na codzien to w dystansach nie ma wielu rzeczy ktore mozna zapsuc, wazne zeby nie kupowac dystansow robionych przez kolege w garazu :wink4:

oczywiście masz racje , zgodze się z Tobą , ale Kristof pytał o najlepsze ,a H&R za takie uchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6J to nie zaszerokie ale już powinna ładnie wyglądać felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie oponki wchodzą na te fele???

[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 13:12_________________________________________________Mam do wzięcia w dobrym stanie za 800pln i tak się zastanawiam czy szukać innych czy brać te- A4 mam w automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie co sądzicie o felach Borbeta 17" ET35 6J będą pasować do B5 ???. Nie jestem tylko pewien tego 6J czy nie za wąskie no i jakie oponki trzeba tam dołożyć ??

Tu masz tabele :

http://www.a4-klub.pl/smf/opony_a_szerokosc_felgi_tabela_jakie_opony_do_jakiej_felgi-t25894.0.html

do takiej felgi nie ma opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba dam sobie spokój z tymi felami.

Jak sie napaliłeś to weź tylko troche lipnie bedzie wyglądać

Swoją drogą pierwszy raz spotykam felge 6J w 17 calach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba dam sobie spokój z tymi felami.

Jak sie napaliłeś to weź tylko troche lipnie bedzie wyglądać

Swoją drogą pierwszy raz spotykam felge 6J w 17 calach :mysli:

205 by naciągnął tylko lekki balon by był ale za to na osiągach by nie stracił bo pewnie felga lekka jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205 by naciągnął tylko lekki balon by był ale za to na osiągach by nie stracił bo pewnie felga lekka jest :wink4:

ch.j z osiągami , ważny jest wygląd :kox: :kox: jak ja zwale mojego tylnego kapcia to jest co oglądać 8.5J 235/45 to jest guma :good::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felge 18"/8" i ET 45 na to kupuje opony 225/40 i obnizam zawieche Eibach ProKit -30mm i wiem ze kola beda mocno schowane wiec potrzebuje dystansu a z tego co czytałem musi być z pierscieniem...

Znalazłem goscia ktory mi zrobi dystanse bo mam otwór centrujacy w feldze 72,5mm wiec nie ma problemu ze zrobieniem dystansów z otworem na piaste 57,1 i pierscieniem centrujacym na 72,5

Teraz tylko czy jak do tej feli dam z przodu dystans 10mm a do tyłu 13 to bedzie git??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felge 18"/8" i ET 45 na to kupuje opony 225/40 i obnizam zawieche Eibach ProKit -30mm i wiem ze kola beda mocno schowane wiec potrzebuje dystansu a z tego co czytałem musi być z pierscieniem...

Znalazłem goscia ktory mi zrobi dystanse bo mam otwór centrujacy w feldze 72,5mm wiec nie ma problemu ze zrobieniem dystansów z otworem na piaste 57,1 i pierscieniem centrujacym na 72,5

Teraz tylko czy jak do tej feli dam z przodu dystans 10mm a do tyłu 13 to bedzie git??

Będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z otworem na piaste 57,1 i pierscieniem centrujacym na 72,5

A felga ma otwór 72,5 ????

Jeśli masz juz te fele to załóż i sprawdz jaki musisz mieć dystans , nie kupuj w ciemno 10mm/13mm , jesli nie masz jeszcze felg to sie wstrzymaj bo w razie wtopy szkoda kasy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z otworem na piaste 57,1 i pierscieniem centrujacym na 72,5

A felga ma otwór 72,5 ????

Jeśli masz juz te fele to załóż i sprawdz jaki musisz mieć dystans , nie kupuj w ciemno 10mm/13mm , jesli nie masz jeszcze felg to sie wstrzymaj bo w razie wtopy szkoda kasy :thumbdown:

Mam juz te fele na chacie - w tym tygodniu bede miał opony 225/40 ale nie moge założyć bo ja jestem w szwecji a koła w PL. Przyjeżdzam na piatek/sobota/niedziela wiec nie mam zbytnio czasu na próby i ewentualne zamowienie dystansów :no:

Felga to 18"/8" i ET45 otwor centrujacy 72,5 ale z założonym pierscieniem na 57,1.

Z tego co szukałem/czytałem to przy tych parametrach chłopaki nawet ET30 wrzucali wiec jak po założeniu dystansów bede miał ET35 przód i ET32 tył powinno być dobrze i się prezentować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET48, z dystansem będzie miodzio, poczytaj dobrzę wątek a dowiesz się wszystkiego :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy pytanko jakie ET ma audi A4 B5 i A6 C5 ? chodzi mi głównie o to czy zmieszczę tam felgi do A8 o rozstawie śrub 5x112

i szerokości 8J x 18" oraz ET 48 :mysli:

Potrzebne będą dystanse bo obciera. 10 mm wystarczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...