Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wyglądają felgi czy całość na samochodzie?

Felgi mam takie jak w tej aukcji

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-stalowe-audi-vw-15-5x112-tanio-i1950610915.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi stalowe z ET45 (pozostało po B5) i troche na B6 śmiesznie wyglądają ponieważ są mocno schowane. Wyczytałem na forum że dobrze wyglądają ET33 max 37 wiec jak wstawie dystanse 1cm do bedzie git?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi stalowe z ET45 (pozostało po B5) i troche na B6 śmiesznie wyglądają ponieważ są mocno schowane. Wyczytałem na forum że dobrze wyglądają ET33 max 37 wiec jak wstawie dystanse 1cm do bedzie git?

tak

A mozna wiecej np 15-20mm czy 10mm to min a zarazem max jaki mozna wstawić. Zawias 1BV.

yogi 3000

tez mam takie jak w aukci i czy podejdzie to do a4 B7 z seryjnymi hamulcami ??

Jak masz z przodu tarcze 288 to wejdą a jak wiecej 312 lub 320 to nie wejdą a najlepiej napisz do devastationa on bez namysłu Ci odpowie jakie masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek czy w b6 jest taki sam profil blotnikow,wahaczy i nadkoli co w b5? chodzi o to, czy w tych modelach bedzie podchodzic to samo ET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiecej np 15-20mm czy 10mm to min a zarazem max jaki mozna wstawić. Zawias 1BV.

wszystko zależy od szerokości tych felg

A-rek czy w b6 jest taki sam profil blotnikow,wahaczy i nadkoli co w b5? chodzi o to, czy w tych modelach bedzie podchodzic to samo ET?

są minimalnie inne więc i podchodzą inne ET

Jakie ET najlepiej pasuje do B6??

tak jak mówiłem wcześniej wszystko zależy od szerokości felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko a wiec... chce sobie kupic alu 16" ale zastanawia mnie ET jakie moze byc najwieksze bo mam do kupienie alu z oponami 205/55/R16 ET 50 czy w mojej a4b5 98r beda pasowaly. a najlepiej doradzcie mi czym sie kierowac przy kupnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko a wiec... chce sobie kupic alu 16" ale zastanawia mnie ET jakie moze byc najwieksze bo mam do kupienie alu z oponami 205/55/R16 ET 50 czy w mojej a4b5 98r beda pasowaly. a najlepiej doradzcie mi czym sie kierowac przy kupnie

tak będą pasowały ale koła będą dośc mocno schowane w nadkolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. a o jakich najlepszych parametrach kupic 16" do mojej audiczki

Najlepiej to 7,5x16H2 ET45 myślę że będą taki w sam raz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy do mojej A4 będą pasowały 6,00Jx15 5x112 ET55 są to stalowe felgi od Forda Galaxy i na zimę potrzebuję, duże jest ET i nie wiem czy mogę je brać - są gratis od kolesia. Obecnie mam 16 alu i szkoda ich na zasoloną zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym większe Et to bardziej są schowane koła w nadkolach :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________

Pytanko, czy do mojej A4 będą pasowały 6,00Jx15 5x112 ET55 są to stalowe felgi od Forda Galaxy i na zimę potrzebuję, duże jest ET i nie wiem czy mogę je brać - są gratis od kolesia. Obecnie mam 16 alu i szkoda ich na zasoloną zimę.

Troszkę za bardzo będą wystawały j musisz założyć pierścienie centrujące :no:bo w piaście będzie luz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy do mojej A4 będą pasowały 6,00Jx15 5x112 ET55

Troszkę za bardzo będą wystawały

po co piszesz takie głupoty :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy obniżeniu -40 w moim avancie Jakie mogę dać najmniejsze ET na przodzie i tyle. Felga 8" 18" opona 225/40 czy na tyle przy ET 31 Będzie gdzieś tarło a na przodzie przy ET 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi stalowe z ET45 (pozostało po B5) i troche na B6 śmiesznie wyglądają ponieważ są mocno schowane. Wyczytałem na forum że dobrze wyglądają ET33 max 37 wiec jak wstawie dystanse 1cm do bedzie git?

Na lato mam felgi 17 szer 7,5 ET43 i opony 235 i jest OK

Na zime mam felgi 15 szer 6 ET45 i opony 195 i nie jest OK

wg obliczeń jak założe dystanse 20mm to powinny podobnie wystawać jak letnie, czy dobrze policzyłem? czy nie za duży dystans? Jeśli nie to jakie dystanse zastosować (materiał, czy przelotowe itd)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello problem lekki jest/był(po przeczytaniu paru stron tego działu) OTÓŻ :

Pacjent to B5 Avant Quatrro z zawieszeniem 1BE

Zimówki 195/65/15

Felgi niestety Mercedes 15" i 7" ET37, wiec nie będą schowane, otwór centrujący 66.6mm ale spoko pierścienie centrujące zanabędę

PYTANIE - czy 7" nie będzie za szeroko mimo dość niskiego ET?

Sprawę tzw. "naciagu" 195 na 7" pomijam bo będzie to bardzo lekki naciąg...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...