Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

a czy do b5 avant pasować będą 8,5J, ET 35 ? 18" oczywiście...

jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu

na takie koła chcę założyć opony 215/40, ewentualnie 225/40, da radę? auto mam nieco obniżone....

z przodu będzie kiepsko przy 225/40 więc bierz 215/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy do b5 avant pasować będą 8,5J, ET 35 ? 18" oczywiście...

jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu

na takie koła chcę założyć opony 215/40, ewentualnie 225/40, da radę? auto mam nieco obniżone....

z przodu będzie kiepsko przy 225/40 więc bierz 215/40

Dzięki! już opony mam - przód i tył będzie 215/40, tak jak pisałem. wkrótce u mnie w temacie będą zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany 16cali 7,5j ET45 nie będzie nic obcierać od środka? takie kapcie mi przewiózł kolega bo pomylił 35 z 45 :kox:

A nie bardzo mam czas sprawdzić to w realu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany 16cali 7,5j ET45 nie będzie nic obcierać od środka? takie kapcie mi przewiózł kolega bo pomylił 35 z 45 :kox:

A nie bardzo mam czas sprawdzić to w realu

bedzie gicior :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET przy felgach 19 cali przód 8,5 cala a tył 9,5. Auto A4 B6 1.8TQ. dodam że opona 235. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy felgi o takich parametrach 17' ET 35 17x7J będą wystawały w audi a 4 i jak będą wyglądały względem org 16 słoneczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy felgi o takich parametrach 17' ET 35 17x7J będą wystawały w audi a 4 i jak będą wyglądały względem org 16 słoneczek ?

nie beda wystawały bedzi git :good: Ja tak wlasnie mam, w wzgledem slonczek :mysli: jakie tam masz et?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w słoneczkach mam ET42,piasta 57,1 mm,7Jx16 a na felgę 17 o szerokości 7J opony 225 nie będą za szerokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w słoneczkach mam ET42,piasta 57,1 mm,7Jx16 a na felgę 17 o szerokości 7J opony 225 nie będą za szerokie?
Bedzie dobrze.. :good: po prostu kolo pójdzie na zewnatrz o 7 mm, optymalne dla szerokosci 225 jest 7,5 cala, ale spokojnie moze byc 7 cali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na felgę 17 o szerokości 7J opony 225 nie będą za szerokie?

kiepska opona jak na tak wąską felge, polecam ci 205/50 (ewentualnie 215/45 bądź /50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :),Panowie mam pytanie bo chcę kupić jakieś ładniejsze felgi do mojego Avanta B5 i znalazłem 16" 7,5J BBS z Audi V8 ale mają ET35 chcę na to założyć oponę standardową 205/55 i moje pytane brzmi czy mam jaką kolwiek szansę przytrzeć rantami o nie?

Bo mam doświadczenie z golfa na Bilstein-ie B6 i H&R-ach ET13 tarło zawsze na nierówności ,a ET28 tylko z tyłu i to rzadziej ,ale chcę już mieć święty spokój z tym. Później będę miał jeszcze dwuczęściowe BBS 17" (chyba też 7,5J) z VW o ET37 z oponą 205/50 i mam to samo pytanie.

Podpowiecie? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy :hi: czy takie felgi z oponami 205/50 lub 205/55 i obniżonym zawieszeniem o 20mm nie będzie obcierać o wahacze czy inne części zawieszenia?

Średnica: 16"

Szerokość: 7J"

Roztaw otworów: 5x112

Otwór centralny:dobrany do auta (70,0 - )

Osadzenie (ET): 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam:

Mam zamiar kupić felgi stalowe 16" i do tego zimówki Continental ContiWinterContact 205/55 91H. Rozstaw śrub 5x112 jeśli się nie mylę. Co o tym sądzicie?

Jakieś konkretne ET by pasowało czy nie zwracać na to uwagi. Dzięki za każdą podpowiedź. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam:

Mam zamiar kupić felgi stalowe 16" i do tego zimówki Continental ContiWinterContact 205/55 91H. Rozstaw śrub 5x112 jeśli się nie mylę. Co o tym sądzicie?

Jakieś konkretne ET by pasowało czy nie zwracać na to uwagi. Dzięki za każdą podpowiedź. :hi:

najlepiej z et 37-32 ja mam et 40 i są za bardzo schowane w nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem..

na oku mam koło z Porsche 20" o 9 calach szerokości, koła mają wysokie ET, bo aż 60. Jak wiadomo w prosiakach mamy inny rozstaw śrub, dlatego muszę zastosować dystans zmieniający rozstaw.

adapter ma 15mm szerokości, tak więc ET zmniejszy się do 45. Zastanawiam się czy ma to prawo się zmieścić ? Wiadomo opona będzie bardzo wąska pewnie 215/30.

Ma ktoś dobrą wyobraźnie i byłby w stanie mi powiedzieć jak to by wyglądało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...