Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Probpem z odpaleniem


Yoke02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpaleniem auta.sytuacja wyglada tak ze jechalem autem, auto stracilo moc , zaswiecila sie kontrolka EPC i zgaslo, wymienilem bezpiecznik od pompy paljwa bo sie spalil, 1 dzien auto chodzilo i znow sie zepsulo, nie mialem czasu aby zajrzec do niego bo sie szybko ciemno robilo, ale wczoraj wymienilem przekaznik z numerem 370, byl spalony, pompe slychac ale nie odpala. Auto stalo 3 dni na mrozie ale akumulator jest nowy, ma zaledwie miesiac wiec nie powinien sie rozladowac, jednakze na kable tez nie pomoglo odpalic auta. Akumulator wzialem do ladowania ale jesli to nie pomoze to gdzie szukac? Po podpieciu komputera bledy to P1020,01826,01794 i tylko tyle. W sterowniky sa 2 przekazniki gdzie wedlug googla odpowiadaja za ten sterownik silnika tylko i sa cale. Gdzie moga byc przekazniki czy bezpieczniki odpowiadajace za swiece/cewki(moze iskry nie chca dac)? Nie mam juz pomyslu.A4b6 2.0fsi avant 150ps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisnienie paliwa jest ok. Wyskoczyly mi takie bledy jak 00668, 01206, 01826, p1602. Akumulator naladowany. Nie wiem co moze tam byc. Kilka tygodni temu wyskoczyl mi blad system nox , nie wiem co to ma do znaczenia bo jak wyczytalem to moze miec cos wspolnego z sonda lambda... czy czujnik polozenia walu korbowego moze tez powodowac takie jaja? Czy cos moze to ma wspolnego z systemem nox? Prosze koledzy pomozcie bo auto juz 5 dzien stoi i go ogarnac nie moge a potrzebuje go do pracy. Czy moze jeszcze jakis przekaznik sprawdzic czy nie spalony? Jesli tak to gdzie ich szukac

Screenshot_20190125-074712_OBDeleven.jpg

Screenshot_20190125-074647_OBDeleven.jpg

Screenshot_20190125-074655_OBDeleven.jpg

Screenshot_20190125-074628_OBDeleven.jpg

Screenshot_20190125-074636_OBDeleven.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz iskrę bo mógł paść czujnik położenia wału. Do przejrzenia przewody masowe aku, klemy, i ładowanie 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladowanie jest, kable wszystkie sprawdzilem, nie moge tylko znalezc czujnika polozenia walu korbowego, da rade jakos od gory dojsc w a4b6 avant czy trza na podnosnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy jest iskra. Czujnik powinien być w okolicy filtra oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz znalazlem czas aby cos napisac, czujnik walu dziala, iskra jest, nie slychac pompy paliwa. Zamowilem nowa orginalna tu w de bo nie ma zamiennika do tego nigdzie, w polsce tez nie maja koszt normalny 600 euro ale udalo sie zalatwic kontakt do polaka co robi w serwisie i sprzedal za 350 euro tylko dziwi mnie to ze ma 3 wejscia na weze do paliwa, spotkal sie ktos z czyms takim? Dopiero w srode bede bral sie za wymiane tej pompy ale dziwia mnie te 3 wejscia... normalnie sa 2. Na etce tez pokazuje ponpe na 3 wejscia. Jak wymienie to dam znac i porobie zdjecia jak to u mnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 2003 rok auta wiec raczej nie bylo wtedy adblue. Pytal sie mnie tylko czy quatro tam nie mam ale nie mam. Numery wg etki sie zgadzaja a czy wg tego co tam jest to jutro sie okaze ? po zatym to benzyniak a z tego co wiem to adblue jest do diesla

Edytowane przez Yoke02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Pompa wymieniona auto chodzi. Wystarczylo na ten 3  jakby to ujac slot dokupic zaslepke i tyle. 

20190213_140527.jpg

20190213_125830.jpg

20190213_102902.jpg

20190213_125836.jpgdodam jeszcze tyle ze jakby kto szukal numeru pompy do audi a4b6 2.0fsi 150ps automat 2003 rok to orginalna wsadzona jest 8E0 919 051 M ale pasowac bedzie tez 8E0 919 051 CR tylko wtedy ta zaslepke trzeba dokupic

Edytowane przez Yoke02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...