Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak lini odcięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, lasic89 napisał:

Soczew masz zaraz przy pomalowanej maskownicy czy masz jakąś przerwę? 

Miałem wsadzone pierścienie centrujące z b8,ale przez ten dystans które robiły był problem z opieraniem się palnika o przetwornice koito przy zamykaniu lampy i musiały wylecieć. Teraz projektor siedzi na maskownicy i dzięki temu nic nie blokuje poziomowania. 

Opublikowano

Przesłona wygląda na 167. Załóż 164 będzie większy schodek. 

Opublikowano

U mnie nie jest idealnie wycentrowane ale lepiej już nie mogłem... 

IMG_20190213_165132.jpg

IMG_20190213_165118.jpg

Opublikowano
15 minut temu, Gwerty napisał:

Przesłona wygląda na 167. Załóż 164 będzie większy schodek. 

Co do tego schodka to chodziło mi o te że diagnosta mi ustawił światła tak jak na zdjęciu z posta 6 

Opublikowano
56 minut temu, Gwerty napisał:

Przesłona wygląda na 167. Załóż 164 będzie większy schodek. 

167 i 164 to przedlifty? Mam kilka projektorów poliftowych wszystkie mają przesłony 055. Na filmie widać jak świecą 

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Udało mi się wycentrowac jedna lampę jutro druga. Jak narazie świecą w ten sposób... W sumie i tak się nie nastawiam że będzie tak jak Tobie Pila IMG_20190213_193438.jpg

A jest możliwe że te projektory świecą gorzej na d2s niż na d3s? Czy bez różnicy 

Opublikowano

W zależności jaka temp. barwowa.  Tej samej marki i temp. barwowej świecą podobnie. 

Opublikowano
3 godziny temu, pila24 napisał:

167 i 164 to przedlifty? Mam kilka projektorów poliftowych wszystkie mają przesłony 055. Na filmie widać jak świecą 

 

Ok. Ale przesłony pasują i do poliftowych projektorów al b8 .  Spotkałem projektory polift z założonymi różnymi przesłonami z przedlifta.  Zresztą w polifcie tez są przesłony z różnymi numerami. 

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano
49 minut temu, Gwerty napisał:

Ok. Ale przesłony pasują i do poliftowych projektorów al b8 .  Spotkałem projektory polift z założonymi różnymi przesłonami z przedlifta.  Zresztą w polifcie tez są przesłony z różnymi numerami. 

Wiem ze pasują,mam parę przedliftowych projektorów w idealnym stanie i będę testował jak soczewka poliftowa i inna przesłona wpływa na wiązkę światła.  

Edytowane przez pila24

Opublikowano
Godzinę temu, lasic89 napisał:

A jest możliwe że te projektory świecą gorzej na d2s niż na d3s?

Sprawdzałem na d1s,d3s,d4s i szczerze to ilość światła mierzona w luxach jest praktycznie taka sama na każdym sprawnym palniku.  Największy wpływ ma stan odbłysnika i klosz lampy. 

Opublikowano
W dniu 9.02.2019 o 22:33, michalek510 napisał:

Adaptery mam wycinane, soczewki kupiłem od gościa z forum co tym handluje.  Zaznaczyłem linie odcięcia pierwszą bo nie wiem czy dobrze ją aparat wychwycił.

IMG_20190209_221444.jpg

prawy projektor jest OK i to jego linia odcięcia.

lewy jest za wysoko i obrócony w prawo - miałem to samo na tych metalowych adapterach... musiałem fasolki porobić żeby obrócić projektor w lewo... 

pamięaj, że do regulacji masz 2 śruby - góra dół i lewo prawo.... jak lewo-prawo będzie mocno przestawiona to regulacja góra-dół będzie też troszkę przekaszać (obracać) linię odcięcia...

Generalnie ten lewy musi zejść do wysokości prawego, żeby linie się pokryły (dolna z dolną i górna z górną ,,,,,,,,,/''''''''''''',,,,,,,,,/''''''''''''

Jesli to się nie udaje regulacją to masz źle założone projektory, za mało wypiłowałeś plastiku lub jeszcze gdzieś coś się oparło...

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.02.2019 o 20:00, pila24 napisał:

W dzień zrób foto lampy by było widać jak soczewka jest osadzona w maskownicy. U Ciebie w lewej lampie projektor jest źle osadzony. Zaraz fotkę wrzucę jak od przodu to powinno wyglądać.

7a63f7e841ab4473med.jpg

Na zdjęciu widać ze oprawka soczewki(u mnie pomalowana na czarno) dolega równo z każdej strony do maskownicy ,wtedy nie ma bata że będzie krzywo świecił.

Ok, jutro w dzień popatrzę dokładnie co i jak, bo teraz już ciężko zdjęcie zrobić,a nie miałem cały tydzień dostępu do samochodu. Ale widzę że u mnie faktycznie delikatnie na samym dole odstaje, a na prawej lampie przylega bdb.

Edytowane przez michalek510

Opublikowano
27 minut temu, michalek510 napisał:

Ale widzę że u mnie faktycznie delikatnie na samym dole odstaje, a na prawej lampie przylega bdb.

Trzeba otworzyć Twoją lewą lampę i zobaczyć co tam się dzieje. To że troszkę  projektor odstaje od maskownicy to nie spowoduje takiego efektu jaki jest u Ciebie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.