Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 lift by A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Samochód jest już u mnie prawie rok ale jakoś dopiero teraz znalazłem czas by założyć temat.....

Nie ma co się rozpisywać bo wszystko widać na zdjęciach ☺️

 

 

IMG_20181126_111851.jpg

IMG_20190214_122911aa.jpg

IMG_20190214_122916aa.jpg

IMG_20190214_122938a.jpg

IMG_20190214_122949aa.jpg

IMG_20190214_122959aa.jpg

IMG_20190214_123007_1aa.jpg

IMG_20190214_123052.jpg

IMG_20190214_123100aa.jpg

IMG_20190214_123113aa.jpg

IMG_20190214_123133.jpg

IMG_20190214_123237.jpg

Opublikowano

Gratulacje , bo auto jest naprawdę ekstra?jedynie o czym pomyslalem jak zobaczyłem twoje auto , że 21 cali koło by tu pasowało:naughty:

Opublikowano

Piękna ta twoja a6, foteli zazdraszczam, koło nawet na zime krzywdzi to auto, zrób coś z tym :grin: albo chociaż przerób w photoshopie :whistling::grin:

Opublikowano

Wreszcie się pochwaliłeś, dobra jest ?

Opublikowano

Ładna polift z tymi lampami jest mega za....bisty???

Opublikowano

Światła masz Matrixy? 

Opublikowano

Czy dobrze myślę FFB? ? 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, instruktor83 napisał:

Gratulacje , bo auto jest naprawdę ekstra?jedynie o czym pomyslalem jak zobaczyłem twoje auto , że 21 cali koło by tu pasowało:naughty:

Dzięki ;)

No nie będę ukrywał, ale rozglądałem się już co nieco za 21" więc temat jak najbardziej do ogarnięcia

21 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Piękna ta twoja a6, foteli zazdraszczam, koło nawet na zime krzywdzi to auto, zrób coś z tym :grin: albo chociaż przerób w photoshopie :whistling::grin:

Dzięki ;)

Też miałem takie pierwsze wrażenie ale już się przyzwyczaiłem :P

21 godzin temu, szafa napisał:

Wreszcie się pochwaliłeś, dobra jest ?

Dzięki Szafa :)

21 godzin temu, peter22 napisał:

Ładna polift z tymi lampami jest mega za....bisty???

Dzięki ;)

19 godzin temu, rodosbwa napisał:

Światła masz Matrixy? 

No niestety nie :(

Przed zakupem radziłem się tutaj na forum i potwierdzono mi, że to Matrixy ale po kupnie okazało się coś innego.....  teraz już je rozróżniam

19 godzin temu, MaciekPL napisał:

Czy dobrze myślę FFB? ? 

No niestety nie :P

Opublikowano

Właśnie przy kupnie też miałem z tym problem... Udało mi się poznać po dynamicznym kierunku z przodu ( zawsze jest dynamiczny w dzień i nocą). 

Opublikowano
  • Autor

W zeszłym sezonie letnim auto wyglądało tak, czy tak będzie i w tym..... czas pokaże ?

DSC_0029 (2).JPG

DSC_0051.JPG

Opublikowano

co prawda jakimś miłośnikiem rotora nie jestem ale wygląda całkiem ok, powiedz mi jak z komfortem na zawieszeniu s-line??

Opublikowano

Jak rotor to tylko w wersji z rs5 ? co nie zmienia faktu że i tak jest śliczna ?

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, marcin_o23 napisał:

co prawda jakimś miłośnikiem rotora nie jestem ale wygląda całkiem ok, powiedz mi jak z komfortem na zawieszeniu s-line??

Komfort jak najbardziej ok, w ogóle nie czuć żeby zawieszenie było inne niż seryjnie ?

14 minut temu, szafa napisał:

Jak rotor to tylko w wersji z rs5 ? co nie zmienia faktu że i tak jest śliczna ?

Masz rację w 100% ?

Opublikowano

Piękny ten twój kombiak ;)  wnętrze petarda. Biała i rotor ? 

Opublikowano
W dniu 15.02.2019 o 14:57, rodosbwa napisał:

Właśnie przy kupnie też miałem z tym problem... Udało mi się poznać po dynamicznym kierunku z przodu ( zawsze jest dynamiczny w dzień i nocą). 

Czy tylko po tym można poznać? Nie wiedziałem, że te reflektory jeszcze się dzieliły na 2 rodzaje - myślałem, że to już matrixy jak soczewki nie ma.

Opublikowano

matrixy to zupełnie inne lampy niż ledy. działają bez porównania lepiej.. żałuję, że u mnie w przedlifcie są "tylko" ledy. choć po przejściu z ksenonów już była ogromna różnica.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, jedrekx napisał:

matrixy to zupełnie inne lampy niż ledy. działają bez porównania lepiej..

Matrixy mają parę "bajerów" więcej ale jeśli o świecenie to aż takiej dużej różnicy nie ma ;) (Jeździłem na Matrixach)

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, serek92 napisał:

Piękny ten twój kombiak ;)  wnętrze petarda. Biała i rotor ? 

Dzięki ?

Opublikowano
Godzinę temu, A-rek napisał:

Matrixy mają parę "bajerów" więcej ale jeśli o świecenie to aż takiej dużej różnicy nie ma ;) (Jeździłem na Matrixach)

trochę jest ;) ostatnio jechałem 1200 km z matrixami w nocy i naprawdę rewelacja :)

Opublikowano

No dobra, ale po czym rozpoznac ledy vs matrixy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.