Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrny z czerwonym


blitzkrieg

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie. Chciałbym jakoś fajnie pokolorować mojego awanturnika, mam już pewien pomysł, ale nie wiem jak się będzie to prezentować. Zaciski hamulcowe są czerwone, a auto jest w kolorze LY7W (srebrny), z chromowanymi relingami na dachu. Fajnie to wygląda, jednak zastanawiam się jeszcze nad jakimiś czerwonymi wstawkami, tylko nie wiem gdzie ? ktoś ma może jakieś zdjęcia, jakby to się prezentowało? Patrzyłem w grafice google i nie mogę nic znaleźć ?

Edytowane przez blitzkrieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy dzrzwiowe , lusterka , logo OOOO z przodu i tyłu = musisz zasymulować lub okleić na próbę folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Listwy dzrzwiowe , lusterka , logo OOOO z przodu i tyłu = musisz zasymulować lub okleić na próbę folią.

Według mnie jak zrobi te elementy na czerwono to będzie wieś ale no o gustach sie nie dyskutuje :D

Widziałem gdzieś kiedyś Srebrne A4 z Czarnymi tak jak by "łatami" na masce przechodzącymi na błotnik po jednej stronie, taka jak by szachownica ale nierównomierna, więc coś takieog tylko czerwone, tylko kurcze niestety nieporatuje zdjęciami - chyba że ktoś inny kojarzy i ma gdzieś taka fotke (nie wiem czy czasem na forum ktoś takiej nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny awant chrom na dachu..

Słabo to jakoś mi się widzi.

Do tego chcesz iść dalej w czerwień. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marciol napisał:

Według mnie jak zrobi te elementy na czerwono to będzie wieś ale no o gustach sie nie dyskutuje :D

Widziałem gdzieś kiedyś Srebrne A4 z Czarnymi tak jak by "łatami" na masce przechodzącymi na błotnik po jednej stronie, taka jak by szachownica ale nierównomierna, więc coś takieog tylko czerwone, tylko kurcze niestety nieporatuje zdjęciami - chyba że ktoś inny kojarzy i ma gdzieś taka fotke (nie wiem czy czasem na forum ktoś takiej nie ma)

Właśnie coś mi tak średnio pasuje, jak sobie w głowie układam, dlatego chciałem zobaczyć jakieś foty, ale widocznie tragicznie to będzie wyglądać skoro nie ma zdjęć nigdzie ?

 

2 godziny temu, wesz82 napisał:

Srebrny awant chrom na dachu..

Słabo to jakoś mi się widzi.

Do tego chcesz iść dalej w czerwień. 

 

No właśnie spoko to wygląda, tak Ci szczerze powiem. Podsyłam fotkę poglądową (nie mój samochód, ale tak to wygląda).

$_72.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, blitzkrieg napisał:

Właśnie coś mi tak średnio pasuje, jak sobie w głowie układam, dlatego chciałem zobaczyć jakieś foty, ale widocznie tragicznie to będzie wyglądać skoro nie ma zdjęć nigdzie ?

 

No właśnie spoko to wygląda, tak Ci szczerze powiem. Podsyłam fotkę poglądową (nie mój samochód, ale tak to wygląda).

$_72.JPG

Znalazlem na google coś takiego: 1z1tflf.jpg:D Jesli juz cos z czerwonym to w połączeniu z szarym jak tutaj ,powiem tak.. może sie podobać moze nie :D Jak dla mnie w granicach rozsądku hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marciol napisał:

Znalazlem na google coś takiego: 1z1tflf.jpg:D Jesli juz cos z czerwonym to w połączeniu z szarym jak tutaj ,powiem tak.. może sie podobać moze nie :D Jak dla mnie w granicach rozsądku hah

Nie no to jest bajeczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blitzkrieg napisał:

Nie no to jest bajeczka ?

Haha :D pewnie troche będzie kosztować takie oklejanko ale jakiś pomysł juz jest. Ewentualnie możesz coś podobnego tylko u dołu drzwi i w mniejszym rozmiarze, wyjdzie taniej a będzie czerwono :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pakiet s4...

 Kolego daj  dobre kolo obniż go daj scieme szyb i dodatki w postaci fajek na wydech itp i będzie git.

Grób to akurat zły przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...