Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejne video promujące tym razem dla firmy Concaver Wheels?

Miłego oglądania 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

MegaMixFckinLowGizmo 2020

 

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Mega :kox:

Ale moim skromnym zdaniem na srebrnych felach jest zdecydowanie lepiej :jerk:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, szafa napisał:

Mega :kox:

Ale moim skromnym zdaniem na srebrnych felach jest zdecydowanie lepiej :jerk:

Dzięki.  Dla mnie tylko ciemna fela do tego auta pasuje na żywo jest mega. Lub fela rant srebny rotor ciemny. Cała srebna jakoś mi nie leży nie zgrywa się z autem/dodatkami.

Coś tam przeglądam ale bym musiał najpierw te sprzedać .

Pozdrawiam 

Opublikowano

niezła gleba :)

do tego koloru mega pasowałyby przyciemniane lampy tylne, w takim setupie wygladało by kozak, te czerwone troche sie gryza z szarościa :/

ktos akurat sprzedaje takie na  forum w dziale ogloszeń :p

 

pozdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.10.2020 o 19:18, Dygu napisał:

niezła gleba :)

do tego koloru mega pasowałyby przyciemniane lampy tylne, w takim setupie wygladało by kozak, te czerwone troche sie gryza z szarościa :/

ktos akurat sprzedaje takie na  forum w dziale ogloszeń :p

 

pozdr

Witaj. Tylne lampy beda przyciemnione również folia PPF ale to na nowy sezon 2k21. 

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

co do felg byc moze beda przemalowane , narazie kolory które mam na uwadze to Gunmetal, czarna satyna, itp. Ogolnie ciemny chce kolor.

Najprawdopodobniej taki bedzie

 

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

20201108_125029.jpgkolor 1 lub 5 ?

Kolor nr1 jedt to Gunmetal gloss

Zdjęcie poniżej kolor nr2 ?

Kolor nr 2 gunmetal gloss?

 

Screenshot_20201108-130801_YouTube.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

1 ?

Opublikowano
  • Autor

Kolor

 

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś byłby zainteresowany grillem rs5 który był u mnie na aucie ale został uszkodzony?  Grill jest do uratowania?

20201116_172507.jpg

20201116_172544.jpg

20201116_172536.jpg

Opublikowano
  • Autor

Felgi z mojego auta Ispiri FFR1 (flowform)beda na sprzedaż. Beda pomalowane albo w kolor srebny lub czarny matt. Jeśli ktoś byłby chętny priv, cena 8500zl.

Parametry 21x10.5 et30. 

Opublikowano
  • Autor

Setup zimowy już na aucie??

W Poniedziałek felgi letnie lecą do lakiernika. Kolor bedzie całkiem inny niż planowano ?? efekty za 2 tygodnie.

Ponizej before/after

 

Screenshot_20201124-180357_Instagram.jpg

20201130_230607.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

Witajcie. Jeżeli ktos by chcial zmienic wygląd tylnego zderzaka na s-line posiadam do sprzedania tylny dyfuzor zderzaka na 2 rury. 

20200420_194039.jpg

20200420_193731.jpg

20200420_193722.jpg

Opublikowano

Pozwolę Sobie się wypowiedzieć, jak dla mnie wygląd seryjny jest dużo lepszy niż po modyfikacjach, rozumiem że komuś może się to podobać ale to nie moja bajka, szczególnie zbyt nisko auto stoi, (w codziennej jeździe musi być to uciążliwe) 

Opublikowano
3 godziny temu, matbruk napisał:

Pozwolę Sobie się wypowiedzieć, jak dla mnie wygląd seryjny jest dużo lepszy niż po modyfikacjach, rozumiem że komuś może się to podobać ale to nie moja bajka, szczególnie zbyt nisko auto stoi, (w codziennej jeździe musi być to uciążliwe) 

Proponuje najpierw przejrzeć temat od a do z i potem pisać, tutaj jest zawieszenie pneumatyczne i można regulować wysokość także nie ma żadnych problemów w codziennym uzytkowaniu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie auto jest na sprzedaż tak jak stoi ze wszystkim plus kola zimowe. Osoby zainteresowane priv.

Audi 34.jpeg.jpg

Opublikowano

Nie nacieszyłeś się projektem. Jaki powód sprzedaży?

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, kamelus_ napisał:

Nie nacieszyłeś się projektem. Jaki powód sprzedaży?

Nie mam parcia na sprzedaż,  jak sie sprzeda to ok jeśli nie to będzie dalej służyć. Na nowy rok mam juz przyszykowane pare modyfikacji. 

P.S. Jeśli bym sprzedał to coś mocniejszego bym kupił s5?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie. W chwili obecnej projekt audi został zakończony.  Pojazd uległ uszkodzeniu - kolizja drogowa ( nie z mojej winy). Dzieki wszystkim którzy wspierali doradzali i obserwowali projekt.

W chwili obecnej sprawa toczy sie w TU sprawcy. Najprawdopodobnie bedzie szkoda całkowita. 

Mam nadzieje ze wszystko potoczy się w dobrym kierunku. 

O kolejnym projekcie napewno was poinformuje. 

Pozdrawiam 

 

20210204_163647.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.