Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda kozacko, ale jak możesz wrzuć fotę jak wygląda w setupie do jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde można wózkiem wjeżdżać bez  podestu... Dobra gleba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2020 o 05:56, szafa napisał:

Wygląda kozacko, ale jak możesz wrzuć fotę jak wygląda w setupie do jazdy ;)

 

20200603_212831.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta i czy jesteś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 04:00, carman napisał:

Mam pytanie, gdzie kupowałeś grill, który finalnie najlepiej pasował Ci do auta i czy jesteś z niego w 100% zadowolony i możesz polecić namiar?

Witaj.  Grill kupilem na allegro koszt 1450zł. Wiem ze sa dostępne na innych aukcjach typu eBay, aliexpress.

Jestem mega zadowolony. Grill w stylu RS jeszze tak jak u mnie Black jest przekozacki.

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kristof2009 napisał:

Witaj.  Grill kupilem na allegro koszt 1450zł. Wiem ze sa dostępne na innych aukcjach typu eBay, aliexpress.

Jestem mega zadowolony. Grill w stylu RS jeszze tak jak u mnie Black jest przekozacki.

Pozdrowki

Witaj! Dziękuję Ci za odpowiedź. Ten grill zwłaszcza w wersji BLACK wygląda genialnie i znacznie zmienia cały samochód. Poluje na taki do białej A5 Sportback. Na Allegro znalazłem takie aukcje:

Grill-Audi-A5-2016-wzor-Audi-RS5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Grill Audi A5 2016+ wzor Audi RS5 (9531420867). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Grill-Audi-A5-2016-styl-RS5-Black-Quattr
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Grill Audi A5 2016+ styl RS5 Black Quattro (9536337791). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Atrapa-Grill-Audi-A5-16-styl-RS5-Black-Q
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Atrapa Grill Audi A5 16- styl RS5 Black Quatro (9543257028). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Czy kojarzysz może czy Twój grill jest od któregoś z tych użytkowników? Pozostałe grille wyglądają typowo jak grill do RS5, a tam są na pewno inne mocowania. Szukam takiego, aby pasował do zderzaka S-line w 2.0tfsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2020 o 10:38, carman napisał:

Witaj! Dziękuję Ci za odpowiedź. Ten grill zwłaszcza w wersji BLACK wygląda genialnie i znacznie zmienia cały samochód. Poluje na taki do białej A5 Sportback. Na Allegro znalazłem takie aukcje:

Grill-Audi-A5-2016-wzor-Audi-RS5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Grill Audi A5 2016+...
Grill-Audi-A5-2016-styl-RS5-Black-Quattr
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Grill Audi A5 2016+...
Atrapa-Grill-Audi-A5-16-styl-RS5-Black-Q
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1300 zł - Atrapa Grill Audi A5...

Czy kojarzysz może czy Twój grill jest od któregoś z tych użytkowników? Pozostałe grille wyglądają typowo jak grill do RS5, a tam są na pewno inne mocowania. Szukam takiego, aby pasował do zderzaka S-line w 2.0tfsi.

witaj . Grill ktory pokazałeś na aukcjach jest do zderzaka zwykłej a5 oraz a5 s line oraz  s5. Co do.sprzedawcow polecam ostatnia osobe.  Od sprzedawcy #1-2 kupilem zly grill do RS5 nie wymienili mi mimo iż aukcja byla źle opisana. Utrudniony kontakt. To Ukraińcy. Zamoeilem u nich potem właściwy grill do a5 caly czarny to mi nie wysłali?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 23:14, Michu1996 napisał:

Wrzuć jakieś foto na „zdjęcie tygodnia „, :tongue4:

Wrzucam filmik ?

Dla lepszej jakości zalecam oglądanie w jakości 1080p60

 

Edytowane przez kristof2009
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...