Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka


Robson

Rekomendowane odpowiedzi

przedstawiam swoją maszynę... Ladys and Gentleman I would like to present:

My AUDI A4 :) na koła proszę jeszcze nie patrzeć (w trakcie zmiany):P autko niezawodne jedynie skrzydło wycieraczki pozbyło się odrobiny farby ale z tym mankamentem spotkali się chyba wszyscy z nas ;)

DSCN1507.jpg DSCN1498.jpg DSCN1504.jpg

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 18-03-2007, 22:18 ]

nazwij poprawnie temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, piękny kolorek

pewnie nie raz ją zobaczę w Olsztynie :biggrin: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx Zdeniu, Rob zdjęcia zrobiliśmy z Żonką na wakacjach :) polecam na marginesie miejscowość Wilamowo piękne jeziorko i łądna wioseczka niedaleko, a w upalne popołudnie najlepsze lody można zjeść w odalonym o 10 min drogi morągu w lodziarni "parkowa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż miło czytać co piszecie :) jak człowiek dba, pucuje szuka najlepszych specjalistów parkuje z daleka od wejścia na parkingu przed hipermarketem żeby jakiś/as... nie zachaczył/a :P a potem słyszy o swoim autku takie rzeczy to czuje że warto było :) Niestety są też zazdrośnicy, w zeszłym roku ktoś urwał mi lusterko na starówce wieczorową porą a wszedłem tylko na 10 minut do kolegi do klubu myślałem że się zapłaczę, albo gdy baba cofała i na moich oczach otarła tył mojej pszczółki No myslałem, że kobitę oskalpuję :P No ale wypadki się zdarzają dzięki za uznanie :)

[ Dodano: 19-03-2007, 09:29 ]

Szewczenko7, ale jedziemy w tym roku w góry do rodziny 17-ki nie sprawdziłyby się na tych drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...