Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 1.9 TDI]NEW A4 B6 pracowita pszczółka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przedstawiam swoją maszynę... Ladys and Gentleman I would like to present:

My AUDI A4 :) na koła proszę jeszcze nie patrzeć (w trakcie zmiany):P autko niezawodne jedynie skrzydło wycieraczki pozbyło się odrobiny farby ale z tym mankamentem spotkali się chyba wszyscy z nas ;)

DSCN1507.jpg DSCN1498.jpg DSCN1504.jpg

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 18-03-2007, 22:18 ]

nazwij poprawnie temat!

Opublikowano

bardzo ładna :a4fan::a4fan:

Opublikowano

Bardzo ładna, piękny kolorek

pewnie nie raz ją zobaczę w Olsztynie :biggrin: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję za uznanie Panowie :biggrin: :a4fan: no właśnie zapraszam w ciepłe dni do Olsztyna mamy kilka ładnych jezior a kolegę z Olsztyna na piwko ;) pozdrawiam

Opublikowano

Ładna furka

Jakie koła masz zamiar dla autka :question:

Opublikowano

Ładna ta twoja B6

Opublikowano

wózek jak się patrzy :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

dzięki, no właśnie niektórzy nie doceniają tego koloru :P. takie felgi będę miał - Ronala 16' ale dekli nie mogę znaleźć i oponek jeszcze szukam

Obraz113.jpg

Opublikowano

no no no

bardzo ładne autko :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

thx Zdeniu, Rob zdjęcia zrobiliśmy z Żonką na wakacjach :) polecam na marginesie miejscowość Wilamowo piękne jeziorko i łądna wioseczka niedaleko, a w upalne popołudnie najlepsze lody można zjeść w odalonym o 10 min drogi morągu w lodziarni "parkowa" :)

Opublikowano

fajna niunka

Opublikowano

ładne autko ale alu min 17'' musi byc :twisted:

Opublikowano

kurde wysyp B6 - piekna , B6 IMO ładniejsze sa jak B7

Opublikowano
  • Autor

aż miło czytać co piszecie :) jak człowiek dba, pucuje szuka najlepszych specjalistów parkuje z daleka od wejścia na parkingu przed hipermarketem żeby jakiś/as... nie zachaczył/a :P a potem słyszy o swoim autku takie rzeczy to czuje że warto było :) Niestety są też zazdrośnicy, w zeszłym roku ktoś urwał mi lusterko na starówce wieczorową porą a wszedłem tylko na 10 minut do kolegi do klubu myślałem że się zapłaczę, albo gdy baba cofała i na moich oczach otarła tył mojej pszczółki No myslałem, że kobitę oskalpuję :P No ale wypadki się zdarzają dzięki za uznanie :)

[ Dodano: 19-03-2007, 09:29 ]

Szewczenko7, ale jedziemy w tym roku w góry do rodziny 17-ki nie sprawdziłyby się na tych drogach ;)

Opublikowano

Ladne Seryjne A4 :a4fan:

pzdrowonka

Opublikowano
  • Autor

dzięki i wzajemnie :smile: :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

Ładne b6, no i do tego TDi :cool:

Opublikowano

świetne autko szkoda że nie 130KM miałbyś więcej wrażeń.pozdro :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.