Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aplikacja Call2car

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, polecam ściągnąć sobie aplikację z tematu, gdy ktoś Was zastawi na parkingu lub źle zaparkuje to poprzez aplikację wpisujecie numer rejestracyjny auta, z którym macie problem i wysyłacie powiadomienie, żeby przestawił auto :)

Opublikowano

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Opublikowano
1 godzinę temu, Fido napisał:

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Wejdź w aplikacje to Ci się wszystko wyjaśni. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Fido napisał:

A skąd ten program bierze bazę telefonów ???

Ja w wydziale komunikacji nie podawałem numeru fona.

Wystarczy , że się zalogujesz na konto google żeby korzystać ze smartfona i już Cię mają. Skąd oni biorą te dane to nie wiem , ale aplikację testowałem z żoną na odległość 10 km i działa za***iście.

Opublikowano

A jak się nie zaloguję i zastawię twoje auto to skąd aplikacja będzie wiedziała na jaki numer ma wysłać smsa ???

Rejestrując się w tej aplikacji podajesz swoje tablice rejestracyjne.

Czyli o d.pe to rozbić,obcy jak ja zastawia lub źle zaparkuje nie mając konta na takiej aplikacji i Wasze zgłoszenia guzik dadzą.

Dla mnie to bezużyteczne badziewie a że to wolny kraj to mam prawo do swojej osobistej oceny/

Możecie się nie zgodzić,macie też takie prawo.

To jak z aplikacją Yanosik.

Na głównych trasach ok, ostrzega itd.

Wystarczy zjechać na mniej uczęszczane drogi i tego Yanosika można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Opublikowano

Ciekawe ilu ma aktywnie korzystających użytkowników. Sama w sobie jest zbyt uboga funkcjonalnie żeby przetrwać IMO. 

Powinni dodać jeszcze jeden darmowy szablon typu "jak ku**wa jeździsz!"?

 

Opublikowano
W dniu 4.03.2019 o 22:24, Fido napisał:

A jak się nie zaloguję i zastawię twoje auto to skąd aplikacja będzie wiedziała na jaki numer ma wysłać smsa ???

Rejestrując się w tej aplikacji podajesz swoje tablice rejestracyjne.

Czyli o d.pe to rozbić,obcy jak ja zastawia lub źle zaparkuje nie mając konta na takiej aplikacji i Wasze zgłoszenia guzik dadzą.

Dla mnie to bezużyteczne badziewie a że to wolny kraj to mam prawo do swojej osobistej oceny/

Możecie się nie zgodzić,macie też takie prawo.

To jak z aplikacją Yanosik.

Na głównych trasach ok, ostrzega itd.

Wystarczy zjechać na mniej uczęszczane drogi i tego Yanosika można sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi.

Z Yanosikiem sie nie zgodzę, obecnie jest juz tylu użytkowników że nawet na tzw. zadupiach często jest informacja o suszarce. 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, luk330 napisał:

Ciekawe ilu ma aktywnie korzystających użytkowników. Sama w sobie jest zbyt uboga funkcjonalnie żeby przetrwać IMO. 

Powinni dodać jeszcze jeden darmowy szablon typu "jak ku**wa jeździsz!"?

 

Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu.

A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?

Edytowane przez k232

Opublikowano

A ja tam wypróbuję.  Zobaczymy czy działa na sąsiadów?

Opublikowano
  • Autor

Polecam, im więcej ludzi to będzie miało tym lepiej. Jak wpisze się kogoś kto nie ma aplikacji to jest informacja, że użytkownik jest nie zarejestrowany.

Daj znać Jaca co tam wyjdzie ?

Opublikowano
W dniu 6.03.2019 o 05:40, k232 napisał:

Nie miła księdzu ofiara, chodź cielę do domu.

A co to znaczy uboga ? Nie wystarczy Ci, żeby powiadomić drugą osobę o zdarzeniu ?

Uboga czyli ma w sumie tylko jedną funkcję, która żeby miała sens musi opierać się na ogromnej liczbie użytkowników. Przy tak okrojonej funkcjonalności obstawiam, że rzeszy użytkowników sama w sobie nie zdobędzie. Nie ma czegoś co dodatkowo mogłoby zachęcić ludzi, żeby z niej korzystać. Widziałbym tu pole do integracji np z rzeczonym już Yanosikiem ale jako feature do Yanosika a nie osobną aplikację, bo jednak nawigacja i ostrzeganie o problemach na drodze to jest taka funkcjonalność, z której praktycznie każdy korzysta i przy okazji mógłby być dostępny moduł kontaktu z innym użytkownikiem (o ile ten sobie tego życzy).

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś.

Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?

Opublikowano
3 godziny temu, k232 napisał:

Jeszcze nie zacząłeś a już zbankrutowałeś.

Aplikacja ma dopiero tydzień ? Poczekaj na pewno będą to ulepszać , nie chcesz nie korzystaj, pozdro ?

Na szczęście ja nie zbankrutowałem, z tego co widzę to nawet ta firemka co wypuściła to cudo też nie ;)

Poza tym, źle odbierasz to co napisałem. Pomysł mi się podoba i apkę sobie z ciekawości zainstaluję, chociaż nie wiem czy mam ochotę na kontakty z obcymi ;) Ja po prostu siedzę od 8lat w zespołach projektowych zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania i po prostu mam świadomość tego, że oprogramowanie, które jest ubogie funkcjonalnie, a sama funkcja jest niszowa i jej używanie nie niesie za sobą jakiejś wymiernej korzyści to raczej długo w takiej postaci nie przetrwa.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.