Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężarka 230V do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chce zakupić sprężarke do domowego użytku czasami pomalować jakieś elementy w aucie. Porobić zaprawki czy poszlifowac na bączku drewienko. Jaka polecacie do 1500zl sprężarke na 230v??:)

Opublikowano

mam taką kilka lat ,spokojnie do klucza ,malowania ,całe auto malowałem

https://allegro.pl/kategoria/narzedzia-sprezarki-i-kompresory-147657?string=bass polska sprężarka kompresor 100&order=m&bmatch=baseline-n-dict-sort-sqm-hou-1-2-0304

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
  • Autor

Dzieki bardzo :) sprawdzałes jak chodzi na szlifierke olsycalyjna?

Opublikowano

Właśnie nie mam , też jestem ciekawy jak by dawała radę, klucz udarowy bez problemu

Opublikowano
  • Autor

To i możliwe że bączek da rade:)

Opublikowano

Greg zmierzylbys czas nabicia butli? Obliczylibysmy ile wydajnosci efektywnej ma ;) bylbym wdzięczny

Od startu do wylaczenia i ile bar 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, pablo15005 napisał:

Greg zmierzylbys czas nabicia butli? Obliczylibysmy ile wydajnosci efektywnej ma ;) bylbym wdzięczny

Od startu do wylaczenia i ile bar 

Dobry pomysł. Bardzo by mi to pomogło bo już naprawdę napalilem się na tą sprężarke!

Opublikowano

Ja szukam czegos w dobrej kasie o wydajnosci min 300 l/m, oczywiscie realnej...

Opublikowano

już to mierzyłem i kolega z forum obliczał bo też chciał kupić i tak napisał" 2.2kW wydajność rzeczywista dobijania 362l/m od 6 do 8 atmosfer 40sek jestem mega zadowolony" 

Opublikowano

Potwierdzam greg2505 mi ją polecił,  fakt kupiłem trochę mocniejszy  model i parametry bardzo fajne wyszły. Oczywiście po dotarciu kompresora na pewno są jeszcze trochę lepsze. U mnie chodzi często pod kluczem udarowym czasem przecinakiem pneumatycznym i daje rade. W tych pieniądzach sprzęt bardzo fajny. 

Opublikowano
15 minut temu, .Pablo. napisał:

Potwierdzam greg2505 mi ją polecił,  fakt kupiłem trochę mocniejszy  model i parametry bardzo fajne wyszły. Oczywiście po dotarciu kompresora na pewno są jeszcze trochę lepsze. U mnie chodzi często pod kluczem udarowym czasem przecinakiem pneumatycznym i daje rade. W tych pieniądzach sprzęt bardzo fajny. 

Podrzuc co kupiles, jakis link allegro sprawdzony sprzedawca itd

Opublikowano

wątpię byś tym dał radę pomalować ale do odważnych świat należy :)

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin4x4 napisał:

wątpię byś tym dał radę pomalować ale do odważnych świat należy 

Chodzi ci o całe auto ? jeśli tak to pomalowałem bez problemu, wiadomo że nie jest to sprzęt do lakierni , ale daje radę

Opublikowano
  • Autor

No jeśli 362l/60s to ładnie. To już mozna cos polakierowac taka wydajnością. Tym bardziej, że robisz sobie drugą  butle 100l na ścianie od tego przewody puszczasz, i osuszacz i masz w tedy 200l powietrza. Polecam ten artykuł gościu dobrze hobbystycznie ogarnia temat. https://jaktozrobilemwgarazu.pl/instalacja-sprezonego-powietrza/

Opublikowano
7 godzin temu, greg2505 napisał:

Chodzi ci o całe auto ? jeśli tak to pomalowałem bez problemu, wiadomo że nie jest to sprzęt do lakierni , ale daje radę

chodziło mi o wydajność i przerwy na dobicie, większość kompresorów ma dane wyssane z palca. Używam inne tanie narzędzia Bass i w sumie jestem zadowolony, latka lecą i nic się nie sypie

Opublikowano

Do malowania całego auta rzeczywiście lepsza by była większa i na dłuższą metę trochę męczące było by malowanie tą 100l , ale do garażowego użytku jest spoko

Opublikowano

Ktoś jeszcze coś może polecić oprucz tego bassa? Też szukam do max 1500 najlepiej ok 1200zl

Opublikowano

 Bass jest chyba polski...

Trzeba wspierać polski rynek. 

Opublikowano

w tej cenie wszystkie będą miały podobne parametry,bass  przynajmniej  sprawdzony ,u mnie chodzi już parę lat i często jest używany,jedyne co padło to kondensator rozruchowy(nowy 20zł)z mojej winy bo kompresor pracował w słońcu i się kondensator zagotował ,kolega  Pablo też jest zadowolony jak wyżej napisał  

Opublikowano

Lepszy bedzie na psku czy bez paska ? bo bass ma kilka kompresowrow 100-120L w tej cenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.